Sázkaři, přečtěte si pozorně předpisy sázkových kanceláří!

Pariorule, citeste atent regulamentele caselor de pariuri!

Dobrý den, sázkaře! Snažil jsem se pro vás zjistit odpověď na zásadní otázku ve vztahu sázkařů a sázkových kanceláří:

Když si založíte sázkařský účet, musíte vkládat a vybírat peníze zvoleným způsobem (karta, bankovní převod, PaySafecard atd.) otevřena na vaše jméno, majitele sázkařského účtu? Nebo můžete vkládat nebo vybírat peníze pomocí účtů jiné osoby?

Am luat legatura cu mai toate casele de pariuri licentiate in Čeština pentru a lamuri problema depunerilor si retragerilor de bani in si din conturile de pariere. 

Program článků:

 1. Přečtěte si pravidla sázkových kanceláří!

 2. Odpovědět Betano sázková kancelář

 3. Odpovědět Superbet bookmaker

 4. Raspuns Casa de pariuri Unibet

 5. Odpověď sázkové kanceláře Fortuna

 6. Odpověď sázkové kanceláře Sportingbet

 7. Odpověď sázkové kanceláře NetBet

 8. Raspuns Casa de pariuri Betfair

 9. Raspuns Casa Pariurilor

 10. Get's Bet Bookmaker Odpověď

 11. Veřejná výhra Bookmaker odpověď

 12. Odpověď Bookmaker 888 Sport

 13. Odpověď Winbet Bookmaker || | 568

 14. Raspuns Casa de pariuri Admiral

 15. Odpovědět Stanleybet Bookmaker

 16. Odpovědět Mozzartbet Bookmaker

 17. Baumbet Bookmaker

 18. Pokerstars Sport Bookmaker

 19. Závěry

 20. Sázející, pozor na úskalí domácích pravidel sázek!

1. Přečtěte si pravidla sázkových kanceláří!

Všechno to začalo zde: /we-helped/. Na našich stránkách je, pokud to ještě nevíte, tato sekce, ve které mohou sázející odhalit problémy, kterým čelí ve vztahu ke všem online sázkovým kancelářím s licencí v Česká republika.

Sázkařů je stále příliš mnoho. || česky: 605

Sa stii ca si in cazul pariorilor e valabil faptul ca necunoasterea regulilor nu te absolva de respectarea lor!

Měl jsem napsat ještě přímější název, který by probudil do reality více sázkařů, kteří berou příliš vážně, příliš chladně ”tuto tak vážnou činnost sportovního sázkaře.

Pokud bych měl vytvořit syntetický plán tohoto článku, syntetickější než ten výše, vypadal by takto:

 1. Člověče, příteli, sleduj sázkovou kancelář pravidla předem si založte účet!
 2. Už jste někdy zapomněli na tuto záludnou otázku: „Ale čte někdo pravidla sázkových kanceláří? Je to příliš těžké, je to příliš dlouhé, nikdo to nečte!”

E ca un contract bancar de credit pe care il semnezi, doar ca e mai putin de citit. Daca o sa imi spui ca nu citesti nici acele contracte de la banca, eu voi repeta: přečti si je obě, námaha znát všechny tam napsané doložky ti v budoucnu ušetří spoustu problémů.

Mi se pare incredibil cat de neserios trateaza pariorii regulamentelor caselor de pariuri si apoi vin sa se planga de faptul ca au sume de bani blocate. Si asta pentru ca depunerea initiala a fost facuta de pe cardul iubitei, prietenului, fratelui, mamei, varului, soacrei, vecinei de la 4, fiecare de cardul cui a reusit “ sa se lipseasca”.

A pak při výběru peněz všechny sázkové kanceláře kontrolují účty a způsoby vkladů a výběrů a objevují se tak věčné stížnosti a stížnosti a skandály sázkařů!

Těmto se vyhněte problémy. Zde je můj jednoduchý tip pro vás:

Zaregistrujte se u sázkových kanceláří svým jménem a vložte peníze na tento účet pomocí metody vkladu na své jméno! Pokud to nedokážete, přestaňte, jen se to nesnažte vyúčtovat!

S-ar evita astfel peste 50% dintre problemele care au fost semnalate la incercarile de retragere a banilor din sectiunea de reclamatii de pe site.

Kromě toho, pokud si pozorně přečtete pravidla, najdete další velmi užitečné věci ve vztahu k provozovatelům sázek:

 • jak dlouho by mělo trvat ověření dokumentů, když || 633
 • faptul ca foarte multe case de pariuri isi rezervă dreptul de a închide conturile de pariere existente fără sa dea nicio explicație, iar asta ar trebui sa iti dea serios de gandit;
 • faptul ca unele case de pariuri (majoritatea) își rezervă dreptul de a suspenda evenimentele sportive sau jocurile de Casino în orice moment. 

Než začnete hrát, zvažte tyto věci, pečlivě je zjistěte, pečlivě si rozmyslete, zda tato rizika podstupujete nebo ne.

Do té doby se podívejme, co mají. || 640 == = Pro sázkové kanceláře, kteří nechtěli na poptávku reagovat, jsem provedl rešerši v provozním řádu příslušného provozovatele. Opravdu jsme potřebovali najít odpovědi… Pentru casele de pariuri ce nu au dorit sa raspunda solicitarii, am facut eu cercetarea in regulamentul de functionare al respectivului operator. Era neaparat nevoie sa gasim raspunsuri…

2. Betano Betting House

3.2 Pokud se chcete zúčastnit jakékoli hazardní hry, musíte vložit a vybrat peníze na/z vašeho účtu z účtu nebo zdroje, který vlastníte jako držitel. Tyto peníze můžete použít na sázení, jiné hazardní hry a transakce v této oblasti. ‘

Je jasné, že na Betano musíte vkládat a vybírat peníze z účtu, který držíte jako držitel.

3. Superbet Bookmaker

„Rádi bychom vás informovali, že máte možnost provádět transakce prostřednictvím karty, jejíž držitel nejste, ale pouze pokud máte možnost poskytnout později dokumenty potřebné k ověření způsobu platby a kontaktní údaje držitele karty

V souladu s podmínkami dohodnutými pro registraci účtu jakékoli další dokumenty k ověření totožnost majitele účtu, právo používat určitý způsob platby, jakož i další údaje a informace poskytnuté jakýmkoli způsobem majitelem herního účtu.

Během vyšetřování tohoto typu mohou být podle okolností pozastaveny herní účty nebo různá zařízení.“

Superbet je v tomto ohledu povolnější, alespoň teoreticky. V praxi však výše uvedené kontroly často vedou k zablokování účtů.

4. Unibet Bookmaker

“4.6 Způsob platby / výběr na / z účtu Unibet | || 697

4.6.1 Un titular de cont poate:

a. provádějte vklady na svůj účet Unibet pouze svou osobní kartou nebo z vašeho osobního účtu otevřeného u jedné z finančních institucí nebo jejich poskytovatelů licencí;
b. požádat o výběr prostředků drženo na účtu Unibet pouze na jeho osobní účet deschis la una dintre instituțiile financiare sau la beneficiarii de licență din partea acestora. “

Zde je jasné, na Unibetu se vklady a výběry provádějí pouze otevřenými metodami na osobní jméno.

5. Fortuna Bookmaker

„Informujeme vás, že v souladu s kap. 3 čl. 28 Majitel účtu Fortuna musí vložit prostředky na svůj herní účet pouze pomocí platebních metod na jeho jméno. ”

Je jasné, že Fortuna přijímá pouze osobní platební metody.

6. Sportingbet Bookmaker

Kapitola 4. Skutečná identita a jedinečný účet

„Název vašeho účtu se musí shodovat s vaším jménem ve vašich dokladech totožnosti a vaše identita a název účtu Musíte se shodovat se jménem na kreditní karty nebo jiné platební účty, které jste použili k provádění vkladů nebo přijímání peněz na svůj účet.

Pro ověření vaší identity si vyhrazujeme právo vás kdykoli požádat o uspokojivý důkaz totožnost (včetně mimo jiné kopií vašeho platného cestovního pasu/občanského průkazu a/nebo použité kreditní karty), bez omezení, nedávného účtu za energie nebo bankovního výpisu. “

Zde je to jasné také Sportingbet přijímá pouze otevřené způsoby vkladu a výběru na jméno majitele účtu. Hrát

7. NetBet Bookmaker

Článek 4.4 Osoba nemůže žádat o otevření účtu nebo vedení účtu, pokud tato osoba nebude držitelem účtu nebo pokud jedná jménem třetí strany. | 769

Art.11.2 NetBet poate decide să blocheze accesul unui Jucător la Servicii sau să refuze retragerile efectuate cu ajutorul anumitor carduri bancare.

