Sparta Praha - Lyon: Předpovědi fotbalové Evropské ligy

Jsou to nejlepší dva týmy ve skupině A a také jediné, které zatím neprohrály a neinkasovaly gól.

Incepand cu ora 22:00, la Praga, Sparta Praga si Olympique Lyon se intalnesc in a treia etapa din grupele Europa League.

Zlomená Praha: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Absence v hostitelské skupině hodně váží, pokud bereme v úvahu již zobrazené kurzy online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika. Sparta Praha odchází s druhou šancí, byť se vyvíjí na vlastní půdě a prožívá velmi dobré období. Po 4:2 s Pardubicemi dosáhl sedmi zápasů v řadě bez nezdaru a pěti po sobě jdoucích vítězství. Mezi tyto pozitivní výsledky patří dva duely ve skupině A, kde si jedním gólem připsal čtyři body. Je to 2:0, po 0:0 s Brondbym a 1:0 s Rangers.

  • Pravděpodobný tým: Nita - Wiesner, Panák, Čeluštka, Hancko - Scek, Pavelka - Pešek , Hložek, Haraslin - Minchev

  • Nehody: Filip Souček, Ladislav Krejčí, Casper Hojer, Lukáš Juliš, Matěj Polidar a Adam Karabec

Lyon: forma de moment , nejnovější výsledky, statistiky

Je to jediný tým ve skupině A, kterému se podařilo získat maximum bodů, ale soupeři, se kterými se setkali, zůstalo mnoho přání a důkaz, že je to 5:0 proti rozdílu branek . Tři své góly vstřelil v předchozím kole, kdy hrál proti Glasgow Rangers. Tým Ligue 1 je na vlně, na konci minulého týdne dokázal porazit AS Monako 2:0, dalšího zástupce Francie v evropských pohárech, ale hrál i doma. Byl to pátý duel v řadě, ve kterém neprohrál.

  • Pravděpodobný tým: Lopes - Dubois, Silva, Diomande, Emerson - Caqueret, Guimaraes - Paqueta, Aouar, Cherki - Ekambi

  • Zranění: Dembele, Slimani a Jeff Reine-Adelaide

Sparta Praha - Lyon: sázkové kurzy a sázkové předpovědi

Bez ohledu na získané výsledky de Lyon v této sezóně se týmu podařilo skórovat. Stejně tak Sparta Praha a pak by mě zajímalo, jestli si neuvědomují, jak důležité jsou ty dva body?! Za těchto podmínek existuje šance, že nás opět čekají duely na obou stranách, jak bylo zvykem v minulosti, kdy se oba střetli ještě v evropských pohárech.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
48 / 6 / 27
Výpočet:
+ 80 Kč
ROI:
1,0 %
Sázky:
2457 / 50 / 1530
Výpočet:
- 11 961 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na další ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 81
48 / 6 / 27 || | 818
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4050
2457 / 50 / 1530 || | 841
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Obě známky
Komentáře
Přihlásit se k odběru tipů nejlepších tipérů

Denně dostáváte výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od odborníků a tipérů Legalbet s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt