Jaké jsou kroky, které byste měli podniknout po výhře velkého množství peněz na sázení?

Pravděpodobně jste slyšeli o případech, kdy se sázkař „trefil“ do sportovního sázení a za rok, možná ještě méně, všechno prohrál. Určitě jste si v tu chvíli mysleli, že vy, kdybyste byli na jeho místě, situaci zvládnete lépe. Ve skutečnosti je to ale při řešení takových situací těžší, než se zdá. Tady jde o sebeovládání. V následujícím textu se vás pokusíme navést, co byste měli dělat v případě, že budete mít štěstí a vyhrajete velké množství peněz u bookmakera s licencí v Česká republika.

Velká částka nemusí nutně znamenat tisíce dolarů, ale částka souvisí s částkou, kterou jste původně vložili na sázkařský účet. Například u někoho, kdo vložil 1 000 lei, nemůžeme říci, že mluvíme o velkém zisku, pokud dosáhne 2 000 lei. Pokud jste ale vložili 100 lei nebo ještě méně a nyní vám na účet přibyla nula ve frontě, pak to představuje opravdu velkou částku, o kterou byste určitě nechtěli přijít.

Kroky, které je třeba následovat po výhře velkého množství sázek - Nebuďte chamtiví a vyberte si zisk z účtu

Říká se, že „nespokojence je odebrán dárek ". Ve sportovním sázení to bohužel často platí. Takže poté, co se vám podařilo vydělat hodně peněz, prvním krokem by bylo vybrat zisk. Když ne všechny, tak více než polovinu. Ziskem rozumíme množství peněz, které máte navíc k počátečnímu vkladu. Doporučujeme, abyste výběr provedli jen proto, abyste se mohli více soustředit. Nevíme, zda je to váš případ, ale mnoho uživatelů přistupuje k sázení způsobem, kdy mají na účtu malou částku a o něco přehledněji, když se k této částce přidá nula ve frontě. A přistupovat k sázce lehkovážně není vůbec dobré.

Slyšel jsem mnoho případů, kdy uživatelé chtějí vybrat „kulatou“ částku. Pokud například vydělali 1 900 lei, napadá je myšlenka, která jim říká, aby výběr odložili, dokud nedosáhnou 2 000 lei. To je ale velmi nebezpečné a nezřídka fatální v tom smyslu, že můžete přijít o celou banku. To platí zejména v případě, že jste začínající sázkaři a nezískáváte mnoho vlastností, které by sázkař měl mít.

Kroky, které je třeba následovat po výhře velkého množství sázek - Odpočiňte si od sázení a užijte si výhru

Není vhodné uzavírat sázky ihned po výběru. Hrozí totiž, že po výběru toho velkého množství peněz si řeknete, že už máte pojištěný docela vysoký zisk. Proto, poháněni euforií, budete chtít riskovat něco víc, sázky s vysokými sázkami nebo vysokými kurzy. Často toto chování vede ke ztrátě celé banky. Samozřejmě ve srovnání s dříve zaznamenaným ziskem a výběrem se ztráta může zdát zanedbatelná. Ale nakonec je naším cílem v sázení dosáhnout zisku v jakékoli seanci.

Proto vám doporučujeme, abyste si před uzavřením dalších sázek na několik hodin nebo dokonce dní odpočinuli. Během této doby můžete část svých výdělků investovat do věcí, které jsou nezbytné pro váš každodenní život. Protože ano, v závislosti na zvoleném způsobu výběru peníze dorazí za dva, tři dny nebo i pár hodin.

Kroky, které je třeba následovat po výhře velkého množství sázek – Držte se nohama na zemi

Mnoho lidí dělá tu chybu, že po velké výhře uzavírají sázky povrchně. A to i poté, co si vzali pár dní pauzu od sázení a vybrali velkou část svých předchozích výher. Povrchním sázením rozumíme uzavírání sázek bez provedení předchozí analýzy, sázení na outsidery bez jakéhokoli relevantního důvodu nebo jiné chyby, kterých se dopouštějí ostatní sázející. V ideálním případě byste měli vymazat svůj předchozí zisk a znovu sázet zodpovědně.

Kroky, které je třeba následovat po výhře velkého množství sázek – Dodržujte své strategie a neodchylujte se od nich

In domeniul pariurilor este nevoie de disciplina; fara ea nu vei ajunge nicaieri decat in foarte rare cazuri. Astfel, este foarte important sa nu incepi sa pariezi haotic si sa ai o strategie bine pusa la punct. Axeaza-te pe strategiile in urma carora ai avut profit. Nu mai tii minte care sunt acelea? Te poti uita in istoricul pariurilor, insa asta necesita mult timp, mai ales daca ai plasat pariuri la mai multe case online. Mai simplu este sa tii socoteala pariurilor tale intr-un document online. Astfel, il vei putea accesa si modifica destul de usor.

Pasi de urmat dupa castigarea unei sume mari la pariuri - Ai grija cum iti administrezi banii

Un aspect foarte important il constituie planificarea banilor pentru pariuri sau, cu alte cuvinte, managementul banilor. Astfel, la inceputul fiecarei luni ar fi bine sa stabilesti cat esti dispus sa pierzi luna respectiva. In cazul in care ai atins limita nu mai efectua nicio actiune legata de pariuri in acea luna si resemneaza-te cu pierderea. Luna viitoare o vei lua de la capat si cu siguranta vei fi mai atent. In acest fel, este posibl sa iti recuperezi pierderea avuta si poate sa ai si un mic profit. 

Bohužel málokdo takto uvažuje. Mnozí chtějí ztrátu okamžitě získat zpět, z této touhy se mohou zrodit kolosální chyby, které lze jen stěží napravit. Nedělejte stejné chyby!


Zaslal:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Předchozí: Pět běžných chyb, kterých se sázející při uzavírání live sázek dopouštějí Další: Zjistěte, jak profesionálové sázejí, a následujte jejich příklad