Fortuna Bet – zkontrolujte si tiket online. Jak poznáte, že jste vyhráli, ať už sázíte online nebo v pouliční agentuře!

A licencovaná online sázková kancelář Fortuna, která v průběhu let přilákala mnoho uživatelů, je Fortuna a mnoho lidí zde sází. Pokud vám v případě online sázení jednoduchá kontrola vašeho účtu prozradí, zda vámi podaná sázka / tiket je výherní nebo ne, pokud sázíte offline, měli byste se podívat na výsledky. Mnohem efektivnější a rychlejší alternativou je metoda ověření kódu zadáním kódu na stránce, ale o tom si povíme níže - zkrátka vše, co potřebujete vědět o online ověřování tiketů Fortuna!

Zkontrolujte výsledek tiketu pro sázky podané online

Na eFortuně si můžete zkontrolovat svůj tiket nebo výsledek sázky uzavřené do května mnoha způsoby. Pro online ověření tiketu přejděte na stránku www.efortuna.ro a jednoduchým umístěním kurzoru na vaše uživatelské jméno a váš zůstatek, které najdete v horní části vpravo na hlavní stránce otevře seznam, kde si můžete prohlédnout svou historii sázek, sázení před živým i živým přenosem, historii her, provedené transakce, bonusy, na které máte nárok, a různá nastavení.

Výběr položky Sekce "Historie předzápasových sázek" například otevře okno, kde můžete vybrat stav vložených tiketů / sázek (výherci / poražení atd.), ale také původ tiketu (zadaný online / mobil), resp. období vyhledávání.

Níže je snímek obrazovky části mého účtu, když chcete zkontrolovat tikety nebo sázky uzavřené v určitém časovém rámci:

thumb_5b84fae618174_1535441638.jpg

Je vybrán jiný způsob zobrazení historie tiketů u uzavřených sportovních sázek výběrem záložky "Moje tikety", která se nachází vedle sázkového tiketu. u kterékoli pouliční agentury) u Fortuna online ověření tiketu je velmi jednoduché pomocí jednoduchého ověření kódu. Pro kontrolu tiketu nebo stavu podaných sázek nemusíte prohledávat seznam stránek, které nabízejí výsledky, ten může být poměrně dlouhý, zvláště pokud sázíte na sportovní utkání o víkendech, kdy je většinou nabídka fotbalových zápasů velmi bohatá , což ztěžuje hledání.

Verificare cod bilete plasate la agentiile stradale Fortuna

Daca ai plasat un bilet offline (la orice agentie stradala) la Fortuna verificare bilet online se face foarte simplu printr-o simpla verificare cod. Nu trebuie sa cauti prin lista site-urilor ce ofera rezultate pentru a verifica tichetul sau statusul pariurilor plasate, aceasta putand fi una destul de lunga, mai ales daca plasezi pariuri sportive in weekend, cand, de obicei, oferta de meciuri la fotbal este foarte bogata, astfel cautarea devenind mai dificila. 

Zkontrolujte tiket přímo na webu úsilí pouhým zkontrolováním kódu!

Chcete-li přesně vidět výsledek která vás zajímá (z vašeho tiketu), jednoduše přejděte na stránku eFortuna.ro, platformu „Sázejte na agentury“. V pravé horní části si pak všimnete na žlutém pozadí sekce „Zkontrolovat tiket“. Hned pod ním je pole, do kterého musíte zadat offline kód tiketu, pro který chcete tiket zkontrolovat, tento kód najdete před čárovým kódem ve spodní části tiketu. Po zadání kódu se níže objeví tiket se zápasy, které jsou oříznuty na červeném pozadí, pokud nevyhrávají, resp. na zeleném pozadí, pokud vyhrávají. Zde je příklad kontroly tiketu:

5b84fb8461bdf_1535441796.png

Zkontrolujte výsledky na webu Fortuna

Pokud chcete vidět určité výsledky ve sportovním sázení, abyste si mohli zkontrolovat svůj tiket na fotbal, tenis nebo jiný sport, přímo na webových stránkách www.efortuna.ro, můžete to udělat na platformě „Sázky od agentur“, v sekci „Živé výsledky“. Poté se otevře okno se seznamem seskupujícím výsledky sportovních sázek ve fotbale, tenise, basketbalu a mnoha dalších sportech, pro zobrazení výsledků stačí vybrat určitý sport z tohoto seznamu.

Indiferent daca alegi sa joci la pariuri sportive online sau offline, procesul de verificare a biletului la Fortuna este unul extrem de simplu. Totusi, recomandarea noastra este sa pariezi online intrucat, in primul rand, eviti avea taxa de 5% care se aplica mizei. Practic, daca pariezi la o agentie stradala suma de 100 Kč, 5% din aceasta suma iti este retinuta iar miza ta in final va fi 95 Kč. Acest lucru nu se intampla si in online - pariezi 100 Kč, 100 Kčva fi miza!
pohodlí sázení kdekoli a kdykoli a nemusíte cestovat do nejbližší pouliční kanceláře.

Vložil:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet