V případě sázek na individuální výkon, tj. na oblíbeného hráče, může být vše stejné (tj. "pod / nad") nebo si hodnotu může vybrat sázející. Například máme fotbalistu X, který má několik hodnot vedle svého trhu (šití na brance): +2, +3, +4 atd. Na rozdíl od sub / under, +2 neznamená, že hráč musí tuto hodnotu překročit, ale pouze ji dosáhne (ekvivalent více než 1,5 stehů na gól). věci nejsou složité. Budou existovat sázkové kanceláře, které budou nabízet také možnost DNB (draw no bet), což znamená, že sázka se v případě nerozhodného výsledku vrátí, je různorodá a neustále se rozšiřuje. Je tu tedy další možnost sázení – handicapové sázení (asijské nebo evropské, podle bookmakera).

Jak jsme vsadili na švy na fotbalové bráně

Pryč jsou doby, kdy sázkaři neměli výběr nabídek odpovídající jejich znalostem fotbalu.

V dnešní době se statistiky počítají díky technologii mnohem snadněji a sázkové kanceláře nabízejí sázkařům více možností – sázky na držení míče, počet přihrávek nebo dokonce stehy na branku.

Tyto nabídky samozřejmě nejsou zahrnuty v nabídce každému bookmakerovi, ale většina si uvědomila, že takové statistické sázky se postupně stávají oblíbenými sázejících hráčů. Jaké jsou stehy na bráně a kdy se vyplatí zařadit na naše tikety, to zjistíme z tohoto článku.

Ce reprezinta un sut pe poarta?

Střela na branku je čtvercové provedení na brankovišti, které je buď pomůckou brankáře, nebo se promění v branku. Je třeba dávat velký pozor, protože existují šampionáty, které „překládají“ různě situace, které jsou výjimkou. V Serii A jsou stehy, které zasáhly tyč, považovány za provedení na brance. Je to jediný šampionát uvedený v sázení, kde je taková výjimka. Na druhou stranu máme Premier League, kde se setiny (obvykle ty zmeškané, převedené na procenta) neberou v úvahu.

Stehy, které zasáhly tyč a poté dopadly na bránu, jsou považovány za stehy na bráně. Vlastní góly do této kategorie nespadají, i když k nim dojde po odražené střele. Je tomu tak proto, že aby to bylo považováno za vlastní gól, lze odvodit, že počáteční provedení by nepokrylo branku.

V závislosti na každém mistrovství platí různá pravidla, takže sázející se musí seznámit každou soutěž. Všech online bookmakeři získává své výsledky z oficiálních stránek šampionátu, což znamená, že na konci zápasu „mluví“ statistiky, nikoli oko diváka. || | 521 ​​​​

Variatiuni pentru optiunea suturi pe poarta

Bookmakeři nabízejí více trhů, pokud jde o stehy brány. Máme řady pro hráče, pro každý tým částečně nebo celkem, například na bráně) nebo řadu stehů, které si sázející může vybrat. Aby byla sázka považována za vítěznou, musí vybraný fotbalista dosáhnout (nebo překročit) tuto hranici.

  • Jucatori: In functie de bookmaker, avem valori deja impuse („sub” sau „peste” 2,5 suturi pe poarta, de exemplu) sau un numar de suturi pe care pariorul il poate selecta. Fotbalistul ales trebuie sa atinga (sau sa depaseasca) acea linie, in functie de caz, pentru ca pariul sa fie considerat castigator.

  • Tým: V tomto případě se sázející spoléhá na celkový počet čtvercových stehů jedné formace. Každý tým má již nastavenou linii a sázející se rozhodne tuto hodnotu umístit pod časy. Budou zde také srovnávací trhy (na kterých bude mít tým například více stehů na brance. Obvykle se třemi variantami - 1, x a 2).

  • Celkem: Některé bookmakeři nabízejí několik řádků pro celkový počet stehů na bráně. Do tohoto součtu přispívají oba týmy a sázející si může opět vybrat mezi variantami „pod“ a „nad“.

Jak vsadit na stehy na bráně

Asa cum precizam mai sus, cele mai multe case de pariuri usureaza misiunea jucatorilor, oferindu-le linii pe care sa mizeze cu sub/peste. Daca linia este setata la 9,5 atunci pariorul poate sa puna pe biletul sau peste 9,5 (ca vor fi minimum 10 suturi pe poarta) ori sub 9,5 ( ca vor fi maximum 9 suturi suturi pe poarta).

In cazul pariurilor pe performante individuale, adica pe un jucator preferat, lucrurile pot sa stea tot la fel (adica „sub/peste”) ori pariorul poate sa selecteze valoarea. De exemplu, avem fotbalistul X, care are in dreptul pietei sale (suturi pe poarta) mai multe valori: +2, +3, +4 etc. Spre deosebire de sub/under, +2 nu inseamna ca jucatorul trebuie sa depaseasca aceasta valoare, ci doar s-o atinga (echivalentul a peste 1,5 suturi pe poarta).

Pentru pietele comparative pe suturi pe poarta, lucrurile nu sunt complicate.

Pariorul are de ales cine va avea mai multe astfel de executii: 1 (echipa gazda), x (ambele formatii vor avea acelasi numar de suturi pe poarta) ori 2 (echipa oaspete). Vor fi case de pariuri care vor oferi si optiunea DNB (draw no bet), ceea ce inseamna miza returnata in caz de egalitate.

Pariuri pe handicap

Pietele pe suturi pe poarta sunt diverse si intr-o continua expansiune. Asa ca mai exista o optiune pentru parior - pariurile pe handicap (asiatic sau european, in functie de casa de pariuri). 

V duelu Real Madrid - Osasuna, Sázková kancelář Betano nastavte čáru takto: Real Madrid - 6,5 (šev na bráně), kurz 1,85 , Rovné (X), kurz 3,00, a Osasuna + 6,5 (šití na bránu), kurz 1,80. Obrázek 6.5 představuje asijský handicap, od kterého hra začíná. Ti, kdo vsadili na Real Madrid, tak musí doufat, že „bílí“ budou mít nakonec minimálně o 7 stehů na brance více než soupeř. Stejná logika platí i pro další dvě varianty tohoto trhu, základního aspektu při spoléhání se na stehy na brance – studium zápasu.

Ce sa mai ai in vedere atunci cand pariezi pe suturi pe poarta

Pe langa metodologie, pariorii trebuie sa mai tina cont de un aspect esential atunci cand mizeaza pe suturi pe poarta - studierea meciului. 

Je velmi důležité vědět, jak týmy hrají, začínající týmy, taktické postavení. Všechny tyto aspekty ovlivní výsledek vaší sázky.

Dalším cenným detailem jsou povětrnostní podmínky. Pokud bude pršet nebo sněžit, šance dvou týmů hrajících ve středu pole výrazně rostou. Utrpí technická kvalita a stehy většinou nenajdou svůj cíl. Díky pečlivé analýze zápasů a správné

Optiunea de „suturi pe poarta” capata un tot mai mare avant intre alegerile pariorilor. Cu o analiza riguroasa a meciurilor si cu o strategii se tato možnost sázení může stát ziskovou. váš bonus pro nové zákazníky

Vložil: || | 558

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Předchozí: Jak sázet na správné skóre ve fotbale