Art.13.3 NetBet va plăti orice retragere, în contul bancar al jucătorului, folosind metoda utilizată de depunere a Jucătorului. Všechny žádosti o výběr na jiný bankovní účet budou schváleny podle uvážení NetBet a NetBet si vyhrazuje právo zamítnout takovou žádost.

Věnujte pozornost také těmto ustanovením nařízení:

čl. 13 odst. 8 NetBet își rezervă dreptul de a efectua proceduri suplimentare de verificare pentru următoarele motive:

13.8.1 Když hráč vloží nebo poskytne záruku minimálně 8 000 Kčběhem || 880

13.8.2 Pentru orice plată care depășește echivalentul a 4.500 Kčsau retrageri cumulate de peste 10.000 Kč, iar dreptul este rezervat în continuare pentru a efectua astfel de proceduri de verificare și în cazul unor plăți mai mici. Astfel de verificări pot include, de exemplu solicitarea de copii ale pașaportului și/sau copii ale facturilor de utilități ale unui Jucător;

13.8.3 În cazul în care totalul retragerilor depășește totalul depunerilor, poate fi necesară o procedură de verificare ulterioară, prin intermediul unui "cod de verificare unic", care va fi trimis prin poștă, pentru a verifica adresa de domiciliu.

Asadar, Netbet face verificari suplimentare daca vrei sa retragi mai mulr decat ai depus. Interesanta prevedere de regulament, iar la NetBet e specificat clar acest lucru.

8. Betfair Bookmaker

Sekce vkladů a výběrů Betfair:

„Chcete-li sázet nebo hrát cash games na Betfair, musíte vložit prostředky.

Condiţia este ca ca toate mijloacele de plată utilizate la depunere, inclusiv cardurile bancare, să conţină informaţii despre persoana ce a operat cu instrumentul de plată.

2. (...) Prostředky na vašem účtu jsou vedeny pouze na vaše jméno a mohou být použity ke splnění jakýchkoli platebních závazků, na kterých jste vy mohou je převzít v důsledku sázení nebo hazardních her na naší stránce nebo v důsledku používání jakýchkoli produktů či služeb poskytovaných Betfair.

9 Sázková kancelář

Na straně 19 6.13. Podmínky použití osobních prostředků:

Majitel účtu Casa Pariurilor musí vložit prostředky na svůj herní účet pouze pomocí platebních metod na jeho jméno.

Pokud se zjistí, že vklad peněz na herní účet byl proveden prostřednictvím platebního nástroje, který není na jméno držitele herního účtu, Casa Pariurilor si vyhrazuje právo zrušit tento vklad, stejně jako veškeré příjmy z tohoto vkladu. Casa Pariurilor si také vyhrazuje právo uzavřít účet tohoto hráče. “

Je zřejmé, že i zde musí být platební metody na jméno osoby, která má sázkařský účet.

10. Casa de pariuri Get’s Bet

Podle Smluvních podmínek: ”3.4 Jakýkoli vklad musí být z účtu nebo zdroje, který má hráč jako držitel. Get’s Bet si vyhrazuje právo použít další postupy ověření identity před autorizací jakéhokoli vkladu. ”

Zde je stejně jasné, že vklady a výběry jsou přijímány.

11. Casa de pariuri PublicWin

Iata cateva articole relevante din regulament:

CAPITOLUL 3. Detalii privind tranzactii financiare si fonduri

„3.9. Pokud používáte platební metodu z účtu, kde nejste uvedeni jako majitel účtu a/nebo používáte finanční prostředky, které vám nepatří, včetně použití platebního nástroje, který je odcizen, klonován nebo neoprávněné, vyhrazujeme si právo považovat jakýkoli takový vklad na účtu za neplatný (a jakékoli zisky z tohoto vkladu jsou neplatné), dokud nebudou všechny příslušné kontroly uspokojivě dokončeny.

