University of Craiova - Mioveni: tip z ligy 1

Expert na právní sázky Silviu Tudor Samuilă doporučuje zápas ligy 1.

Zápas Universitatea Craiova - Mioveni se hraje dnes v 19:00 na stadionu Ion Oblemenco (Craiova).

Univerzita Craiova - Mioveni je na první pohled nerovným bojem mezi solidním klubem, který vážně investoval, který má cenného a inspirovaného trenéra a malý, houževnatý tým, který z velké části udržoval tým, který prosazoval, a je veden lepším technikem než klub, který zastupuje.

působivý ve všech směrech. Oltenia nasbírala ve všech soutěžích šest vítězství v řadě, nastřílela osmnáct branek (tj. má průměr tři úspěšnosti na zápas) a možná hlavně neinkasovala ani jeden gól! Je pravda, že soupeři nebyli nijak velkolepí, Baia Mare, Chindia, Clinceni, Craiova 1948 nebo Dinamo nejsou kapely, které Reghecampfova kapela nemohla dokázat, ale skvělé výkony staví stálost a Craiova je momentálně s FC Argeș a FCSB modelem. stálosti.

Co považuji za pozoruhodné a pro soupeře je to těžké, je velký počet hráčů, kteří vstřelili Oltenia alespoň dva góly. Markovic má 5, Ivan 4, Gustavo 3, Nistor a Baiaram 2 a to mluvíme pouze o 1. lize. Kdykoli přichází nebezpečí odevšad, i relativně dobře organizovaný tým v obraně, jako je Mioveni, může mít problémy.

Argeșenii au scos mai multe puncte din deplasare decât de acasă (7-5), victoriile cu Dinamo și Sepsi reprezentând momentele de vârf ale unui sezon decent. Problema este că aceste suuccese s-au înregistrat la mijlocul lunii august, iar de atunci lucrurile au luat-o la vale. Ultimele trei partide afară pentru Mioveni au însemnat trei înfrângeri cu un golaveraj 1-9!

Univerzita Craiova - Mioveni: šance a prognóza

Craiova má velkou důvěru ve své vlastní síly, hraje na dokonalém trávníku, který umožňuje rychlý fotbal, nemá nedostupnou žádnou značku, má pět úspěchů a remizoval v posledních šesti zápasech na stadionu Ion Oblemenco a nechápu, jak se to dnes večer proti Mioveni mohlo zamotat. Jsem na úspěchu s minimálně dvěma góly od týmu Reghecampf, na které nám Public Win nabízí kurz 1,91.

Nezapomeňte si najít výběr z nejlepší online sázkové kanceláře a odtud můžete získat inspiraci pro další tikety, standardně pro další potenciální výhry.

 

Moderátor ve společnosti Telekom Sport s 20 lety zkušeností v televizi.

30 dní Od začátku
Sázky:
7 /0 / 3
Výpočet:
+ 385 Kč
ROI:
38,5 %
Sázky:
117 /0 / 105
Výpočet:
- 732 Kč
ROI: || | 742 == = - 3,3 %
-3.3 %
Tudor Silviu Samuila

Moderátor ve společnosti Telekom Sport s 20 lety zkušeností v televizi.

30 dní Od začátku
Sázení: 10
7 /0 / 3
Výpočet: | || 808
ROI: + 0,4 %
Sázení: 223
117 /0 / 105
Výpočet || | 831
ROI: - 3,3 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Vítězství rozdílem alespoň dvou gólů Universitatea Craiova
Komentáře
Přihlásit se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Dostávejte denně výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od odborníků a tipérů Legalbet s těmito lepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt