Thiago Seyboth Wild - Jaume Munar: Předpovědi ATP Tennis Brasilia

Legalbet Tipster Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas Seyboth Wild vs. Munar. , struska). Jedna z

Vineri seara, 26/11/2021, nu mai devreme de ora 19:30, Thiago Seyboth Wild si Jaume Munar vor juca in faza sferturilor de finala a turneului ATP Challenger Tour de la Brasilia (Brazilia, zgură). Una dintre  online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující šance na vítězství pro dva hráče : 2,67 @ Thiago Seyboth Wild vs. 1,44 @ Jaume Munar!

THIAGO SEYBOTH WILD (# 132 ATP)

jedenadvacet let a chtějí vstoupit na vrchol 100 na světě, mající talent se tam dostat; v předchozí sezóně byl první turnaj úrovně ATP World Tour na strusce v Santiagu a listopad základní části začal pro Brazilce dobře, semifinále na challengeru v Guayaquilu! Pěkně zabojoval v prvních dvou kolech a odtud v Brasilii challenger a má šanci postoupit znovu v předposledním dějství.

  • VÍTĚZSTVÍ Seyboth Wild vs. Munar: žádné vítězství

JAUME MUNAR (# 84 ATP)

Druhý favorit soutěže Brasilia challenger nemá finále sezóny příliš rychlé; během listopadu střídal dobrý vývoj turnaje v Montevideu challenger (semifinalista), s některými méně přesvědčivými na brazilské půdě na challengeru Campinas (vypadl od úvodního kola) a zde na challengeru Brasilia (potřeboval rozhodující set na obou stranách, ve kterém byl zapojený, přestože úroveň soupeřů, se kterými se setká, se neblíží té, kterou obvykle zobrazuje.

  • VÍTĚZSTVÍ Munar vs. Seyboth Wild: 3-6 7-6 6-0 (Montevideo challenger, 2019, antuka)

Thiago Seyboth Wild - Jaume Munar: Cote la sázky a předpovědi sázky

Vsadil jsem na novou vyrovnanou partii obou borců, a to jak podle vzoru jediného přímého zápasu v nepříliš vzdálené minulosti, tak podle vzoru zápasů, kterých se dosud na antuce účastnili. od vyzyvatele Brasilia! Thiago Seyboth Wild v předchozích dvou kolech porazil Argentince Facundo Diaz Acostu (7-6 6-3), respektive Španěla Nicolase Alvareze Varonu (7-6 5-7 4-2 zp. / dvakrát prohrál podání, za mnoho brejků na straně návratu / měl schopnost kontrolovat většinu výměn míčů, které trvaly). Naopak Iberský Jaume Munar porazil v úvodním kole Kolumbijce Alejandra Gonzaleze (6-2 3-6 6-3) a odvetil se mu v osmifinále proti Argentinci Santiago Fa Rodriguez Taverna (4-6 6). -2 6-1 / dvě hodiny strávené na hřišti / pět es odeslaných se třemi dvojchybami / jednou se vzdal své práce a poskytl soupeři čtyři brejkboly / udělal čtyři brejky na returnu, z deseti příležitostí).

 

Tipér s více než 10letou praxí v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
18 /0 / 10
Výpočet:
+ 156 Kč
ROI:
5,6 % || | 719
Pariuri:
609 / 54 / 455
Výpočet:
- 2 232 Kč
ROI:
- 2,0 %
Marian

Tipér s více než 10letou praxí vzadu, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázení: 35
18 /0 / 10
Výpočet: | || 803
ROI: + 0,1 %
Sázení: 1130
609 / 54 / 455 || | 824
Calcul
ROI: - 2,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 21,5 her v zápase
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Dostávejte denně výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od odborníků a tipérů Legalbet s nejlepšími výsledky . Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt