Jak můžete snadno vypočítat pravděpodobnost výhry u sázky?

Pokud vás zajímá, jak si můžete vypočítat pravděpodobnost výhry bez použití složitých metod, jste na správném místě! Pravděpodobně se ptáte, proč byste tento odhad potřebovali. Za prvé, takový výpočet je užitečný pro sázkaře, kteří vždy hledají value bet.

Možná jste nebo možná ne slyšeli o Poissonově rozdělení, matematické metodě používané k výpočtu možností. V oblasti sázení jej lze využít pro nejefektivnější výpočet sázek na góly, karty nebo rohy. Upozornění - Poissonova metoda není vhodná pro sólo sázky (vítěz zápasu)

Jak uplatnit Poissonovo rozdělení

jednoduché - v našem případě sázka naover/under 3.5. Například domácí vstřelí 3,5 gólu na zápas – zatímco hosté skórují 4krát.

Z těchto statistik dostaneme číslo 3,75. Pomocí tohoto průměru použijeme online počítač, kde do sloupce zadáme číslo od 0 do 6 a do druhého dříve získaného průměru. Poté nám počítač dá hodnotu v desetinných místech, na kterou se díváme v procentech. To jsou v podstatě šance na gól nad.

V našem příkladu jsme zmínili sázku nad / pod 3,5 gólu. V tomto případě musíme vypočítat pravděpodobnosti pro:

  • 0 gólů
  • 1 gól
  • 2 góly
  • 3 góly
  • 4 góly

Dále vydělíme číslo 1 celkovým procentem vyplývajícím z výše uvedené částky. Řekněme například, že dostaneme číslo 1 875. Co tato věc znamená? Znamená to, že sázku nad 3,5 se vyplatí hrát pouze s minimálním kurzem 1 875.

Jak relevantní je takový výpočet?

Je zřejmé, že nabízené kurzy nemusí vždy odrážet realitu, a šmrnc a inspirace budou mít své slovo. Všichni víme, že fotbal je nevyzpytatelný sport, výpočty a matematické metody nedokážou předvídat změny v první jedenáctce, zranění, problémy v šatnách nebo vrtkavé počasí.

Metody uvedené v tomto článku jsou čistě informativní a nemohou zaručit úspěch. Mohou vám poskytnout přehled, přehledné statistiky a dobrou organizaci. Dále budete potřebovat osobní rozbor týmů, inspiraci a gram štěstí.

Vložil:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Předchozí: Nejziskovější strategie živého sázení 2021