Vera Zvonareva - Alison Van Uytvancková: Tenisové předpovědi WTA Limoges

Tipér Legalbet Marian nabízí svou tenisovou předpověď pro zápas Zvonareva vs. Van Uytvanck.

Sobota v poledne 18. 12. 2021, ne dříve než v 17:30, v hale). Jedna z online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující šance na vítězství pro dva: 2,47 @ Věra Zvonarevová vs. 1,55 @ Alison Van Uytvanck!

VERA ZVONAREVA (# 87 WTA)

Bývalá světová dvojka se kvalifikovala do třetího semifinále sezóny v soutěžích dvouhry po těch v Petrohradu (hard indoor, březen), respektive Concord WTA (hard outdoor, srpen). Po těžším začátku třísetového úspěchu s Ruskou Natalií Vikhljancevovou (6-3 4-6 7-5) v úvodním kole zkušená Sovětka upravila úder a postupně zvyšovala úroveň hry, později je vyřadila v r. minimum setů na Srbku Ninu Stojanovic (7-5 ​​​​6-4), respektive Francouzku Caroline Garcia (6-4 6-3).

  • VÍTĚZSTVÍ Zvonareva vs. . Van Uytvancková: žádné vítězství

ALISON VAN UYTVANCK (# 68 WTA)

Na říjen nezapůsobila první polovina sezóny s pozoruhodnými výsledky halové hardcore turnaje - vyhrál v hale Nur-Sultan WTA (Kazachstán), poté se dostal do čtvrtfinále v hale WTA v Linci (Rakousko) a teď je to za měsíc v předposledním dějství Limoges WTA, kde trénuje solidní tenis a bez ztráty setu proti Vitalii Diatchenko (6-1 6-3) v prvním kole, poté Němce Tatianě Marii (6-2 6-3) v osmifinále a nakonec Francouzce Kristině Mladenovicové (6-4). 6-4) ve čtvrtfinále.

  • VÍTĚZSTVÍ Zvonareva: 7-5 7-5 (Budapešť WTA, 2019, tvrdý sál)

Vera Zvonareva - Alison Van Uytvancková: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Vsadil jsem na vyrovnanou hru podle vzoru předchozího přímého zápasu, protože dva tenisté s relativně blízkými hodnotami budou tvář v tuto chvíli - se zřejmým plusem zkušeností pro ruského veterána, ale i soupeř to kompenzuje efektivnějším prvním podáním! Vera Zvonareva ve "čtvrtfinálovém" duelu s favoritkou hostitelek Caroline Garciaovou přišla o práci jen jednou, byla agresivní na odvrácené straně - vykoupila sedm brejkbolů, z nichž čtyři využila. Naopak Belgičanka Alison Van Uytvancková nabídla svých pět brejkových příležitostí a v souboji s "Kiki" Mladenovicovou ze "čtvrtky" dokázala zachránit jen tři a na returnu udělala čtyři z devíti brejkbolů. .kterou měl k dispozici.

 

Tipér s více než 10letou praxí v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
17 /0 / 3
Výpočet:
+ 836 Kč
ROI:
41,8 % || | 713
Pariuri:
597 / 54 / 447
Výpočet:
- 2 241 Kč
ROI:
- 2,0 %
Marian

Tipster cu mai bine de 10 ani experienta in spate, specializat pe tenis. 

30 dní Od začátku
Sázení: 20
17 /0 / 3
Výpočet: | || 797
ROI: + 0,4 %
Sázení: 1106
597 / 54 / 447 || | 818
Calcul
ROI: - 2,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 19,5 her v zápase
Komentáře
Přihlásit se k odběru tipů od nejlepších tipérů

Získejte denní výběr aktuálních tipů a předpovědí pouze od Legalbet odborníci a tipéři s nejlepšími výsledky. Žádný spam, pouze sázky!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt