Sportovní sázení – Kompletní průvodce sázením

Obvyklé způsoby vkladu

Metode de depunere uzuale


Neustálý vývoj online prostředí a implicitně i online sázení donutil provozovatele neustále hledat nejlepší a nejbezpečnější řešení pro peněžní transakce na internetu. V tomto článku představíme nejběžnější způsoby vkladů a výběrů, které mají sázkaři k dispozici.


Sázejte online online bookmakera v Česká republika a získejte registrační bonus!


Cardul de credit/debit

Toto je bezpochyby nejběžnější metoda používaná sázejícími s mnoha výhodami

Existují dva typy karet: Visa a Mastercard. Naše doporučení je zvolit si kartu Visa Electron, protože je jediná jednomyslně akceptována provozovateli online sázení, zatímco při výběru možnosti Mastercard existují někteří operátoři, kteří tento způsob výběru neakceptují.

Zdarma ve většině případů transakce kreditní / debetní kartou. Vklady na váš sázkařský účet budou provedeny okamžitě, pro výběry, ale doba se může lišit v závislosti na provozovateli sázek a bance, kde máte kartu. Toto období je v průměru kolem 3–5 dnů.

Skrill / Neteller

Možná metoda tak výhodná jako kreditní / debetní karta je elektronická peněženka. Se Skrill a Neteller můžete provádět vklady i výběry ve velmi krátkém čase. Vše, co potřebujete, je účet otevřený na stránkách těchto platebních služeb. Skrill i Neteller vám také nabízejí možnost rozhodnout se pro fyzickou kartu, kterou můžete používat přesně tak, jak používáte kreditní / debetní bankovní kartu.

Skrill a Neteller je metoda akceptovaná téměř všemi sázkové stránky a výběry prostřednictvím těchto platebních služeb trvají až 48 hodin, ačkoli většina operátorů takové výběry zpracovává v kratším čase. Nevýhodou této metody je několik poplatků za takové transakce. To, co nás konkrétně zajímá, tedy daně u a ze sázkových kanceláří, spadá do kategorie bezplatných transakcí. Poplatky se však účtují, když chcete provést výběr kartou Neteller nebo Skrill v jednom z bankomatů v Česká republika, nebo pokud chcete provést převod ze svého účtu Neteller / Skrill na běžný účet otevřený v bance. ||

Pokud se rozhodnete pro Skrill Prepaid Mastercard, jsou následující operace bezplatné: platby v obchodech, restauracích nebo online, převod z bankovního účtu, potvrzení o hotovosti, online výpis a opětovné vydání PIN kódu.

Za kartu Skrill Prepaid Mastercard zaplatíte následující poplatky: 10 Euro roční poplatek, 2,49% poplatek za směnu a poplatek 1,80 Euro za výběr hotovosti z bankomatu || English 506

In cazul Neteller, diferentele intervin la comisionul pentru schimb valutar, care reprezinta 2.95% iar taxa de retragere de la ATM este de 3 GBP.

Pentru detalii suplimentare va sugeram sa vizitati site-urile oficiale ale acestor furnizori de servicii de plata.

Paysafecard

Toto je metoda, kterou lze použít pouze pro vklady na váš sázkařský účet. Na světě je přes 500 000 prodejních míst, tento způsob platby je poměrně rozšířený i v Česká republika. Paysafecard obvykle najdete na většině platebních terminálů v zemi. V jedné z těchto poboček si můžete koupit 25, 50, 100 nebo 300 PIN paysafecard. Poté stačí zadat tento 16místný PIN na svůj sázkařský účet.

Transfer bancar

Pokud z různých důvodů nesouhlasíte s některým z výše uvedených způsobů, další možností vkladu, kterou vám sázkové kanceláře nabízejí, je bankovní převod. Musíte ale myslet na to, že takové transakce budou trvat dlouho. Vklad na sázkařský účet může trvat 2 až 5 pracovních dnů, zatímco výběr ze sázkařského účtu na bankovním účtu může trvat až 10 pracovních dnů.

Žádný vklad kartou u offline agentur || 512 = == Nemáte bankovní kartu nebo se nechcete komplikovat vyplněním potřebných údajů pro online vklad? Řešení nabízejí offline sázkové kanceláře, mnohé z nich umožňují provést vklad na váš online účet u příslušné sázkové kanceláře. Stačí prezentovat bulletin. Další výhodou je minimální výše vkladu, která je nižší, než kdybyste vkládali online. Obecně je tato částka 10 lei, jak najdeme na

Nu ai card bancar sau nu doresti sa te complici completand datele necesare pentru a efectua un depozit online? Solutia iti este oferita de agentiile de pariuri offline, multe dintre ele permitand sa efectuezi un depozit in contul tau online la respectiva casa de pariuri. Pentru asta trebuie doar sa prezinti buletinul. Un alt avantaj este reprezentat de suma minima de depunere, care este mai mica decat daca ai depune online. In general, aceasta suma este de 10 lei, asa cum intalnim la Fortuna, Casa Pariurilor nebo Publicwin.

Celkově vzato, toto by byly nejběžnější metody používané sázkaři v Česká republika, se zmínkou, že v tomto top vede oddělená metoda kreditu / debetní karta. Elektronické peněženky, jako je Skrill nebo Neteller, předplacené karty, jako je paysafecard, ale také přímé vklady od agentur, jsou také bezpečnými metodami a stále více lidí se k těmto možnostem obrací vzhledem k tomu, s jakou jednoduchostí můžete vkládat na svůj účet .sázení. Samozřejmě je potřeba se před založením účtu u sázkové kanceláře zajímat nejen o způsoby vkladu a implicitně i o výběry, ale i o další důležité aspekty, jako je nabídka. Většina online sázkových kanceláří má || || 520 oferta bogata s mnoha možnostmi sázení.

Sázejte kdekoli a kdykoli u jedné ze 100% legálních sázkových kanceláří v Česká republika

***

Chcete-li zjistit minimální částku, kterou můžete vložit u online sázkových kanceláří v Česká republika, doporučujeme tento článek: https: //legalbet .ro/alegerea-editorului/depunerea-minima-la-toate-casele-de-pariuri-online/ 

Přidal:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Předchozí: Zákon o online sportovním sázení – daň z výher Další: Sportovní sázení – kompletní průvodce sázením