Xiaodi You - Irina Maria Bara: Předpovědi WTA Tennis Montevideo

The Legalbet Tipster Marian nabídky tenisová předpověď pro zápas You vs Bara || Čeština: King WTA 125k Series Tour de la Montevideo (Uruguay, antuka). Jedna z

Joi seara, 18/11/2021, nu mai devreme de ora 18:00, Xiaodi You si Irina Maria Bara vor juca in faza optimilor de finala a turnelui WTA 125k Series Tour de la Montevideo (Uruguay, zgura). Una dintre online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika - Betano - nám nabízí následující šance na vítězství pro dva: 5,10 @ Xiaodi You vs. 1,15 @ Irina Maria Bara!

XIAODI YOU (# 256 WTA)

Je jí dvacet pět let a nikdy nebyla výše # 168. na světě ve dvouhře a o něco lepší, # 102. na světě ve čtyřhře! Drtivou většinu titulů ITF vyhrála v Asii a ve zrychleném světě, je to tenistka, která obvykle hraje na antuce velmi zřídka a která – celkem za svou kariéru – nasbírala na tomto typu pouze dvacet jedna vítězství a devatenáct porážek. pomalého povrchu. V základní hrací době hrál poměrně dost a nedá se říct, že by se mu dařilo - pouze čtyřikrát cítil sladkou chuť úspěchu a sedmnáctkrát hořkou chuť porážky.

  • VICTORII Vy vs. Bar: nehráli

IRINA MARIA BARA (# 133 WTA)

Je jí dvacet šest let, má oblíbený povrch antuky , je to pravá ruka, která provádí klopu oběma rukama, malá vzrůstem pouhých 1,64 m, kterou měří, má za sebou mnohem více zkušeností: byla to nejvyšší # 112 na světě ve dvouhře a # 56 ve světě čtyřhry (dokonce si zahrál čtvrtfinále na antuce z French Open ve čtyřhře - 2018 - a během základní části získal tituly na Karlsruhe WTA Doubles, Cluj-Napoca WTA Doubles, Buenos Aires WTA).

  • VICTORII Bára vs. Vy: nehráli

Xiaodi You - Irina Maria Bara: Sázkové kurzy a předpovědi sázek

Vsadil jsem na jasné vítězství Rumunky, protože forma lepšího momentu a výhoda hry na oblíbeném povrchu - v naprostém protikladu k soupeři - budou z mého pohledu rozhodující detaily! Xiaodi You porazil v úvodním kole # 811. tenistku světa, třiadvacetiletou Argentinku Martinu Capurro Tabordu (6-2 6-4 / neposlal žádné eso, udělal dvojchybu / slabé procento pouze 60 % u bodů udělených prvním míčem na podání a 64 % druhým míčem / nabídl šest brejkbolů soupeři, dvakrát vzdal podání / udělal pět brejků na returnu). Naše krajanka Irina Maria Bára se naopak o něco hůře zahřála, ale předjela Němku, která je momentálně také ve formě, # 223. tenistku světa - Katharinu Gerlach (3-6 6-1 6-1 / poslal eso, neudělal dvojitou chybu / měl dobré procento bodů získaných při prvním míči na podání - 73 % - vzdal své podání pouze jednou / na returnu získal devět brejkových příležitostí a dokázal využít výhoda pěti z nich).

 

Tipér s více než 10letou praxí v zádech, specializovaný na tenis.

30 dní Od začátku
Sázky:
19 /0 / 6
Výpočet:
+ 686 Kč
ROI:
27,4 % || | 742
Pariuri:
597 / 54 / 447
Výpočet:
- 2 241 Kč
ROI:
- 2,0 %
Marian

Tipster cu mai bine de 10 ani experienta in spate, specializat pe tenis. 

30 dní Od začátku
Sázení: 25
19 /0 / 6
Výpočet: | || 826
ROI: + 0,3 %
Sázení: 1098
597 / 54 / 447 || | 847
Calcul
ROI: - 2,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Méně než 20,5 her v zápase
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt