Team Spirit - OG: Tipy Dota 2

Expert na Legalbet, Paul, doporučí předpověď pro zápas Team Spirit - OG, od The International 10.

V pátek v 10:00 máme v „National Areně“ zápas Team Spirit - OG ze spodní závorky na The International 10.

Team Spirit – aktuální forma, nejnovější výsledky, statistiky

Team Spirit je v DPC pouze na 14. místě, takže musela hrát ve východoevropské kvalifikaci. V tomto roce se Spiritovi podařilo hrát finále Dota Pit Invitational, kde prohráli s LGD 1-3. Ve skupině B The International 10 se Spirit umístil na 4. místě s bilancí 5 výher a 3 proher. Tito kluci dokázali získat mapu IG v prvním kole horní závorky, ale byla to spíše neopatrnost Číňanů. Spirit však nelze na tomto turnaji ignorovat a všestrannost Yatoro a TOKčTOTOKYO vedla k rychlému a jistému úspěchu ve spodní závorce, 2-0 s Fnatic. výsledky, statistiky

OG - forma de moment, ultimele rezultate, statistici

OG is šampionka posledních dvou ročníků TI, ale nyní musela projít kvalifikací, aby získala vstupenky na The International 10. A byly tam extrémně komplikované zápasy, kdy OG prošel tundrou ve finále kvalifikace 3-2. OG obsadil 3. místo ve skupině A se třemi výhrami, čtyřmi remízami a jednou porážkou. Bolestivé selhání v horní části, 0-2 s týmem Secet, OG prohrál mapu 2 se skóre 5-42. V předchozím kole v dolní závorce OG porazil Quincy Crew 2:0, měl skóre 1:6 a OG vyhrál mapu. V prvním zápase s Quincy Crew to bylo velké štěstí, protože Američané nevěděli, jak využít příznivého okamžiku. Pokud se Team Spirit dostane do stejné situace, OG nebude mít stejné štěstí. Ale i šampionka se často dostává do obtížných situací kvůli netradičním draftům. OG riskuje bez ohledu na fázi soutěže, ve které se nacházíme, a Team Spirit ví, jak bojovat s agresí soupeřů z rané hry.

Team Spirit - OG: Cote la pariuri si ponturi pariuri

Rar vezi ca SumaiL sa aiba un scor de 1-6, iar OG sa castige harta. A fost un noroc imens in prima partida cu Quincy Crew, pentru ca americanii n-au stiut sa profite de momentul favorabil. Daca Team Spirit va ajunge in aceeasi situatie, OG nu va mai avea aceeasi bafta. Dar si campioana se pune deseori in situatii dificile, din cauza unor drafturi neconventionale. OG risca indiferent de faza competitiei in care ne aflam, iar Team Spirit stiu cum sa combata agresivitatea adversarilor din early game.

 

Zkušený sázkař se specializací na sporty, jako je tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní | || 694 De la inceput
Sázky:
55 / 3 / 38
Výpočet:
- 359 Kč
ROI:
- 3,7 %
Sázky:
1121 / 38 / 816
Calcul:
- 1 267 Kč
ROI:
- 0,6 %
Pavel

Zkušený sázkař se specializací na sporty jako tenis, fotbal, kulečník, ale také méně oblíbené sázky v Česká republika, jako jsou sázky eSports.

30 dní Od začátku
Sázení: 101
55 / 3 / 38 || | 808
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 1984
1121 / 38 / 816 || | 831
Calcul
ROI: - 0,6 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Týmový duch + 1,5 mapy
Komentáře