Jak vyhrát ve sportovních sázkách. Tipy pro začátečníky

Online sportovní sázení se ze dne na den stalo v Česká republika „národním sportem“. Stále více lidí, obvykle mladých lidí, se snaží něco změnit a zbohatnout na sázení.

Îți spun de la început că aici nu vei găsi o rețetă magică de a câștiga la pariuri sportive. 

Určitě však najdete několik velmi užitečných tipů, jak hrát „hlavou“ a dodržovat několik jasných zásad, abyste maximalizovali své šance na výhru.

1. Ve sportovním sázení potřebujete solidní sportovní znalosti

  • Pokud nejste dobří ve sportu, vyhněte se sázení, studujte, získejte seriózní informace a teprve potom se vraťte do hry, až budete připraveni.
  • Nepřiblížíte se k zápasům, o kterých nemáte dostatek informací. Specializujte se pouze na jeden sport, jeden nebo dva šampionáty a sázejte pouze na to, co velmi, velmi dobře znáte.
  • Když nemáte zápasy na šampionátech, na které se specializujete, dejte si pauzu, nehrajte. Pokud nemáte sázku, kterou chcete vsadit, nemusíte každý den kontrolovat jednu sázku.

2. Správa peněz je životně důležitá

„Vsaďte pouze peníze, které si můžete dovolit ztratit“. Pravděpodobně jste tuto frázi slyšeli mnohokrát, není to jednoduchý slogan, musíte jej mít stále na paměti.

Za žádných okolností nepoužívejte na sázení rodinné živobytí, nájem nebo půjčené peníze

Ideální je mít dobře nastavený rozpočet na přísně omezenou dobu.

Spravedlivý měsíční rozpočet, tzv. „banka“, by neměl překročit 10 % z celkové částky, kterou v daném měsíci vyděláte.

Říkám to proto, že rozpočet na sázení je třeba nastavit tak, abyste vy a vaše rodina nebyli v případě neúspěchu finančně postiženi.

A je tu něco velmi důležitého:

Nikdy se nesnažte získat zpět, co jste ztratili, je to jedna z nejhorších a nejčastějších chyb, kterých se sázející dopouštějí.

Dacă ai pierdut suma destinată pariurilor din acea lună, pur și simplu oprește-te, nu mai juca. 

Uklidněte se, analyzujte, co jste udělali špatně, a vraťte se příští měsíc s více zkušenostmi a jasnou myslí. a časem stráveným sázením, abyste měli jasnou představu o této činnosti a abyste zjistili, zda a kdy potřeba zastavit.

Nu uita să ții o evidență a sumelor, a pariurilor jucate, dar și a timpului petrecut pentru pariuri, pentru a avea o imagine clară a acestei activități și pentru a stabili dacă și când trebuie să te oprești.

3. Najděte si tu správnou strategii sázení sami

Na začátku můžete vyzkoušet některé klasické sázkové strategie: Martingale, Easy Money, D'Alembert, Kelly, Fibonacci, Labouchere.

  • Najít , opakovanými pokusy, sázením na malé částky nebo jednoduše bez hraní o peníze, což je strategie, která vám vyhovuje;
  • Můžete se inspirovat klasickými strategiemi a přizpůsobit je , nebo si můžete vymyslet nové, vhodné pro vás a váš rizikový profil
  • Nastavte si na začátku každého měsíce částku, kterou chcete vydělat, ale buďte co nejrealističtější. To usnadní přístup ke strategii s nižším rizikem pro požadovaný zisk.
  • Pokud jste dosáhli požadovaného cíle, nezvyšujte částky, pokračujte se stejnou hranicí, dokud nepřidáte větší částku. Tímto způsobem budete muset riskovat pouze peníze, které vyděláte.

Toto je triáda pravidelde care trebuie sa tii seama atunci cand esti la inceput de drum si crezi ca e simplu sa faci bani din pariuri sportive.

Citeste, invata, studiaza, experimenteaza, respecta principiile enuntate aici si vei putea sa castigi si bani, daca vei paria cu responsabilitate si seriozitate la pariuri sportive.

Postat de:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Předchozí: 5 věcí, které online sázkové kanceláře nechtějí, abyste věděli Další: Sportovní sázení - základní pojmy pro profesionální sázkaře