Uruguay - Argentina: Předpovědi fotbalových zápasů na mistrovství světa

Uruguay a Argentina chtějí jít ruku v ruce na mistrovství světa, ale hostitelé si nemohou dovolit ztrácet další body. Vidíme nějaké cíle? Zápas se koná v Montevideu, v Campeon del Siglo.

De la ora 01:00, ora Romaniei, Uruguay si Argentina se intalnesc in cadrul rundei cu numarul 13 din calificarile sud-americane pentru Cupa Mondiald din Qatar. Meciul are loc la Montevideo, in Campeon del Siglo.

Uruguay: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Předběžné zápasy na jihu Američany rozhodně nekončí Světový pohár, aniž by řekli svůj pohled na věc a útočili alespoň na 5. místo. Ve výsledku musí překonat tuto slabou formu, kterou prochází, a získat alespoň bod, aby se vyšplhal na místo, které vede přímo do Světového poháru. Jeden bod z posledních tří zápasů

  • Pravděpodobný tým: Muslera; Nandez, Gimenez, Godin, Araujo; Bentancur, Vecino, Torreira, Pereiro; Suarez, Torres

Argentina: aktuální forma, nejnovější výsledky, statistiky

Stále je bez porážky, ale se čtyřmi remízami z 11 zápasů je Argentina na druhém místě s 25 body bodů má o dva zápasy méně než tým na 3. místě a pět bodů navíc. Ve skutečnosti to přichází po vítězství 1:0 s Peru, zápas se hraje doma. Štěstí bylo na straně Messi & Co. protože Peruánci neproměnili penaltu. Na druhou stranu Argentina pomýšlí na mistrovství světa, nemá jak prohrát kvalifikaci, když vezmeme v úvahu, že mezi ní a prvním místem, kterému tento cíl chybí, je devět bodů

  • Pravděpodobný tým: | || 649 = == Martinez; Molina, Romero, Otamendi, Acuna; De Paul, Paredes, Rodriguez; Dybala, L Martinez, Di Maria Martinez; Molina, Romero, Otamendi, Acuna; De Paul, Paredes, Rodriguez; Dybala, L Martinez, Di Maria

Uruguay – Argentina: sázkové kurzy a tipy na sázení

V sázce hry může být udělat značku a pak vidět taktický zápas s vysokým kurzem. Uruguay však po dvou porážkách potřebuje body a jelikož remíza vede ke 4. místu, je snadné pochopit, že se do útoku pouštět nebude. Na druhou stranu, Argentina má druhou nejlepší obranu v kvalifikaci a v posledních čtyřech zápasech nebodovala.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
48 / 6 / 27
Výpočet:
+ 80 Kč
ROI:
1,0 %
Sázky:
2457 / 50 / 1530
Výpočet:
- 11 961 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na další ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 81
48 / 6 / 27 || | 818
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4049
2457 / 50 / 1530 || | 841
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Méně než 2,5 gólu
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt