Kdy se doporučuje vsadit GG (oba týmy skórují)

Sázka na „oba skóre“ s možnostmi ano / ne je možnost, pomocí které si hráči mohou vsadit, že se oba týmy zapojené do příslušné sportovní události stihnou zaregistrovat.

Obvykle online licencované sázkové kanceláře umísťuje tento trh do nabídek fotbalu a hokeje, ale najdeme ho také ve futsalových zápasech. | || 515

Bez ohledu na to, jak padají góly, nejdůležitější je, aby se míč dostal do branky. Ano, vlastní cíle se berou v úvahu. Pokud je skóre „bílé“ nebo některý z týmů vyhraje nulu, vyhrají ti, kteří se rozhodli pro možnost „ne“ pro sázení „oba skóre“. || English 517

Abrevierea pentru “ambele marcheaza” este “GG”. De obicei, aceasta apare in ofertele caselor terestre. Rare sunt site-urile online unde pariorii pot da peste aceasta abreviere. Totusi,  Betano sázková kancelář používá zkratku GG pro možnost „oba skóre“ a NG pro možnost „neboduje oba týmy“.

Ti, kteří sázejí na možnost „oba skóre“, musí být opatrní při umístění prognózy na události, které se mohou konat s prodloužením (2x15 min) a penaltami. Zvolený tip „obě známky“ je platný pouze během běžných 90 minut.

Kdy zvolit „obě známky“

Jak je zřejmé z názvu možnosti sázení , „oba skóre“ naznačuje, že každý ze dvou týmů v daném zápase vstřelí gól. Důležitou roli hrají statistiky, což znamená, že je zásadní nesázet na „ano“, když se v obraně zapojují dva vynikající týmy.

Správná strategie pro předpověď „obou skóre“ zahrnuje výběr týmů s jasnými sklony k útoku. Dva týmy, které neustále skórují, ale které mají také problémy v obraně. Vybraný zápas musí projít následujícím testem, aby mohl být zařazen na sázkový tiket:

  • Statistika vstřelených / obdržených gólů pro oba týmy;

  • Sklon k útočné hře obou týmů;

  • Motivace pro pozitivní výsledek;

  • Přítomnost některých hráčů světové třídy na hřišti;

  • Nedostatek nepřítomnosti ve dvou útočných oddílech

  • Možné velké absence ve dvou obranných oddílech. Bezpečná obrana. Dobrým příkladem může být Liverpool v této sezóně. Nebo dokonce Atletico Madrid, v aktuální sezóně, ale také v těch pod velením Diega Simeoneho. ), pak je předpověď „oba skóre“ téměř automatickým řešením. Nesmíme ale ignorovat další typ sázky: „nad 2,5 gólu“. Má tu výhodu, že nemusí zcela záviset na úspěchu obou kapel. Zápas může skončit 3-0, 4-0 nebo 5-0 a naše předpověď, "přes 2,5 gólu", bude vítězem. "Oba skórují" je tip na gól, ale neplatí pro všechny situace. V zápase Real Madrid vs Osasuna s největší pravděpodobností uvidíme góly, ale ne nutně v obou branách. I když to tým, který nevidíte na stole, zvládne, stále máte šanci, pokud se rozhodnete hrát „oba skóre / NE.“

In mod clar nu ar trebui sa insisti cu echipe care, pe langa un atac feroce, au si o aparare sigura. Un bun exemplu ar fi Liverpool, in acest sezon. Sau chiar Atletico Madrid, in actualul sezon, dar si in cele de sub comanda lui Diego Simeone.

Alegem „Ambele marcheaza” sau „peste 2,5 goluri?”

La o prima analiza, daca doua formatii au un golaveraj ofertant (cu multe goluri marcate, dar si incasate), atunci pronosticul “ambele marcheaza” e o solutie aproape automata. Insa nu trebuie sa ignoram alt tip de pariu: „peste 2,5 goluri”. Acesta are avantajul ca nu trebuie sa depinda in totalitate de reusitele ambelor formatii. Meciul se poate incheia 3-0, 4-0 sau 5-0, iar pronosticul nostru, “peste 2,5 goluri”, sa fie castigator. “Ambele marcheaza” e un pont care se bazeaza pe goluri, dar nu se aplica tuturor situatiilor. La un meci Real Madrid vs Osasuna vom vedea, cel mai probabil, goluri, insa nu obligatoriu in ambele porti.

Cei care aleg sa selecteze “nu” la “ambele marcheaza”, opteaza practic o varianta mai sigura decat “echipa x marcheaza sub 0,5 goluri”. Chiar daca formatia pe care nu o vezi punctand pe tabela reuseste sa faca acest lucru, inca mai ai o sansa daca alegi sa joci “ambele marcheaza / NU”.

O těchto možnostech sázení a mnohem více || Česky 5335 ghidul de pariere poskytujeme vám ty nejlepší sázky, na které můžete být připraveni, aby tato vášeň byla zisková.Vložil:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Předchozí: Co znamená DNB sázka a jaké jsou online agentury, kde ji najdeme Další: Možnost „Cash Out“ nebo „Close Bet“.