Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Tyra Black - Olivia Lincer: Předpovědi WTA Guatemala Tennis

Tipér Legalbet Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas černých vs. Lincer.

Neděle v noci, 28. 11. 2021, nejdříve v 17:30, Tyra Hurricane Black a Olivia Lincer budou hrát VELKÉ FINÁLE turnaje ITF 15k Series Tour v Guatemale (Guatemala, tvrdé venkovní). Jedna z online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující šance na vítězství pro dva: 1,20 @ Tyra Hurricane Black vs. 4,25 @ Olivia Lincer!

TYRA BLACK (# 574 WTA)

Je jí dvacet, cítí se nejlépe na rychlých površích, kde umí předvést dobré podání a silný forhendový úder, má na svém kontě pouze jeden titul na úrovni ITF Futures získaný v základní části na antuce z turecké Antalye. Momentálně prochází výbornou formou: zde na asfaltu z Guatemaly ITF dosáhla finále dvouhry i čtyřhry a minulý týden se jí to samé povedlo na strusce Cundinamarca ITF (Kolumbie).

  • VICTORII Black vs. Lincer: nehrála

OLIVIA LNCER (#Žádný žebříček WTA)

Je jí teprve šestnáct a tohle je finále není se čemu divit, když uvážíme, že ani v juniorské hierarchii není ani v první setině světa (přesně tam na 146. místě na světě). Má za sebou i první podání u prarodičů, ale během soutěže v Guatemale byla ITF z hlediska podání spíše negativní, protože udělala spoustu dvojchyb (ne méně než čtrnáct například v předposledním dějství turnaje. zmíněno dříve)

  • VÍTĚZSTVÍ Lincer vs. Černá: nehráli

Tyra Black - Olivia Lincer: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Sázím na minimální množinu favoritů, protože je zde stále značný rozdíl ve zkušenostech, zejména, ale říkám i hodnotově mezi oběma bojovníky (zde opět zmiňuji velmi dobrou formu okamžiku v které najdeme černého Američana)! Tyra Hurricane Black se do této fáze soutěže nevzdala, kategorickým způsobem porazila krajanku Madison Bourguignon (6-3 6-0), poté Mexičana Mariana Gomeze Pezuela Cano (6-0 6-0) Američanka Paris Corley Corleyová (6-4 6-4) a nakonec Guatemalka Maria Gabriela Rivera Corado (6-3 6-2). Na druhou stranu, i když startovala vždy z oblíbené pozice, Olivia Lincer měla potíže v úvodním kole s Venezuelankou Nadiou Echeverria Alam (6-4 4-6 2-0 vr.), pak je snadno porazila. Lexington Reed (6-1 6-0) a Tara Malik (6-4 6-2), aby v semifinále potřebovaly opět rozhodující set, aby prošly kolumbijskou Jessicou Plazas (2-6 6-2 6-4).

 

Tipér s více než 10 lety zkušeností v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
19 /0 / 6
Výpočet:
+ 686 Kč
ROI:
27,4 % || | 748
Pariuri:
597 / 54 / 447
Výpočet:
- 2 241 Kč
ROI:
- 2,0 %
Marian

Tipster cu mai bine de 10 ani experienta in spate, specializat pe tenis. 

30 dní Od začátku
Sázení: 25
19 /0 / 6
Výpočet: | || 832
ROI: + 0,3 %
Sázení: 1098
597 / 54 / 447 || | 853
Calcul
ROI: - 2,0 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
2-0 v sadách @ Tyra Black
Komentáře
Aboneaza-te la ponturile de la cei mai buni tipsteri

Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt