Simona Halepová - Jaqueline Cristian: Tenisové předpovědi WTA Cluj-Napoca

Tipér Legalbet Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas Halep vs. Cristian.

V pátek večer, 29.10.2021, nejdříve v 18:00, Simona Halepová a Jaqueline Adina Cristianová budou hrát čtvrtfinále turnaje WTA Tour v Cluj-Napoca (Rumunsko, tvrdý sál) . Jedna z online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující šance na vítězství pro dva: 1,22 @ Simona Halepová vs. 4,40 @ Jaqueline Adina Cristian!

SIMONA HALEP (# 18 WTA)

Nejlepší jednička v soutěži dvouhry Transylvania Open ”Cluj- Napoca, stěžoval si na bolesti v bederní oblasti a vzápětí zásah fyzioterapeuta v utkání v osmifinále s Ruskou Varvarou Grachevovou (6-4 6-2), ale náš krajan zatnul zuby, přeskupil se a nakonec si poradil. uzavřít hru alespoň v jednom setu i přesto, že v závěru prohlásil, že dokonce pomýšlel na to, že by to vzdal, kdyby bolest, která mu vlastně „brala dech“, nabyla na intenzitě.

  • VICTORII Halepová vs. Cristian: nehráli

JAQUELINE CRISTIAN (# 105 WTA)

V žebříčku už postoupila o tři místa ženského světového žebříčku jednoduchých, registrovat tak novou kariérní špičku a být krůček od první stovky světa: případné dnešní vítězství by jí nejen zajistilo vstup mezi sto nejlepších tenistek světa, ale dokonce by trvalo je to někde blízko 90. pozici! Jaqueline Adina Cristian je považována za nejtalentovanější ze své generace, dokonce cennější než Elena Gabriela Ruse, která už má za sebou výjimečnou sezónu s titulem WTA Tour, který vyhrála.

  • VICTORII Cristian vs. Halep: nehráli

Simona Halep - Jaqueline Cristian: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Vsadil jsem na jednu vyrovnanější zápas, než ukazují kurzy, protože „Simo“ (beztak velký favorit) řekl na konferenci po zápase s Grachevovou, že ačkoli čelil takovým problémům v zádech, a ví, jakou léčbu následovat, aby byl v čase hry fit od „ čtvrtiny“, není přesvědčená, že bude moci předvést nejlepší tenis, kterého je schopna, protože i při tomto zacházení je vše „krátké“. Jaqueline Adina Cristian je bojovnice, hodně psychicky vyrostla a bylo to vidět pouhým okem na předchozích dvou hrách v Kluži, kde v tomto ohledu dominovala svým soupeřkám - poprvé na Slovince Kaja Juvan ( 3-6 7-6 7-6) se dvěma vyhranými remízovými výhrami (prakticky je tie-break nejdůležitějším momentem setu) a později Australanka Ajla Tomljanovic (7-6 7-5 / čtyři vyslaná esa, se dvěma spáchanými dvojchybami / čtyřikrát vzdal podání / extrémně agresivní na zpáteční straně, získal nejméně dvanáct brejkbolů, z toho pět plodných) znovu s vámi – vyhrál brejk a druhý set šel do „prodloužení“.

 

Tipér s více než 10letou praxí v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
28 /0 / 29
Výpočet:
- 979 Kč
ROI:
- 17,2 %
Sázky:
622 / 54 / 475 || | 698
Calcul:
- 3 295 Kč
ROI:
- 2,9 %
Marian

Tipař s více než 10letou praxí vzadu, specializovaný na tenise.

30 dní Od začátku
Sázení: 57
28 /0 / 29
Výpočet: | || 772
ROI: - 0,2 %
Sázení: 1159
622 / 54 / 475 || | 793
Calcul
ROI: - 2,9 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Simona Halepová a více než 17,5 her v zápase
Komentáře