Simona Halepová - Gabriela Ruseová: Tenisové předpovědi WTA Cluj-Napoca

Tipér Legalbet Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas Halep vs. Ruse. , tvrdý vnitřní). Jedna z

Miercuri la pranz, 27/10/2021, nu mai devreme de ora 15:30, Simona Halep si Elena Gabriela Ruse vor juca in runda inaugurala a turnelui WTA Tour de la Cluj-Napoca (Čeština, hard indoor). Una dintre online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující šance na vítězství pro dva: 1,18 @ Simona Halepová vs. 5,00 @ Elena Gabriela Ruse!

SIMONA HALEP (# 18 WTA)

Ve třiceti letech jí byl přesně jeden měsíc , je bývalý světový lídr ve dvouhře a čtyřhře grandslamový šampion (French Open - 2018, Wimbledon - 2019), finalista Australian Open (2018) a semifinalista US Open (2015), narodil se a žije v Constantě, je pravou rukou a provádí klopu oběma rukama, měří kolem 1,68 ma těží z podpory trenérů Adriana Marcu & Daniela Dobreho po nedávném odloučení od Australana Darrena Cahilla. Jako skvělá šampionka má na kontě nejméně 22 titulů na okruhu WTA a 17 dalších prohraných finále!

  • VÍTĚZSTVÍ Halepová vs. Ruse: nehráli

GABRIELA RUSE (# 85 WTA)

Bude vám asi týden a poloviční stařík Čtyřiadvacetiletý, narodil se a žije v Bukurešti, je také pravák a provádí bekhend oběma rukama, měří kolem 1,72 m a těží z podpory trenéra Andrei Cociasu! Má za sebou nejlepší sezónu v kariéře korunovanou prvním titulem na úrovni WTA Tour kariéry na antuce v Hamburku a dalším finále hraným rovněž na antuce, ale v Palermu. Zdaleka můžeme říci, že je to „škvára“ v základu, ale za poslední tři měsíce se na outdoorových harddiscích ve Spojených státech velmi dobře vyvinula, na Cincinnati Masters & US nasbírala osm vítězství a jen čtyři porážky. Open & Chicago WTA & Indial Wells Masters.

  • VICTORII Ruse vs. Halepová: nehráli

Simona Halepová - Gabriela Ruseová: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Vsadil jsem na hra, ve které je hlavním favoritem turnaje WTA v Kluži-Napoce, nakonec vyjde vítězně, ale ne bez solidní odpovědi od "outsidera"! Simona Halepová nechyběla minulý týden na halovém harddisku v Moskvě WTA a předvedla si tam opravdu dobrý výkon, když v prvních dvou kolech vyřadila Rusky Anastasii Potapovovou (6-1 6-4) a Veroniku Kudermetovou (6-1 7-6). později ustoupila duelu ve čtvrtfinále - na limitu - s Řekyní Marií Sakkari (4-6 4-6). Na druhou stranu, Elena Gabriela Ruse má výhodu, že už včera odehrála čtyřhru na vnitřním harddisku v Cluj-Napoca s Monicou Niculescu versus Potapova / Sizikova (6-0 6-0) - již se adaptovala na hrací plocha a podmínky, které obyvatelé Kluže nabízejí! Očekávám mnohem vyrovnanější zápas než ukazuje kurz, protože Halepová a Ruse jsou dobří přátelé, znají se, v posledních měsících spolu často trénovali a na Masters v Indian Wells se dokonce zdvojnásobili. Gabriela mnohokrát prohlásila, že „Simo“ je její dětský idol, že ji obdivuje především pro silnou mentalitu, kterou má, a že je na jednu stranu ráda, že se bude hrát bez veřejnosti na tribuně, protože má velké emoce, když hraje "doma" a cítila by se poněkud potlačená. Simona Halepová bude zdaleka favoritkou v dlouhých výměnách míčků, ale Gabriela Ruseová to kompenzuje o něco efektivnějším prvním podáním a tím, že má jasně silnější údery.

 

Tipér s více než 10letou praxí v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
36 /0 / 37
Výpočet:
- 1 270 Kč
ROI:
- 17,4 % | || 725
Pariuri:
630 / 54 / 483
Výpočet:
- 3 586 Kč
ROI:
- 3,1 %
Marian

Tipér s více než 10 lety zkušeností, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázení: 73
36 /0 / 37
Výpočet: | || 809
ROI: - 0,2 %
Sázení: 1173
630 / 54 / 483 || | 830
Calcul
ROI: - 3,1 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Simona Halepová a více než 17,5 her v zápase
Komentáře