Watford - Liverpool: tip na zápas Premier League

Expert na Legalbet, Ion Alexandru, doporučuje zápas Premier League v 1:55.

Zápas Watford-Liverpool je naplánován na sobotu 16. října ve 14:30 na Vicarage Road Stadium v ​​Londýně.

Watford – aktuální forma, nejnovější výsledky, statistiky

Claudio Ranieri se vrací do Premier League. Watford ukončil spolupráci se Španělem Xisco Munozem, který tým postoupil do Premier League již po 7 etapách, a zkušený Ranieri dostává novou šanci dokázat, že leicesterský zázrak nebyla náhoda.Před dvěma lety byl Ranieri na tom stejně situaci.situaci a sestoupil do Fulhamu. Watford má několik velmi zajímavých hráčů v čele s Ismailou Sarrem, ale i přes velkolepý začátek sezóny, vítězstvím nad Aston Villou, nedokázal předvést velmi efektivní hru. Zde vstupuje do hry „faktor Ranieri“. Ital je mistrem organizace hry a byl přiveden, aby zachránil Watford před sestupem, který se v tuto chvíli zdá možný. Kabasele, Sieralta a King nejsou pro tento velmi těžký zápas s Liverpoolem k dispozici. Před necelými dvěma lety při poslední návštěvě "kormoránů" na Vicarage Road získal Watford historické vítězství. Bylo to 3:0!

Liverpool - aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

Tohle je druh zápasu, který Liverpool musí prohrát. Úspěch v Londýně s Watfordem je pro kandidáta na titul normální, ale jakýkoli jiný výsledek způsobí Kloppovi spoustu problémů. Německý manažer proto ví, že instalace jeho fotbalistů je velmi důležitá, zvláště když po zápasech k národním týmům přicházejí unavení. Zranění Diogo Jota je novou šancí pro Bobbyho Firmina, který v této sezóně přišel o místo, ale nyní může prokázat svou cenu. Mo Salah je velkou hvězdou Liverpoolu a v tuto sezónu je nejlepším fotbalistou v lize. Dobrý výkon na ose Alisson-Van Dijk-Henderson-Salah je spojen s mnoha nadějemi Anfieldu na titul. Po 7 etapách má Liverpool pouze jeden bod za vedoucí Chelsea a vítězství ve Watfordu je nutností, aby podpořilo naděje fanoušků na nový anglický titul.

Watford – Liverpool sázkové kurzy a sázkové tipy

Zápasy Watford-Liverpool tradičně přinášejí podívanou a mnoho gólů. V posledních 6 zápasech za sebou bylo 24 úspěchů. Liverpool má konzistentní vstup do sezóny a mezi oběma týmy je jasný rozdíl v hodnotě. Proto můj tip na tento zápas zní: Liverpool vítězství a přes 1,5 gólu. Betano nabízí na tuto volbu dobrý kurz: 1,55

Prieteni, va oferim zilnic ponturi si bilete ce au cote valoroase, atent selectionate, de la cele mai bune case de pariuri legale z Rumunska. Před konečným rozhodnutím o sázení nezapomeňte projít svým vlastním filtrem všechny návrhy, které najdete na našich stránkách.

 

Sportovní novinář a komentátor se zkušenostmi asi 20 let – Ion Alexandru spoléhá na pečlivou analýzu!
30 dní De la inceput
Sázky:
7 / 1 /11
Výpočet:
- 573 Kč
ROI:
- 30,2 %
Sázky:
154 / 6 / 144
Počet : | || 749
-2 627 Kč
ROI:
- 8,6 %
Ion Alexandru
Sportovní novinář a komentátor s asi 20letou praxí – Ion Alexandru spoléhá na pečlivou analýzu!
30 dní Od začátku
Sázení: 19
7 / 1 / 11 || | 819
Calcul:
ROJ: - 0,3 %
Sázení: 304
154 / 6 / 144 || | 842
Calcul
ROI: - 8,6 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Liverpool vítězství a více než 1,5 gólu
Komentáře