Simona Halepová - Varvara Gracheva: předpovědi WTA Tennis Cluj-Napoca

Tipér Legalbet Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas Halep vs. Gracheva. , tvrdý vnitřní). Jedna z

Joi seara, 28/10/2021, nu mai devreme de ora 18:00, Simona Halep si Varvara Gracheva vor juca in faza optimilor de finala a turnelui WTA Tour de la Cluj-Napoca (Čeština, hard indoor). Una dintre online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující kurzy na výhru pro dva: 1,15 @ Simona Halepová vs. 5,50 @ Varvara Gracheva!

SIMONA HALEP (# 18 WTA)

Hlavní favorit soutěže WTA v Cluj-Napoca ( Transylvania Open) v úvodním kole respektoval svůj erb a po hodině a čtvrt porazil svou krajanku Elenu Gabrielu Ruseovou (6-1 6-2) a měl šanci na duel s dalším Rumunem ve čtvrtfinále - pokud ano bude dnes vnucena – stále mladá naděje, Jaqueline Adina Cristian! „Simo“ nezískal titul na okruhu WTA v základní části a jsem pevně přesvědčen, že chce „prolomit ledy“ zde, na „vlastní půdě“.

  • VICTORII Halepová vs. Gracheva: nehráli

VARVARA GRACHEVA (# 81 WTA)

Po nepříliš rychlém prvním polovinu sezony, Rus jen jednadvacet let zvýšil úroveň své hry v první fázi na WTA v Chicagu (hard outdoor, semifinalista), poté na US Open došel do třetího kola na asfaltu a tam vypadl Pyrenejská Paula Badosa a tvrdý halový tým WTA Nur-Sultan porazily soupeřky jako Kristýna Plíšková a Lesja Tsurenko a zastavily se ve „čtvrtině“. Také z pozice "outsidera" porazil v prvním kole turnaje WTA Cluj-Napoca Andreu Petkovic (6-4 2-6 6-4).

  • VÍTĚZSTVÍ Gracheva vs. Halepová: nehráli

Simona Halepová - Varvara Gracheva: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Sázím na hru, ze které nakonec vyjde vítězně Rumunka, protože má velké zkušenosti, které jí dají výhodu lepšího zvládnutí určitých klíčových momentů, jako je použití určitých brejkbolů na jedničku. ruku, nebo zachraňování dalších příležitostí k přestávce na druhou, ale Rus bude „tvrdý oříšek“ – mnohem víc, než předvedla Gabriela Ruse, viditelně dojatá ze setkání se svým dětským idolem! Varvara Gracheva je tenistka s délkou asi 1,80 m, kterou měří a má první podání, které se těžko vrací (Alexandra Dulgheru včera prohlašuje, že viděla Sovětku podávat Andreu Petkovic i při rychlosti 180 km/h); Ruska poslala devět es, udělala jen tři dvojchyby, vzdala své podání jen třikrát - to byly jediné brejkboly, které soupeřce nabídla, a na returnu si koupila ne méně než jedenáct brejkových příležitostí (jen tři z nich byly plodné ). Simona Halepová zase odehrála v prvním kole solidní hru a některé slabiny ukázala, až když musela podávat druhým míčkem!

 

Tipér s více než 10letou praxí v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
23 /0 / 17
Výpočet:
- 193 Kč
ROI:
- 4,8 %
Sázky:
614 / 54 / 462 || | 738
Calcul:
- 2 581 Kč
ROI:
- 2,3 %
Marian

Tipér s více než 10letou praxí vzadu, specializovaný na tenise.

30 dní Od začátku
Sázení: 40
23 /0 / 17
Výpočet: | || 812
ROI: 0,0 %
Sázení: 1134
614 / 54 / 462 || | 833
Calcul
ROI: - 2,3 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Simona Halepová a více než 17,5 her v zápase
Komentáře