Team Secret - OG: Tipy Dota 2

Expert na Legalbet, Paul, doporučí předpověď pro zápas Team Secret - OG, od Mezinárodní 10.

V úterý ve 12:30 máme v „Národní aréně“ v Bukurešti zápas Team Secret - OG, v horní závorce na TI 10.

Team Secret - aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Team Secret právě dokončil DPC na místě 8 , po sezóně s dostatkem neúspěchů, které fanoušci nečekali. 16. místo ve WePlay AniMajor, kde Secret neprošel ani Wildcard, byl nejnižší bod v roce 2021. Jistě, v roce 2020 Secret vyhrál mnoho online turnajů úrovně 2. Ale teď mluvíme o The International a Puppey, Matu Nisha, Yapzor a Zai měli štěstí, že skončili druzí ve skupině B se čtyřmi výhrami, dvěma remízami a dvěma porážkami. Secret, která prohrála 0:2 například s Fnatic, bylo mnoho špatně zahraných map. IT edice, ale nyní musela projít kvalifikací, aby získala lístky na The International 10. A byly tam extrémně komplikované zápasy, s OG porazil Tundru ve finále kvalifikace 3-2. Oproti stavu před dvěma lety chybí Ana a Jerax, nahradili je SumaiL a Saksa. OG se umístil na 3. místě ve skupině A se třemi výhrami, čtyřmi remízami a jednou porážkou, ale hrál ležérně, jak to známe. S poznámkou na velitele legie.

OG - forma de moment, ultimele rezultate, statistici

OG este campioana ultimelor doua editii de TI, dar acum a fost nevoita sa treaca prin calificari pentru a obtine biletele pentru The International 10. Si au fost partide extrem de complicate, cu OG trecand de Tundra in finala calificarilor, 3-2. Fata de acum doi ani lipsesc Ana si Jerax, inlocuiti de SumaiL si Saksa. OG a ocupat locul 3 in grupa A, cu trei victorii, patru remize si o infrangere, dar jucand dezinvolt, asa cum o stim. Cu Notail pe Legion Commander. 

Tajemství týmu - OG: Sázkové kurzy a sázkové tipy

Je to evropská klasika, která nám postupem času přinesla mnoho fantastických sérií. Oba týmy ukázaly určité slabiny ve skupinách, ale OG bylo z velké části způsobeno experimentálními návrhy. Ale je jasné, že se nevzdají určitých nápadů, z nichž některé mohou stát dobrého soupeře, ale s konvenčnějšími návrhy.

 

Zkušený sázkař se specializací na sporty, jako je tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní Od začátku
Sázky:
56 / 3 | || 657  /  42
Výpočet:
- 744 Kč
ROI:
-7.4 %
Sázky:
1125 / 38 / 821
Výpočet:
- 1 557 Kč
ROI:
- 0,8 %
Paul

Zkušený sázkař specializující se na sporty, jako je tenis , fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní Od začátku
Sázení: 101
56 / 3 / 42 || | 760
Calcul:
ROJ: - 0,1 %
Sázení: 1986
1125 / 38 / 821 || | 783
Calcul
ROI: - 0,8 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 2,5 mapy
Komentáře