Wolfsburg - Eisbaren Berlín: Hokejové předpovědi DEL

Wolfsburg vede 1:0 a finálový systém DEL je nejlepší ze tří zápasů. Eisbarenovi nezbývá nic jiného, ​​než hrát bez selhání a protlačit finále do rozhodujícího zápasu. Wolfsburg Grizzlys a Eisbaren se setkají. Wolfsburg vede celkově 1:0.

Campionatul Germaniei ne propune miercuri cel de-al doilea meci al finalei play-off-ului. Wolfsburg Grizzlys si Eisbaren se intalnesc. Wolfsburg conduce cu 1-0 la general.

Wolfsburg: současná forma, nejnovější výsledky, statistiky

Dokázal prosadit svůj názor během základní části a poté postoupil do semifinále play-off Mannheimu. Skóre těchto střetů bylo celkově 2:1, přičemž každý zápas skončil pod 5,5 gólu. Ani v prvním utkání finále play off se nepředvedl, když vyhrál 3:2, ale po prodloužení. Zlatou branku vstřelil v 18. minutě prodloužení Julian Melchiori. Wolfsburg tedy vede celkově 1:0 a je velmi blízko k tomu, aby zvedl trofej nad hlavu, aby ji vyhrál, ale v zápase 1 finále to nebylo vidět. Po třech směnách vedl 2:2, ale v prodloužení udělal několik chyb a jedna z nich mu přinesla i porážku, ve výsledku je na pokraji ztráty trofeje, ale umí hrát pod tlakem, což stalo se to i v semifinále. Poté vyhrál 2:1 v zápase s Ingolstadtem, vždyť zápasy byly mimořádně velkolepé, horní fáze se hrají jiným systémem než dříve. Nejlepší ze tří zápasů, což znamená, že Wolfsburg je krůček od zisku trofeje. Eisbaren však ví, jaké to je hrát s mečem nad hlavou, a fakt, že dává poměrně hodně gólů, mě nutí přemýšlet o jiném zápase, než byl první zápas, a do posledního zvuku máme minimálně pět úspěchů. || |

Eisbaren Berlin: forma de moment, ultimele rezultate, statistici

Este favorita numarul 1 la castigarea trofeului, dar in meciul 1 al finalei nu s-a vazut lucrul acesta. A fost 2-2 dupa cele trei reprize, dar in prelungiri a comis mai multe greseli, iar una dintre ele i-a adus si infrangerea.drept urmare, este la u pas de a pierde trofeul, dar stie bine sa joace sub presiune, ceea ce s-a intamplat si in faza semifinalelor. Atunci a castigat cu 2-1 in confruntarea cu Ingolstadt, asta dupa ce toate jocurile au fost extrem de spectaculoase.

Wolfsburg – Eisbaren Berlin: cote la pariuri si predictii pariuri

Finala si fazele superioare se joaca dupa un sistem diferit fata de cel de pana acum. Cel mai bun din trei meciuri, ceea ce inseamna ca Wolfsburg este la un singur pas de obtinerea trofeului. Insa, Eisbaren stie bine cum este sa joci cu sabia deasupra capului si faptul ca marcheaza destul de mult ma duce cu gandul la un meci diferit fata de prima partida, iar pana la ultimul sunet sa avem cel putin cinci reusite.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
50 / 6 / 32
Výpočet:
- 332 Kč
ROI:
- 3,8 %
Sázky:
2462 / 52 / || | 682 1537
Výpočet:
- 12 368 Kč
ROI:
- 3,1 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek svého Manchesteru United miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 88
50 / 6 / 32 || | 758
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4051
2462 / 52 / 1537 || | 781
Calcul
ROI: - 3,1 %
Hlasování
Bude tato sázka vítězná?
Více než 4,5 gólu
Komentáře