Sázková kancelář - online kontrola tiketů. Zjistěte stav svého tiketu několika kliknutími!

Uzavřete sázku nebo tiket u offline agentury nebo u licencované online sázkové kanceláře ale nechcete ztrácet čas hledáním zápasu výsledky? Zvlášť když nesázíte na fotbal, ale na sport, jehož výsledky se hledají hůř? Jednoduchý kód zadaný na stránce vám ukáže tipy na tiket, ale také jejich výsledek. Jediné, co musíte udělat, je vstoupit na stránku www.casapariurilor.ro. Je zřejmé, že u sázek / tiketů podaných online můžete snadno zjistit jejich výsledek přístupem ke svému účtu.

Zjistěte, proč většina Rumunů upřednostňuje online sázení před offline sázením

Verificare rezultat bilet pentru pariuri plasate online

La Casa Pariurilor verificarea biletului online se poate face destul de lejer. Fie ca te afli pe platforma “Sporturi”, “Live”, “Loto” sau “Jocuri”, in partea dreapta sus a paginii vei observa 3 sub-categorii: Bilete, e-Portofel si Tranzactii, aflate chiar sub numele tau de utilizator. Pentru a afla rezultatele pariurilor tale, selecteaza sub-categoria “Bilete”.

thumb_5b850298324b2_1535443608.jpg

Vei observa ca acolo iti vor aparea toate biletele si pariurile efectuate de la deschiderea contului la Casa Pariurilor, insa si o bulina rosie sau verde, care confirma ca pariurile sunt castigatoare sau necastigatoare.. In cazul unui bilet pe pagina iti va aparea doar primul pariul de pe acel bilet, insa cu un simplu click pe pariu vei putea vedea tot biletul.

Řekněme, že výsledky jsou seskupeny do sekcí, v jedné najdete pouze sportovní sázky, v jiné pouze sázky na sportovní loterie a v ostatní sází pouze na hry, což považujeme za velmi užitečné. Kliknutím na "Historie her" se zobrazí všechny výsledky kasinových her, za posledních 24 hodin, za posledních 48 hodin nebo za určité období.

Daca te afli in sectiunea “Cazinou” in partea dreapta sus iti vor aparea taburile “Istoric joc si “e-Portofel”. Un click pe “Istoric joc” iti dezvaluie toate rezultatele jocurilor de cazinou, cele din ultimele 24 ore, ultimele 48 ore sau dintr-o anumita perioada.

Zkontrolujte kód tiketů umístěných v pouličních agenturách Casa Pariurilor

Zkontrolujte tiket s PIN - pokud jste podali tiket nebo dokonce sázku v pouliční agentuře Casa Pariurilor můžete zkontrolovat, že výsledkem je přístup na online stránku, není třeba se přihlašovat. Jakmile vstoupíte na hlavní stránku webu (platforma „Sport“), uvidíte vpravo nahoře bílé pole, které vás vyzve k zadání určitého kódu (PIN). Na základě tohoto PIN se otevře okno, které bude obsahovat váš tiket, výsledky zápasů a to, zda je tento tiket vítězný či nikoli. Na tiketu najdete tento PIN kód vpravo nahoře, vedle série, podívejte se na výsledky z poslední etapy vašeho oblíbeného šampionátu, můžete to udělat ve dvou krocích a třech pohybech pomocí stránky

5b8502e592b16_1535443685.jpg

Verificare rezultate pe site-ul Casa Pariurilor

In cazul in care nu ai efectuat pariuri, dar doresti sa consulti rezultatele din ultima etapa a campionatului tau preferat, poti face asta in doi timpi si trei miscari cu ajutorul site-ului casapariurilor.ro. Na hlavní stránce tak naleznete, rovněž v pravé horní části, záložky "Výsledky" a "Statistiky", užitečné, pokud chcete hledat jakýkoli výsledek, resp. chcete-li si vsadit. || | 572

Kliknutím na záložku „Výsledky“ se zobrazí stránka, kde jsou výsledky zápasů strukturovány podle dnů a sportů. Výběrem dne budete moci konzultovat výsledky daného dne ve všech sportech, zápasy jsou seskupeny do šampionátů, které jsou řazeny v abecedním pořadí, takže nalezení požadovaného výsledku je mnohem snazší. Výsledky se zobrazí ve formě seznamu, v horní části seznamu si můžete prohlédnout výsledky ve fotbale. Následují basketbal, házená, tenis atd. Můžete si také vybrat, že v seznamu zobrazíte své výsledky z určitého sportu. sázíte online, protože nejenže se vyhnete 5% poplatku, který se vztahuje na sázky na pouliční agenty, ale také těžíte ze značných bonusů, přímých přenosů, pomineme-li mnohem lepší nabídku a pohodlí sázení kdekoli a kdykoli, které získáte online sázením

Iata, asadar, modul de verificare al statusului unui bilet este destul de simplu, dar evident, este mult mai simplu daca pariezi online intrucat, nu doar ca eviti acea taxa de 5% care se aplica mizei la pariuri plasate la agentii stradale, dar beneficiezi si de bonusuri substantiale, transmisiuni live, lasand la o parte oferta mult mia buna si confortul de a paria oriunde, oricand, de care beneficiezi pariind online.

Ještě nemáte účet pro online sázení? Vyberte si nejlepší bonus pro nové zákazníky!

Vložil:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet