Sázková kancelář Unibet - vklady a výběry

Unibet Bookmaker je jednou ze sázkových kanceláří, která si musí najít čestné místo v portfoliu každého respektovaného sázkaře. Nastavitelné asijské handicapy a nastavitelné asijské součty jsou nejužitečnější a nejatraktivnější možnosti sázení, které najdeme v nabídce Unibet.

V tomto článku stručně představím možnosti vkladu a výběru peněz na sázkařský účet az něj u sázkové kanceláře Unibet, jedna z nejprestižnějších online sázkových kanceláří s licencí v Česká republika.

Retragere bani Unibet

Exista mai putine metode de retragere decat de depunere la Unibet, cele mai folosite fiind  cele prin card bancar, transfer bancar sau prin Skrill. Suma minima la o retragere Unibet este de 65 de lei  pentru toate metodele de retragere admise. 

Výběr trvá teoreticky 2–3 bankovní dny, ale pokud máte ověřený účet (proces ověření KYC) a vybíráte během dopoledne, můžete být příjemně překvapeni, že máte peníze na účtu dne ten samý den. Samozřejmě záleží na tom, se kterou bankou spolupracujete, a Raiffeisen a ING jsou v tomto ohledu nejpřátelštější.

Podmínky výběru Unibet měly problémy s výběry u Unibet:

Sunt cateva reguli de respectat pentru a nu avea probleme cu retragerile la Unibet: 

  • Výběry jsou zpracovány až po ověření sázkařského účtu.

  • Výběry se provádějí, obvykle stejným způsobem, který byl naposledy použit při vkladu;|| 583

  • Mi se pare ciudata suma minima de 65 de lei setata la retragere; adica, daca ai 64 de lei in cont, nu poti retrage bani din cont , ceea ce mi se pare un pic frustrant pentru cei ce pariaza sume mici. 

Pozor! Výňatek z nařízení Unibet: „Majitel účtu Unibet může požádat pouze o výběry finančních prostředků uložených na účtu Unibet na svůj osobní účet otevřený u jedné z finančních institucí nebo jejich poskytovatelů licencí.“

Důsledek – Vklady a výběry u sázkové kanceláře Unibet

Způsoby vkladu / výběru

Unibet – minimální vklad

Unibet – minimální výběr

Bankovní karta

25 lei

65 lei

Bankovní převod

0

65 lei

Skrill

65 lei

65 lei

Paysafecard

25 de lei

Žádné výběry prostřednictvím paysafecard

Sázková kancelář Unibet nabízí různé možnosti pro vkládání a výběr prostředků z účtu. I když některé metody účtují poplatky, nemyslím si, že by Unibet měl chybět v portfoliu žádné skutečné sázky.

Postat de:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Předchozí: Unibet - kouzelné aplikace pro mobilní sázení