Vysvětlení pojmu GG pro sportovní sázení

U některých online sázkových kanceláří, zejména u těch, které také využívají pouličních agentur, se setkáváme s výrazy, které způsobují mnoho bolestí hlavy. || 508

Unul dintre acesti termeni, sau, mai degraba, una dintre aceste prescurtari, este GG. Nu este chiar cea mai dificila prescurtare pe care o putem intalni la anumite case de pariuri. Majoritatea prescurtarilor de la pariuri sportive provin din fotbal, la fel fiind si acest GG.

Co znamená GG ve sportovním sázení a kdy jej používáme?

Není to těžké hádejte, co znamená GG pro sportovní sázení, i když jste v sázení začátečník a nikdy jste o tomto termínu neslyšeli. Pokud vsadíte, že v určitém zápase bude GG, sázka bude vítězná, pokud v tomto zápase skórují oba týmy. Pokud se budeme bavit o vyřazovacím utkání, tak se při určování výsledku nebudou zohledňovat případná prodloužení, ale pouze skóre po základní hrací době. Pokud si myslíte, že neoznačí obě pásma, vyberte NG (G) nebo případně GG-č.

5d288c3b60021_1562938427.jpg

Kdy máme nízké a vysoké kurzy na GG? při fotbalovém zápase má určitý kurz favorita na to, aby oba skórovali v zápase, je to velké, ale také šance jsou docela malé. Případně, pokud máme vyrovnanou hru, šance, že oba skórují, by měla být nízká až normální. Když říkáme normální sazba, máme na mysli hodnotu mezi 1,6 a 1,9. Za nízký kurz se považuje kurz nižší než 1,5 a vysoký kurz vyšší než 2,1–2,2. To samozřejmě záleží i na šampionátu, na kterém se derby hraje. Například v severských ligách se obecně hraje otevřený fotbal, nejen v derby. Na druhou stranu na šampionátech v jižní a jihovýchodní Evropě, kde se obecně derby žije vášnivě, někdy až moc, atmosféra na tribunách je vznětlivá, se v silném zápase příliš úspěchů nesetkáme. Je to možné i proto, že týmy se uzavírají, nechtějí před soupeřem ztrácet body, zvláště pokud v lize autoritativně dominují dva soupeři a každý chybný krok je může přijít draho.

Teoretic, cand o partida de fotbal are o favorita certa cota pentru ca ambele sa marcheze in meci este una mare, dar si sansele destul de mici. Alternativ, daca avem parte de o partida echilibrata cota ca ambele sa inscrie ar trebui sa fie mica spre normala. Cand spunem cota normala ne referim la una cuprinsa intre 1.6 si 1.9. O cota mica este considerata una sub 1.5, iar una mare peste 2.1-2.2.

In cazul unui derby, in mod normal cota ca ambele formatii sa inscrie ar trebui sa fie mai mica decat cea conform careia nu vor marca ambele. Sigur, asta depinde si de campionatul in care se joaca derby-ul. Spre exemplu, in ligile nordice se joaca un fotbal deschis in general, nu doar la derby-uri. In schimb, in campionatele din sudul si sud-estul Europei, unde in general un derby se traieste cu pasiune, uneori prea multa, atmosfera din tribune fiind incendiara, nu intalnim prea multe reusite intr-o partida tare. Asta poate si pentru ca echipele se inchid, nedorind sa piarda puncte in fata adversarei, mai ales daca in liga cele doua oponente domina autoritar, iar orice pas gresit le poate costa scump.

Máme pro GG alternativu?

Z této možnosti, kterou sázkaři často vyhledávají, by zpravidla měly těžit všechny fotbalové zápasy. Samozřejmě, pokud jste sledovali zápas v Ugandě nebo Botswaně, nabídka nemusí mít tuto možnost, ale pouze kurz na konečný výsledek a možná na méně než 2,5 gólu. Pro ty, kteří chtějí být opatrnější a vyzkoušet alternativu ke GG 2+, je tato sázka, kterou doporučujeme. Jinými slovy, 2+ je ekvivalent Více než 1,5 gólu, výběr odpovídající skutečnosti, že v zápase padnou alespoň dva góly. Je zřejmé, že podíl je nižší než u varianty GG, ale riziko je také nižší. Pokud tedy zadáte možnost GG, což znamená, že oba týmy vstřelí alespoň jeden gól, automaticky získáte sázku „nad 1,5 gólu.“

Získejte kurz 2,00 ze dvou sázek na GG || 553

In incheiere am dori sa va livram un pont, care speram sa va fie de ajutor. Mai sus am vorbit despre campionatele din partea de nord a Europei, ale caror meciuri se incheie frecvent cu goluri marcate de ambele parti. Acolo cota pentru ca ambele sa marcheze este aproximativ 1.4 sau chiar mai mica, in functie de campionate. Astfel, noi v-am recomanda sa incercati un GG combo pe un bilet format din doua selectii care sa aiba cota in jur de 1.4 pentru ca ambele formatii sa marcheze. Asta inseamna ca partida are mari sanse sa se incheie cu goluri de ambele parti.

Evident, partidele nu trebuie sa fie neaparat dintr-un campionat nordic, ci si dintr-un derby sau dintr-un meci in care ambele echipe au fie o ofensiva puternica, fie o defensiva destul de slaba. Amintim insa ca inainte de orice pariu pe care doriti sa-l plasati trebuie efectuata analiza celor doua echipe care se dueleaza. Asta inseamna ultimele rezultate de pe teren propriu/din deplasare, precedentele intalniri directe etc. 

Souhrn

  • Sázka na možnost GG bude vítězná, pokud oba týmy v daném fotbalovém zápase skórují
  • Když je zápas nevyrovnaný, je kurz na GG vysoký, a když je vyrovnaný, máme nízký až střední kurz
  • Útočné a defenzivní týmy hrají zásadní roli při stanovování kurzů na GG
  • Na severoevropských šampionátech a v derby, kde není vytvořena vřelá atmosféra, bývá vstřeleno mnoho gólů
  • Ve východní a jihovýchodní Evropě, ale také na šampionátech, kde se dva borci dominují pořadí, derby tolik úspěchů nezaznamenávají

Vložil:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Předchozí: Možnost „Cash Out“ nebo „Close Bet“. Další: Asijský handicap ve sportovním sázení