3 sázkové strategie k vyzkoušení na Betfair Exchange

Betfair Bookmaker je důležité jméno na trhu sportovních sázek v Česká republika. Tento online operátor má důležitou výhodu, je jedinou burzou sázek u nás. Z tohoto důvodu se sázkaři v průběhu času pokoušeli na Betfairu vyvinout různé obchodní strategie.

Dále budeme hovořit o třech klasických sázkových strategiích, které používá mnoho sázkařů. Aby reprezentovaly vítězné strategie, závisí do značné míry na odpovědnosti sázejících, na vážnosti a obětavosti, s jakou analyzují zápasy, na které sázejí. Strategie, o kterých budeme hovořit, si můžete vyzkoušet u sázkové kanceláře Betfair, ale také u ostatních na seznamu licencovaných online sázkových kanceláří v Česká republika.

1. || více než 5555

Daca analizam strategiile de pariuri Betfair, atunci trebuie spus ca utilizatorii au o afinitate pentru cea care se refera la numarul de goluri marcate.

Pojďme hrát „nad 1,5 gólu“ nebo „nad 2,5 gólu “, tato metoda se může časem vyplatit. V zásadě budeme sázet minimálně na 2 góly v kurzu mezi 1,25 - 1,50. Ihned po vstřelení prvního gólu budete mít cash-out nad počáteční sázkou, a tak můžete kontrolovat zisk jediným vstřeleným gólem. Čím dříve skórujete, tím vyšší je cash-out zisk. Pokud máte šanci na vstřelený gól v prvních 10 minutách, můžete získat zisk až 90 %. Ale není to tak snadné, jak to zní. Potřebujete kompletní analýzu událostí, na které chcete vsadit, a je nutné sledovat mnoho zápasů, abyste viděli, které šampionáty do této sázkové strategie zapadají. Potřebujete-li pomoc, můžete se podívat na denní zálohu připravenou týmem Legalbet spolu s podrobnými statistikami z sázkového centra.

2. Zpět / Lay strategie pro sólisty

Budeme mluvit o obchodní strategii Betfair. Jedná se o sázku na sólisty, která by měla být zisková. Nejprve si ujasněme, co přesně tyto dva pojmy znamenají:

  • ZPĚT - představuje běžnou sázku pro zvolený zápas, výsledek, který očekáváme a který by měl nastat na konci hry;|| 565
  • LAY - je přesným opakem termínu Zpět. Konkrétně budeme sázet Lay a čekat na to, co jsme nevsadili. Pokud například vsadíme Lay na vítězství týmu A, potřebujeme, aby duel skončil remízou nebo aby vyhrál tým B.

Jak může být tato strategie zisková? Musíme hledat vyšší Back odds než Lay odds na stejný zápas. To vyžaduje hodně pozornosti a trpělivosti, ale sázejícím se často podařilo profitovat ze strategie Back / Lay pro sólisty.

3. Strategie "oblíbení neprohrávají o 0-1"

Je to další často používaná strategie, zejména na výměnných platformách. Co tato metoda vyžaduje? Musím najít favorita, o kterém jsme si jisti, že zápas neprohraje 0:1. V tuto chvíli vsadíme na 3 možné scénáře a spočítáme sázky tak, abychom nakonec měli zisk

  • V prvním scénáři budeme sázet na přesné skóre 0:0; || 572 == = Druhá sázka bude sázka se správným skóre pro favorita – 1-0;|| 573
  • Al doilea pariu va fi cel al scorului corect pentru favorita – 1-0;
  • Ultimul scenariu este cel cu „peste 1.5 goluri” marcate in meci. In acel moment, daca mizele sunt calculate corect, vom obtine profit in aproape toate scenariile. Unul singur nu este favorabil, ten, ve kterém favorit prohraje se skóre 0-1. Proto je potřeba duely velmi pečlivě vyhledávat, abyste dosáhli zisku.s rozpočtem, který máte k dispozici. Nikdo nezaručuje vzorec pro absolutní úspěch, ale s extra pozorností a přísným řízením peněz můžete dosáhnout zisku.

Exista diferite strategii de pariuri dezvoltate in ultimii ani, asadar trebuie doar sa o gasesti pe cea care se potriveste cu profilul tau de risc si cu bugetul pe care il ai la dispozitie. Nu granteaza nimeni o formula a succesului absolut, insa cu o atentie sporita si cu un money management riguros, se poate obtine profit. 

Legalbet vám doporučuje sázet zodpovědně, a proto vám poskytujeme přehled článků o sportovním sázení, který bude průvodce || | 580 de nadejde in acest domeniu.

Vložil:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Předchozí: První sázka Betfairu Další: Betfair – skvělá aplikace pro mobilní sázení