Wolfsburg - Eisbaren Berlín: hokejové tipy DEL

Eisbaren Berlín je lídrem Německa a tým, který nyní usiluje o čtvrté vítězství v řadě.

Úterý, od 20:30 , ve Wolfsburgu , v Eis Areně, Grizzlys a Eisbaren Berlin se střetnou v kole číslo 33 DEL.

Wolfsburg: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky

V posledních zápasech si tým nebyl jistý a důkaz, že v posledních čtyřech zápasech vyhrála pouze jeden gól. Tím posledním byl nedělní podnik na hřišti Düsseldorfu, kde podlehla 3:2. Prohra si vyžádala penalty, ale pro ni to bylo hodně důležité. Stále je na stupních vítězů DEL, najdeme Grizzlyse na třetím místě v pořadí německého šampionátu s 53 body, remizoval s Mannheimem, týmem na druhém místě. , statistiky

Eisbaren Berlin: forma de moment, ultimele rezultate, statistici

V posledních čtyřech zápasech byl vrcholu a podařilo se mu získat vítězství na lince. Celkově vyhrál v 18 z 28 setkání, což mu umožňuje být na první pozici v LED. Má 56 bodů a průměr 2,00 bodů na nasbíraný zápas. Je také jedním z mála týmů, kterému se v této sezóně podařilo dosáhnout alespoň 100 branek. Všechno bylo možné poté, co v předchozím kole nastoupil proti Iserlohnu, ale v utkání hraném na vlastním hřišti. = Je to nesmírně zajímavý duel, protože se proti sobě postaví týmy na 3. a 1. místě, ale myslím si že show by mohla být na vysoké úrovni. Tím spíše, že Wolfsburg zvítězil v obou živých zápasech již hraných v této sezóně, rozdíl je v tom, že situace je jiná.

Wolfsburg - Eisbaren: cote la pariuri si pronosticuri pariuri

Este un duel extrem de interesant, deoarece se vor infrunta echipele aflate pe locurile 3, respectiv 1, dar cred ca spectacolul s-ar putea sa fie la cote inalte. Cu atat mai mult cand Wolfsburg s-a impus in ambele jocuri directe deja jucate in acest sezon, diferenta fiind ca situatia este diferita.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
51 / 7 | || 655  /  33
Výpočet:
- 352 Kč
ROI:
-3.9 %
Sázky:
2462 / 52 / 1537
Výpočet:
- 12 368 Kč
ROI:
- 3,1 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na další šampionáty v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 91
51 / 7 / 33 || | 758
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4051
2462 / 52 / 1537 || | 781
Calcul
ROI: - 3,1 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Více než 4,5 gólu
Komentáře