Zug - Mnichov: Předpovědi hokejové Ligy mistrů

Týmy z 2. a 3. místa stojí proti sobě, a protože je mezi nimi pouze jeden bod, rychle padlý gól by mohl hru dynamizovat a další show || 60 602

Miercuri, de la 20:45, la Zug, pe Bossard Arena, echipa locala si EHC Munchen se intalnesc in runda 6 din grupele Ligii Campionilor la hochei pe gheata.

Zug: aktuální forma, nejnovější výsledky, statistiky

Je to poslední fáze a Zug je na druhém místě místo, s 10 body a záleží jen na něm, jestli půjde ve vyšších stupních. Má dobrou morálku, dokonce dokázal získat maximum bodů v posledních dvou zápasech a vše po výhrách z základní hrací doby. V posledním kole dokonce vyhrál v Německu 4:3 na hřišti Mnichova. Velkolepý zápas zopakoval na švýcarském šampionátu, kde vyhrál 3:2 nad Rapperswillem, ale potřeboval na to penalty.

Mnichov: aktuální forma, poslední výsledky, statistiky || | 643

Nici de aceasta data casele de pariuri online příliš nedůvěřují schopnosti Mnichova zvítězit ve sporu se Zugem. Propásl příležitost zajistit si matematickou kvalifikaci, vzhledem k tomu, že v poslední fázi prohrál první kolo se Zugem 3:4 a oba obsadili v klasifikaci skupiny D. Němci jsou tedy na 3. 9 bodů, ale jsou ve svých rukou. Jedinou podmínkou je vyhrát, a pokud to udělají, půjdou do nejvyšších stupňů, protože jeden bod je dělí od soupeře a týmu již na 2. místě.

Zug - Mnichov: sázkové kurzy a sázení tipy

Potřebují svou nejlepší hru a všechno, protože vítěz jde do vyšších stupňů. Tady má Mnichov tlak na ramena, vzhledem k tomu, že hraje venku a odchází s mírným handicapem. Půjdu však do velkolepého nového duelu, protože ukázali, že umí dát problém do takových her a ofenziva se dokázala prosadit.

 

Horlivý fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na jiné evropské, jihoamerické a severoamerické ligy. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázky:
48 / 6 / 27
Výpočet:
+ 80 Kč
ROI:
1,0 %
Sázky:
2457 / 50 / 1530
Výpočet:
- 11 961 Kč
ROI:
- 3,0 %
IulianGGMU

Zuřivý fanoušek Manchesteru United, miluje fotbal v Anglii, ale v posledních letech se specializuje na další ligy v Evropě, Jižní Americe a Severní Americe. Má více než 10 let zkušeností se sportovním sázením.

30 dní Od začátku
Sázení: 81
48 / 6 / 27 || | 814
Calcul:
ROJ: 0,0 %
Sázení: 4048
2457 / 50 / 1530 || | 837
Calcul
ROI: - 3,0 %
Hlasovat
Bude tato sázka vítězná?
Více než 4,5 gólu
Komentáře
Odebírejte tipy od nejlepších tipérů

Primesti zilnic o selectie de ponturi si pronosticuri de actualitate doar de la expertii si tipsterii Legalbet cu cele mai bune rezultate. Fara spam, doar pariuri!

Ano, chci dostávat e-maily na zadanou e-mailovou adresu a souhlasím s podmínkami Zásady ochrany osobních údajů

Skrýt