Jak můžete snadno vypočítat pravděpodobnost výhry u sázky?

Pokud vás zajímá, jak si můžete vypočítat pravděpodobnost výhry bez použití složitých metod, jste na správném místě!

Pravděpodobně se ptáte, proč to potřebujete odhad. V první řadě je takový výpočet užitečný pro sázkaře, kteří vždy hledají value bet.

Možná jste nebo možná ne slyšeli o Poissonově rozdělení, matematické metodě používané k výpočtu možností. V oblasti sázení jej lze využít pro nejefektivnější výpočet sázek na góly, karty nebo rohy. Upozornění - Poissonova metoda není vhodná pro sólo sázky (vítěz zápasu) jednoduchá - v našem případě sázka na více než / pod 3,5. Například domácí vstřelí 3,5 gólu na zápas – zatímco hosté skórují 4krát.

Cum pot aplica distributia Poisson

Pentru a simplica lucrurile, vom recurge la un exemplu cat se poate de simplu – in cazul nostru un pariu pe over/under 3.5. Spre exemplu, gazdele marcheaza 3.5 goluri pe meci – in timp ce oaspetii puncteaza de 4 ori. 

Tyto statistiky ukazují číslo 3,75. Pomocí tohoto průměru použijeme online počítač, kde do sloupce zadáme číslo od 0 do 6 a do druhého dříve získaného průměru. Poté nám počítač dá hodnotu v desetinných místech, na kterou se díváme v procentech. To jsou v podstatě šance na gól nad.

V našem příkladu jsme zmínili sázku nad / pod 3,5 gólu. V tomto případě musíme udělat součet mezi pravděpodobnostmi pro 0, 1, 2 a 3 cíle. Dále vydělíme číslo 1 celkovým procentem vyplývajícím z výše uvedené částky. Řekněme například, že dostaneme číslo 1 875. Co tato věc znamená? To znamená, že sázka vyšší než 3,5 se vyplatí hrát pouze s minimálním kurzem 1 875.

Je zřejmé, že nabízené kurzy ne vždy odrážejí realitu a svůj vkus a inspirace budou mít své.

Všichni víme, že fotbal je nepředvídatelný sport, výpočty a matematické metody nedokážou předvídat změny v první jedenáctce, zranění, problémy v šatně nebo vrtkavé počasí.

Metody uvedené v tomto článku jsou čistě informativní a nemohou zaručit úspěch. Mohou vám poskytnout přehled, přehledné statistiky a dobrou organizaci. Dále budete potřebovat osobní rozbor týmů, inspiraci a gram štěstí.

Vložil:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Další: Jak bojovat s bookmakery