Jak generovat zisk uzavíráním sázek s dvojitou šancí

Před mnoha lety bylo sázení na dvojitou šanci mezi rumunskými sázkaři docela populární. Bavíme se o dobách, kdy například Horia Brenciu uváděla ranní pořady na TVR. Tento typ sázek uzavírali sázející zejména na pouliční sázkové kanceláře, kde v té době nebylo mnoho možností sázení na zápas. Mezitím se však odvětví online sázení rozrostlo, nyní můžete najít stovky možností sázení u různých sázkových kanceláří s licencí v Česká republika na fotbalový zápas a další.

Strategie sázení s dvojitou šancí – Jak tento typ sázek funguje?

Sázení s dvojitou šancí v týmových sportech , kdy událost může skončit vítězstvím jednoho z týmů nebo remízou. Sázková kancelář nám ​​proto nabízí možnost zahrnout dva ze tří možných výsledků.

Při použití sázky s dvojitou šancí si můžeme vybrat ze tří variant: 1X, X2 a 12. Varianta 1X je vítězem, když se hostitelský tým prosadí v základní hrací době nebo když je zaznamenán nerozhodný výsledek. Varianta X2 je vítězná, když je zaznamenána remíza v normální hrací době nebo když je vyžadován tým hostů. Pokud některý tým zvítězí v základní hrací době, vítězí varianta 12.

Strategie sázení s dvojitou šancí – Sporty, na které můžeme vsadit tento typ sázky

Evident, cota la sansa dubla este mai mica decat cota la victorie a unei echipe. Cat de mica este cota comparativ cu varianta de victorie solist depinde de sport. Astfel, pentru sporturile la care se marcheaza putin, cota pentru sansa dubla poate ajunge chiar si la jumatate fata de cota pentru victorie solist. Astfel de situatii intalnim la fotbal, hochei pe gheata, chiar si baseball. Pentru sporturile la care se marcheaza mult cota pentru sansa dubla 1X si X2 este doar cu putin mai mica decat cea pentru victorie solist. Cota pentru sansa dubla tip 12 este infima. Asta deoarece probabilitatea unui rezultat de egalitate la sfarsitul timpului regulamentar este destul de mica. Situatii de acest gen intalnim la handbal, baschet, polo, rugby sau fotbal american.

Strategie sázení Double Chance – Kdy je dobré ji použít? Jiní, odvážnější, uzavírají pouze jednu takovou sázku, ale s vysokým vkladem. Tímto způsobem mohou generovat konzistentní zisk pokrytím dvou ze tří možných výsledků.

In cele mai multe cazuri, fiind vorba de o cota mica, cei care pariaza pe sansa dubla opteaza pentru mai multe astfel de pariuri pe bilet. Altii, mai curajosi, plaseaza un singur astfel de pariu, insa cu o miza mare. In acest fel, pot genera un profit consistent acoperind doua din trei rezultate posibile. 

Tento typ sázky se doporučuje používat, když všechny statistiky nebo konečně ty nejdůležitější naznačují, že tým vyhraje, ale nejste tak přesvědčeni, že se tak stane. Důležitými statistikami jsou poslední výsledky daného týmu doma/venku, umístění v tabulce, nedostupnost, rozpis týmu atd. Také ti, kteří umístí variantu 1X, podle které hostitelé neprohrají, nebo 12, podle které nebude zapsána remíza, mají vyšší šanci na výhru než ti, kteří umístí variantu X2.

Většina sázkařů, kteří používají tento typ sázek, se rozhodne umístit na tiket 3, 4 nebo dokonce 5 takových výběrů. Konečným cílem je, aby tiket měl konečnou kvótu vyšší než 2,00. Mohou se tedy zapojit do různých strategií, z nichž nejčastější je strategie Martingale.

Strategie sázení s dvojitou šancí – výhody

Un simplu calcul ne arata ca un pariu cu sansa dubla are 66.6% sanse de reusita. Aici ne referim la o partida cat de cat echilibrata. Astfel, daca ai optat pentru 1X sau X2 poti privi mai linistit meciul in cazul in care echipa pe care ai plasat pariul cu sansa dubla conduce cu 1-0. Echipa adversa trebuie sa inscrie minim doua goluri pentru ca pariul tau sa nu fie castigator. De asemenea, sperantele ca pariul sa fie castigator sunt mai mari daca echipa pe care ai mizat este condusa cu scorul de 0-1. Comparatiile sunt facute cu pariurile tip solist.

Un alt avantaj mai putin intalnit, dar care ne poate salva de o pierdere consistenta la un moment dat, este acela unei contre la pariuri. Astfel, in cazul in care ai un bilet cu 6 selectii, sa spunem, iar primele 5 sunt castigatoare, ai putea apela la un astfel de pariu pentru a-ti asigura profitul. Sigur, asta daca pariul ramas pe bilet permite asta. Spre exemplu, daca ultimul pariu de pe biletul tau spune ca o echipa va invinge, poti folosi pariul tip sansa dubla pentru a juca la siguranta, cum se spune. Evident, sansa dubla trebuie sa avantajeze cealalta echipa, astfel incat sa ai acoperite toate cele 3 rezultate posibile.

Strategie sázení s dvojitou šancí – nevýhody

Jedinou skutečnou nevýhodou je malý kurz. Ale je to logické, protože vyhrát budete moci ve dvou případech ze 3 možných. Další malou nevýhodou, i když se toho hodně říká, je zdání jistého pocitu frustrace, pokud jste dali přednost opatrnosti a zvolili sázku s dvojitou šancí a tým, který si vyberete, vyhraje. To, zvláště pokud je to velký rozdíl. V tu chvíli budete litovat, že jste více neriskovali a nejeli na sólo vítězství toho týmu.

 

Zaslal:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Předchozí: Prohráváte často sázkový tiket kvůli jedinému zápasu? Zde je to, co můžete udělat Další: Jak bezpečné jsou online sázení?