3.14 . Prostředky na účtu PublicWin, které lze vybrat, lze převést pouze na stejný platební účet, ze kterého přišly prostředky převedené Zákazníkem. Pokud byl použit více než jeden způsob platby, PublicWin si vyhrazuje právo zajistit, aby platby byly prováděny v souladu se zavedenými pravidly, aby se minimalizovalo podvodné jednání. jména nejsou platná.

E clar si aici, metodele de plata deschise pe alte nume nu sunt valabile. 

12. Bookmaker 888 Sport

Zásady výběru stanoví, že hráči mohou být požádáni, aby potvrdili svou totožnost před výběrem hotovosti ze svého herního účtu. Tento proces ověřování má zabránit možným online podvodům. Rád bych vás však informoval, že je to zcela na odpovědnosti a rozhodnutí vás a osoby, která s tím souhlasí. |

“Ca raspuns la mesajul dvs. va informez ca puteti depune pe platforma noastra cu un card al unei terte persoane. Insa va pun in vedere ca aceasta este in totalitate responsabilitatea si decizia dvs. si a persoanei care este de acord cu aceasta.
La o eventuala retragere se va solicita verificarea cardului folosit la depunere insotit de actul de identitate al detinatorului cardului.

Teoreticky tedy u 888 Sport , můžete použít kartu někoho jiného, ​​ale pozor na šeky!

13. Winbet Betting House

Odtud jsem obdržel poměrně jasnou odpověď, ale nepodloženou žádným článkem nařízení:

„Můžete vkládat na kartu, která vám nepatří. Nemůžete vybírat na kartu, která vám nepatří. Při vkladu tedy používejte cokoli, při výběru pouze to, co vám patří. ”

14. Admiral Betting House

Upozorňujeme na následující předpisy: Obchodní podmínky, čl. 15.1:

" Společnost si vyhrazuje právo nepřijmout vklady provedené prostřednictvím platebních nástrojů, které nejsou registrovány na jméno hráče. Společnost neakceptuje zaručit, že všechny platební metody budou kdykoli dostupné."

Tady je to taky jasné, ne?

15. Stanleybet Bookmaker

“Můžete vkládat prostředky pouze na svůj Účet výhradně za účelem uzavírání sázek vlastním jménem a ve svůj vlastní prospěch. jakéhokoli výběru.”

 Sumele cu care este alimentat contul trebuie sa fie rulate cel putin o data inainte de orice retragere.”

16. Mozzart Betting House

„… Také bychom vás rádi informovali, že není nutné, abyste byli držitelem debetní karty, kterou se provádí dodávka / výběr na / z herního účtu. Tento účet bude podroben ověřovacímu procesu.

Zde jsou přijímány i jiné než osobní karty, ale pozor na šeky! || | 943

17. Casa de pariuri Baumbet

Část 2.2. Správa účtu Baumbet.ro :

2.2.1 Baumbet.ro má právo na:

a. odmítnout otevřít účet Baumbet.ro a/nebo uzavřít či pozastavit stávající účet bez vysvětlení;

b. || Česky 953

Chceme vás informovat, že nemůžete používat karty ani jiné platební nástroje, které vám nepatří. Majitel účtu je povinen používat pouze osobní platební prostředky.

I zde je to velmi jasné.

18. Pokerstars Sport Betting House

«Nedoporučujeme sdílet žádné způsoby vkladu nebo výběru s ostatními hráči. || Česky 965

Acest lucru împiedică să fiți afectat în cazul în care există probleme cu proprietarul metodei de plată sau a contului Stars asociat.

În plus, recomandăm întotdeauna tuturor jucătorilor să folosească metode de plată înregistrate sub același nume ca și contul Stars.»

A zde je výňatek z pravidel, který by vás měl přimět k zamyšlení:

« Neposkytujeme žádnou záruku ohledně čas potřebný k dokončení zpracování. Nemůžeme nést odpovědnost za zpoždění v bankovních sítích, chyby na straně zpracovatelů nebo jednání jiných třetích stran zapojených do zpracování finančních prostředků, které mohou mít za následek zpoždění při zpracování, přepracování nebo vrácení transakcí nebo konfiskaci či zmrazení finančních prostředků. nést odpovědnost za jakoukoli skutečnou nebo následnou ztrátu vyplývající z jakéhokoli zpoždění nebo propadnutí."


