Co je Paysafecard a jak se používá pro sázení

Určitě jste jako gambler a nejenom slyšeli pojem Paysafe alespoň jednou. Paysafe je metoda, pomocí které můžete vkládat peníze u sázkových kanceláří v Česká republika. Hovoříme o službě, která v současnosti funguje ve více než 40 zemích.

Co je Paysafe?

Paysafe se kupuje na základě výše vkladu, který provedete. Jedná se o 16místný řetězec, který zadáte do požadovaného provozovatele online sázení. Před nákupem Paysafe přejděte na seznam sázkových kanceláří a podívejte se, jaké jsou minimální hodnoty vkladu.

Jakmile si zakoupíte kód Paysafe, musíte zadat platformu paysafecard.com/ro. a zaregistrujte si nový účet. Po potvrzení identifikačních údajů uživatele a hesla se dostanete na odkaz, který obdržíte e-mailem. S pomocí této platformy můžete vždy vidět stav svého účtu a množství dostupných peněz.

Jak mohu vložit peníze prostřednictvím sekce pro vklady Paysafecard? Tam si vyberete okno označující Paysafe metodu, zadáte požadovanou hodnotu a přihlásíte se svým uživatelským jménem a heslem. Po ověření ve dvou krocích (buď qr kód nebo kód zaslaný sms) budete moci zadat 16 číslic svého Paysafe kódu. Peníze budou okamžitě připsány na

Atunci cand ai deschis un cont si ti-ai confirmat identitatea la un operator online ce accepta depuneri prin Paysafecard (ex: Betano) trebuie doar sa accesezi sectiunea depuneri. Acolo vei selecta fereastra ce indica metoda Paysafe, vei introduce valoarea dorita si te vei loga cu userul si parola ta. In urma verificarii in doi pasi (fie cod qr, fie un cod trimis prin sms) vei putea introduce cele 16 cifre ale codului tau Paysafe. Banii vor fi creditati instant in váš účet Betano.

Kde si můžete koupit Paysafecard?

Vzhledem k tomu, že se jedná o stále více používanou metodu, má několik důsledků. Nejjednodušší metodou je samozřejmě nákup online přímo z webu dodavatele. Pokud dáváte přednost online verzi, máte několik distribučních míst. V nabídce „Koupit Paysafecard“ na oficiálních stránkách najdete seznam oficiálních obchodů.

Další terminály a místa, kde můžete zakoupit kód Paysafe:

  • Zebrapay
  • Kiwi
  • Epay
  • Obchody Penny Market
  • Rumunský příspěvek
  • EPin
  • atd.

Pro iOS a Android je dokonce k dispozici mobilní aplikace. Pomocí QR kódu můžete prostřednictvím funkce Scan2Pay provádět okamžité a bezpečné platby. || Česky: 532

In concluzie, Paysafe reprezinta o alta modalitate moderna de a depune la casele de pariuri online cu ajutorul careia poti economisi timp pierdut prin intermediul clasicei metode de depunere bancara. 

Vložil:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Předchozí: Nejlepší aplikace pro mobilní sázení