Možnost „Cash Out“ nebo „Close Bet“.

Možnost výběru peněz umožňuje uzavření sázky před dokončením výběru nebo výběrů na sázkovém kupónu. Je to velmi žádaná možnost sázkařů. Aby se minimalizovalo riziko prohry nebo aby si v určitém okamžiku zajistili výhru, někteří obchodníci nabízejí zákazníkům možnost uzavřít sázku před jejím vypořádáním.

Jak funguje možnost Vyplatit nebo Zavřít sázku? | 509

Cash Out este o optiune dezvoltata de online sázkovými kancelářemi, která vám umožňuje uzavřít sázku, i když zápasy na kuponu stále probíhají. Formulář výpočtu za touto možností je založen na ziskovosti sázky v daném okamžiku, kurzech již vyřízených výběrů a kurzech probíhajících výběrů. Konkrétně, čím nižší je kurz na nevyřešené události, tím vyšší je hodnota výher, které lze získat uzavřením sázky před uzávěrkou takto:

Exemplu - sa presupunem ca ati plasat un acumulator de 4 selectii dupa cum urmeaza:

  1. Bayern Mnichov vs Arsenal - tip: 1 (kurz 1,36)
  2. Chelsea vs. Dinamo Kyjev – předpověď 1 (kurz 1,70)
  3. Gent vs. Valencie – prognóza 2 (kurz 2,05)
  4. Lyon vs. Zenit St . Petrohrad – předpověď 1 (kurz 2,30)

Celkový kurz: 10,9; Vklad: 100 Kč; Potenciální výhra: 1090 Kč

Situace 1: za předpokladu, že první 3 výběry na tiketu jsou již vítězové, a v zápase Lyon vs. Zenit St. V Petrohradu je stav 2:0 v 60. minutě, s největší pravděpodobností díky možnosti vyplacení peněz byste nyní mohli uzavřít sázku na nižší částku, než je potenciální výhra, ale ne o mnoho. Je zřejmé, že takové rozhodnutí by za normálních okolností nebylo opodstatněné, ale rozhodli jsme se pro tento příklad, abychom vám dali šanci pochopit, jak možnost výběru hotovosti funguje.

Situace 2: za předpokladu, že první 2 zápasy na tiketu již vyhrávají, třetí se blíží kladnému řešení a 4. zápas zůstává pouze s problémy. Skóre 4. zápasu je v 50. minutě 0 : 1. V takovém případě vám operátor pravděpodobně dá příležitost uzavřít sázku v té době na zhruba polovinu potenciální výhry.

Situace 3: za předpokladu, že první 3 zápasy již vyhrávají a ve 4. zápase je skóre 2-1 ve prospěch Zenitu St. V Petrohradě v 85. minutě by pravděpodobně částka, kterou v tuto chvíli můžete získat prostřednictvím možnosti výběru hotovosti, byla zanedbatelná, stejně jako šance na výhru sázky, pokud se nerozhodnete uzavřít sázku před jejím ukončením. | 533

Care sunt beneficiile optiunii Cash Out?

Tyto výhody se liší v závislosti na provozovateli, ale my se zaměříme na několik obecných výhod:

  • Můžete se rozhodnout sami kdy ukončit riziko a vybrat v tu dobu nabízené výhry
  • Vybrané výhry jsou okamžitě nabízeny na váš účet, takže můžete okamžitě uzavírat další sázky
  • Platí pro vícenásobné i jednotlivé sázky
  • Výdělky a kontrola rizik

Můžeme za podmínek použít možnost Vyplacení?

Použitelnost této možnosti se u jednotlivých provozovatelů sázek liší. Existují operátoři, kteří nabízejí tuto možnost pouze pro live sázky, a operátoři, kteří nabízejí jak živé, tak předzápasové. události a sport. Rozhodli jste se pro web.

De asemenea, este bine de notat, optiunea cash out nu este disponibila pentru toate pariurile, insa in general acopera o arie vasta de evenimente si sporturi.

Per ansamblu, putem concluziona faptul ca optiunea Cash Out este un punct forte pe care il puteti avea in vedere atunci cand sunteti in cautarea unui operator de pariuri online si inca nu v-ati decis asupra vreunui site.

Vložil:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Předchozí: Kdy se doporučuje vsadit GG (oba týmy skórují) Další: Vysvětlení pojmu GG pro sportovní sázení