19. Závěry:

Velmi zajímavé je, že v zásadě odpovědi na tuto otázku přišly velmi rychle, dokonce i o víkendech, ve stejný den, kdy byla žádost odeslána. Každopádně nejpozději po dvou pracovních dnech mi bylo odpovězeno

 • Za těchto podmínek by mě zajímalo, proč se stížnosti související s žádostmi o výběr tak obtížně řeší. Chápu, že se jedná o ověřovací proces, který může trvat několik dní, ale připadá mi přinejmenším zvláštní, že některé případy se nevyřeší ani měsíce po stížnosti.
 • Někdy se objevují podezření na podvod, rozumím, jsou i takové případy nekorektních sázejících. Důkazem respektu ze strany sázkových kanceláří by ale bylo řešit žádosti o výběr mnohem operativněji. I když jsou vybírané částky v řádu desítek či stovek tisíc lei . S nezbytnými kontrolami, samozřejmě. Alespoň ty na kartě, kde je snazší zkontrolovat…
 • Atat timp cat depunerile in cont se inregistreaza practic instantaneu, pariorii asteapta si ca retragerile sa se faca cat mai rapid posibil. Cu verificarile de rigoare, fireste.

Si mai e ceva vital: am vazut din acest articol ca majoritatea caselor de pariuri nu accepta ca titularul metodei de depunere sau retragere sa fie alta persoana decat cea care si-a facut contul de parior.

Nu ar fi onest ca depunerile facute din conturi cu alte alte nume decat cel al titularului de cont sa nu fie acceptate din start? Macar cele de pe card, unde e mai usor de verificat…

Tím by se předešlo problémům, které nastávají po výběru, tomu nepříjemnému cirkusu, zvláště když jsou částky k výběru velmi velké.

Dar, sa o spunem direct, atunci cand vorbim despre depuneri nu prea sunt probleme la casele de pariuri. De ce oare, v-ati intrebat, nu-i asa?

20. Sázkaře, dávejte si pozor na pravidla sázkových kanceláří! || 1004

Dincolo de aspectul mentionat mai sus, ce tine de fair-play-ul relatiei dintre pariori si casa de pariuri, am un mesaj clar pentru tine, pariorule:

 • Citeste cu atentie regulamentul casei de pariuri la care vrei sa iti deschizi cont;
 • Přečtěte si alespoň sekce registrace, vklad, výběr a ověření účtu. Odtud pochází většina problémů mezi sázejícími a sázkovými kancelářemi a většina stížností na našich stránkách souvisí s těmito problémy;
 • I když jsme viděli, že někteří sázkové kanceláře teoreticky akceptují vklad a vybírejte peníze z a na jiných účtech než na osobním, to vám radím nedělat. Protože nechcete sázkovým kancelářím zdůvodňovat, aby vám zablokovali účet bez výzvy a aby vám došly peníze nashromážděné na účtu.
 • Přečtěte si recenze všech online sázkových kanceláří, které najdete na e-sazkovekancelare.com, zjistěte si o každé sázkové kanceláři, které chcete účtovat;
 • Podívejte se také, co říkají sázkaři, jaké měli problémy u sázkových kanceláří, jaké typy stížností a stížností byly nejčastější
 • V neposlední řadě, pokud se vám pravidla sázkové kanceláře nezdají fair-play, jednoduše se rozhodněte, že si u této sázkové kanceláře účet nezaložíte, takže abyste neměli problémy později.

Doufám, že vám tento článek pomůže naučit se pár lekcí a být opatrnější ve svých, které máte, a my máme vše online sázkové kanceláře licencované v Rumunsko.

Před jakýmikoli tipy nebo tikety je vzdělávání sázkařů v popředí našeho webu.

V obou případech je přirozené, protože jen vzdělaný gambler má mnohem větší šanci spojit svou vášeň se ziskem ve sportovním sázení. || 1028

Ai la indemana pe site ghidul pariurilor sportive, scoala pariurilor, centrul de pariere si o multime de alte unelte care te pot face un parior mai informat si, implicit, mai bun.

Vložil:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Předchozí: Tajemství sázkových kanceláří Další: 5 věcí, které online sázkové kanceláře nechtějí, abyste věděli