4 mylné představy, které sázkaři mají poměrně často

4 perceptii gresite pe care pariorii le au destul de des

Ve všech oblastech existují mýty a mylné představy a sportovní sázení není výjimkou. Jde jen o to, že pokud se rozhodnete těmto dojmům důvěřovat, aniž byste provedli jakýkoli průzkum, skončíte ztrátou peněz a stagnací na trhu, který vám nabízí dostatek silných stránek k rozvoji. Níže uvádíme 4 mylné představy, které sázkaři často mívají a kterým byste se měli vyhnout.

Výplata peněz je pro vás výhodou

Doma je vždy na prvním místě, protože vždy určuje pravidla. A skutečnost, že většina || 511 caselor de pariuri licentitate má možnost výplaty peněz, by vás měla přimět k zamyšlení, protože je jasné, že by nikdy nic neudělali ve své nevýhodě. Co přesně znamená cash out sportovní sázení? Když můžete inkasovat část své konečné výhry na tiketu před koncem poslední události. Teoreticky to zní dobře, že? Ve skutečnosti, pokud zvolíte tuto možnost, vždy dostanete méně peněz, než kdybyste nechali zápas dohrát do konce. Samozřejmě, někdy se to ukáže jako inspirované rozhodnutí, ale není to dlouhodobá strategie.

Kromě toho si vezměme případ, kdy se rozhodnete vyplatit peníze před začátkem posledního zápasu na tiketu. To má smysl pouze v případě, že jste našli nějaké informace, které by mohly změnit výsledek hry. V opačném případě obdržíte pouze menší částku, než kdybyste se rozhodli umístit vstupenku, aniž by tato událost byla zrušena.


Stejná série bude tentokrát pokračovat, když vsadíte

Pojďme se bavit o kapele, která je in vynikající formu, s vítězstvími na lince nebo velkolepé týmy, které hodně bodují, je riziko pokračování „trendu“ vysoké. Zvlášť, když vaše jediné alibi je „tak to dopadlo v posledních pěti zápasech“. Než se rozhodnete pro předpověď, zkuste sestavit několik argumentů.

Stejná rada platí, pokud chcete hrát proti proudu. Pokud mezi dvěma týmy stále probíhaly zápasy „pod“, neznamená to, že nevyhnutelně přichází „over“. Tento druh argumentace je jen o štěstí, jako když vyděláváte peníze. Naučte se využívat všechny dostupné informace a rozhodujte se tak, aby bylo co nejméně riskantní.

Peníze na online účtu jsou jen nějaká čísla

Když je držíte v ruce, máte jiný pocit. Ale odsud zacházet s penězi na vašem zůstatku online stejně jako s některými čísly je přehnaný krok. Zeptejte se sami sebe, zda máte částku, kterou chcete dát na lístek, na netu a zda byste to udělali v hotovosti v pouliční agentuře. Samozřejmě pro zisk na tomto poli je nutné hrát beze strachu, bez předpokladu, že prohrajete, ale musíte se držet určitých strategií. A mezi ně patří kvalitní bankroll management.

Nikdo neříká nezvyšovat sázky po cestě, ale musí být nějak úměrné zůstatku, který máte. To, že máte pozitivní „běh“, neznamená, že nakonec neprohrajete. Ale pokud jsou vaše sázky v souladu se strategií, je méně pravděpodobné, že se pokusíte získat zpět.

Kurzy vždy odrážejí realitu na hřišti

Kurzy nabízené sázkovými kancelářemi by obvykle měly předvídat vzhled hra. Toto pravidlo ale neplatí obecně. To proto, že i když neradi používáme pravdivé fráze, „už neexistují malé týmy“. A každý hodnotný tým nebo jakýkoli senzační sportovec může chytit špatný den. Přidáváme také fakt, že někdy mohou kurzy trpět pyramidovým efektem, kdy se snižují na konkrétní tým právě proto, že na něj hodně sázejí. A když to vidíte, myslíte si, že je to bezpečný tip, vsadíte také, čímž přispíváte ke změně kurzu, aniž byste za tím měli skutečný argument.

Postat de:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Předchozí: Sportovní sázení – kompletní průvodce sázením Další: Typy kvót