T1 - Alliance: Dota 2 tipy

The Legalbet Expert, Paul, doporučí předpověď zápasu T1 – Alliance z The International 10.

Ve čtvrtek v 10:00 máme v „National Areně“ v Bukurešti zápas T1 – Alliance, v dolní závorce na The International 10.

T1 – aktuální podoba, nejnovější výsledky, statistiky

T1 je nejlepší kapela v jihovýchodní Asii , skončil DPC na 6. místě. V DPC byly také některé působivé výsledky, jako je 3. místo na WePlay AniMajor a titul na ESL One Summer 2021. Ve skupině IT skončil T1 4. s 5 výhrami a 3 porážkami. V prvním kole horní hranaté závorky prohrál T1 s PSG.LGD 1-2. Ale byla to mapa, kterou si vzal nejlepší tým z tohoto turnaje. T1 je jedním z mála týmů, které upřednostňují Doom, který Karl používá ve středu pole.

Alliance - aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Alliance letos obsadila 3. místo na ESL One Summer. Výsledkem byly babičky jako celek, které vedlo k 10. místu v DPC a automatické IT kvalifikaci. Zklamáním však bylo vystoupení ve skupině B, kde bývalý mistr TI zaškrtl pouze 8. místo s vítězstvím, dvěma remízami a pěti porážkami. To znamenalo BO1 v prvním kole spodní skupiny, proti bestie. Limmp dominoval ve středu zálohy a Alliance získala od začátku výhodu. Vzhledem k tomu, že s4 byl na DK, odolný hrdina, nezbytný pro reflexy, které Skandinávci moc nemají, Aliance nakonec zvítězila. Ale je to mnohem těžší, než by mělo být.S4 nekrmit. Nikobaby je vždy stálice, která málokdy zklame. Prostě T1 běží po celé mapě a je docela těžké předvídat, kam se jejich draft ubírá. Tým plný talentovaných hráčů, kteří mají jistě velkou důvěru v to, čeho mohou dosáhnout, podle mapy pořízené LGD. Je to BO3, a to znamená, že příliš mnoho musí jít správným směrem, aby se Aliance posunula vpřed.

T1 - Alliance: Cote la pariuri si ponturi pariuri

Ca sa castige, Alliance are nevoie ca Limmp sa fie zeu mid, iar s4 sa nu feedeze. Nikobaby este mereu o constanta, care dezamageste rareori. Doar ca T1 te alearga pe toata harta si e destul de greu sa anticipezi cam unde se indreapta draftul lor. O echipa plina de jucatori talentati si care sigur au mare incredere in ceea ce pot realiza, dupa harta luata celor de la LGD. Este un BO3, iar asta inseamna ca prea multe trebuie sa mearga in directia potrivita pentru Alliance pentru ca ei sa treaca mai departe.

 

Zkušený sázkař se specializací na sporty, jako je tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní | || 694 De la inceput
Sázky:
55 / 3 / 38
Výpočet:
- 359 Kč
ROI:
- 3,7 %
Sázky:
1121 / 38 / 816
Calcul:
- 1 267 Kč
ROI:
- 0,6 %
Pavel

Zkušený sázkař se specializací na sporty jako tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní Od začátku
Sázení: 101
55 / 3 / 38 || | 808
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 1984
1121 / 38 / 816 || | 831
Calcul
ROI: - 0,6 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
T1 castiga
Komentáře