Pět běžných chyb, kterých se sázející při uzavírání live sázek dopouštějí

Live sázení je docela lákavé, zvláště pokud chceme velký zisk v krátké době. Stejně tak kasinové hry nebo virtuální sporty, ale na rozdíl od nich není živé sázení na sportovní události ovlivněno softwarem. Je pravda, že live sázení vám může přinést docela velkou výhru v krátkém čase. Musíme si však přiznat, že většinou ti, kdo sázejí live, prohrají celý nebo většinu bank ve stejně krátkém časovém období. Níže uvádíme nejčastější chyby, kterých se v live sázení dopouštíme. Bylo by hezké, kdybychom žádnou z těchto chyb neudělali. Jsou ale určité situace, kdy nutíme víc, než je nutné, a to může mít fatální následky.

Chyby při uzavírání sázek live - Hra na zotavení

Toto je pravděpodobně nejčastější chyba, s níž se setkávají ti, kdo sázejí live, a netýkáme se zde pouze sázkařů bez větších zkušeností v pole.. S obnovovací hrou se setkáme, když ztratíme velkou část počátečního vkladu nebo z banky, kterou jsme měli jen před pár dny/hodinami. Z touhy získat ztracenou částku co nejdříve zpět, budeme sázet live sázky chaoticky, bez předchozí analýzy nebo jen stručně.

Možná bude první live sázka, kterou hrajete v rámci zotavení, analyzována docela dobře. Pokud však svou sázku prohrajete, je velmi pravděpodobné, že nebudete myslet jasně a budete dělat chybu za chybou. Jsou dny, kdy se inspirujete, a dny, kdy se inspirujete méně. Pokud jste v den, kdy jste méně inspirovaní, je velmi důležité si tuto dobu uvědomit. Takže ten den přestaňte sázet a vraťte se další den, až budete mít lepší morálku. Ne nadarmo se říká, že noc je dobrý rádce.

Chyby při uzavírání sázek live – Rychlá analýza zápasů

Akce týkající se sázek live se často odehrává poměrně rychle, zvláště pokud mluvíme o sportech, jako je tenis, volejbal nebo házená. V důsledku toho se kurzy mnohokrát mění a vy jste v pokušení vsadit co nejdříve, abyste získali dobrou sázku. To znamená povrchní analýzu týmů v zápase, na který se chystáte vsadit. V některých případech tato analýza nemusí vůbec existovat a vy se můžete spolehnout pouze na instinkt. Někdy je dobré řídit se instinktem, ale to může mít docela vážné následky. To platí zejména tehdy, máme-li na mysli oblast, jako je sportovní sázení.

Chyby v živém sázení – Goliáš Davida vždy neporazí

Nemálo sázkařů live se řídí jmény týmů. Když vidí zápas mezi galantním a skromným týmem, neanalyzují nedávné výkony týmů ani jiné důležité detaily, které jsou základem analýzy fotbalového zápasu a nejen. V důsledku toho se spoléhá na nejlépe hodnocený tým / hráče, zvláště když není velení. To proto, že pak je pro něj vyšší vyhrát. Mnozí si v tu chvíli myslí, že poměr sil mezi oběma soupeři je příliš vysoký a že sportovec / galantnější tým vrátí skóre. Nestává se to tak často a v těchto chvílích budete litovat, že jste hru neanalyzovali dříve.

Chyby při uzavírání sázek live - Sázení na zápasy, které nejsou v přímém přenosu | || 516 = == Důležitějším aspektem, než se na první pohled může zdát, je sázení na zápasy, které můžeme sledovat. Mnoho

Un aspect mai important decat poate parea la prima vedere il reprezinta parierea pe meciurile pe care sa le putem vedea. Multe  nejlepších online sázkových kanceláří vám dává možnost sledovat požadovaný zápas v přímém přenosu. I když nás sázková kancelář vždy informuje o výsledku, sledování hry vám může velmi pomoci při rozhodování o sázce, kterou chcete uzavřít. Díky možnosti sledovat zápas v přímém přenosu můžete vidět nejen vývoj výsledku, ale i vývoj hry. Můžete tak vsadit jinou sázku, než kdybyste byli vsazeni bez sledování zápasu v přímém přenosu. Případně můžete sázku uzavřít, pokud vidíte, že váš oblíbený tým / hráč má řekněme výhodu, ale neprochází příliš dobrým obdobím zápasu.

Chyby při uzavírání sázek live – vsazení all-in

Profesionální sázkař nikdy nevsadí all-in, pokud nechce, abych něco zkusil. V těchto vzácných případech je výchozí banka skromná. Je dobře známo, že sázkový kurz live je zavádějící více než kurz sázení před živým přenosem. Proč? Protože kolísání kurzů závisí na formě týmu / hráče v té době. Proto je možné, že hráč/tým, který má v jednu chvíli velmi nízký kurz, odejde s druhou šancí v zápase. A pak se věci mohou stát velmi nebezpečnými, kdykoli může sportovec, který má velmi nízkou živou kvótu, utrpět pád ve hře.

Zde nehovoříme pouze o sázkách na vítězství soupeře, ale také o jiných typech sázek, které zvýhodňují určitého hráče. Mnoho špičkových sázkových kanceláří má velmi bohatou živou nabídku a to může být dvousečná zbraň. Nezřídka jsem viděl naživo výběr, který má hodnocení pod 1,1 a za 3 minuty se odehraje akce, která mu hodnocení hodně zvýší. Relativně bezpečná all-in sázka s kurzem 1,1 se tak může proměnit v all-in sázku s kurzem nad 2,00. A v tu chvíli vás pocení definitivně přejde.


Vložil:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Předchozí: Zjistěte, jak můžete v roce 2021 hrát online sázení bez peněz Další: Jaké jsou kroky, které byste měli podniknout po výhře velkého množství peněz na sázení?