Sázení 1x2 – zjistěte, jak můžeme použít sólo sázky pro sázení double chance nebo DNB

V různých týmových sportech, zejména ve fotbale, dokonce i v ledním hokeji, kdy si nejste jisti, že hra skončí s určitým konečným výsledkem (sázky 1X2), máte k dispozici dvě alternativy . Jedna se nazývá dvojitá šance a druhá je DNB (Draw No Bet). Oba se používají, když chcete pokrýt dva konečné výsledky ze 3, přičemž kurz je samozřejmě nižší, než kdybyste vsadili pouze na jeden konečný výsledek (sportovní sázky 1X2). Jistě, vaše výběry to nepromění v bezpečné sázky, ale máte větší šanci vyhrát, s nižším kurzem, na principu lepší méně než vůbec.

Aceste variante se intalnesc la mai toate casele de pariuri licentiate din Čeština. Ambele se folosesc atunci cand vrei sa acoperi doua rezultate finale din cele 3, cota fiind, evident, mai mica decat daca ai plasa un pariu doar pe un rezultat final (1X2 pariuri sportive). Sigur, nu iti transforma selectiile in pariuri sigure, dar ai sanse mai mari de castig, la cote mai mici, pe principiul mai bine mai putin decat deloc.

Než se ale budeme bavit o užitečnosti dvojitých kurzů a DNB sázení, dáme si velmi krátkou pauzu pro začínající sázkaře, kteří nevědí, co znamená sázení 1x2 - 1: výhra domácích, X: remíza, 2 : vítězství hostů.

5bbb05cab3f22_1538983370.png

Užitečnost dvojité šance a remízy bez sázky

Význam dvojité šance

Dvojitá šance se používá, když si myslíte, že zápas skončí vítězstvím jeden z týmů (12), s vítězstvím hostitelského týmu nebo remízou (1X), respektive s vítězstvím hostujícího týmu nebo remízou (X2).

Význam remízy bez sázky

Pokud jde o dnb sázky (sázky na remízu bez sázky), sázka bude „zelená“, pokud bude námi zvolený výběr (vítězství hostitele nebo vítězství hosta) být výhercem v případě, že bude zaregistrováno slosování a vklad bude vrácen. Pokud jste zvolili tuto možnost u vícenásobného tiketu a v tomto zápase došlo k remíze, bude vám přidělen kurz 1,00 pouze pro tento výběr, tiket má stále šanci na výhru. V tento článek | || 517 ai mai multe detalii despre ce inseamna dnb (pariul Draw No Bet), dar si despre cele mai importante case online la care acesta poate fi gasit.

Co děláme, když zápas nemá dvě možnosti?

Všechny sázkové kanceláře těží z možnosti dvojité šance i možnosti remízovat bez sázky, alespoň na důležité fotbalové zápasy. Pokud se bavíme o zápase z nižších lig nebo dokonce o nějakém z první ligy, ale ze slabšího mistrovství, nemusíme najít kýženou variantu, zvláště v případě online domů, kde není nabídka příliš bohatá. Místo toho absolutně všechny zápasy, které najdeme v nabídce sázkové kanceláře, těží z výběru, konkrétně z konečného výsledku (sázky 1X2).

Teorie

Pokud v nabídce zápasu není jedna nebo obě tyto možnosti, umístěte sólo sázky na hru s dvojitou šancí nebo DNB.

Pokud chcete vsadit dvojitou šanci, ale tato možnost není k dispozici, můžete vsadit na dva ze 3 konečných výsledků (1X2), takže získáte stejnou výhru bez ohledu na to, který z nich opce vítězí.. Místo toho, pokud chcete vsadit na možnost Draw No Bet, ale ta neexistuje, můžete vsadit na remízu a jednu na vítězství hostitelů nebo hostů, takže pokud hra skončí remízou, máte žádná ztráta. , ale žádný zisk, přesně tak, jak by to bylo, kdybyste uzavřeli sázku typu Draw No Bet. || jsou:

Practica

Spre exemplu, sa luam o partida de fotbal unde cotele la pariuri 1x2 sunt:

  • výhra domácích: 2,30
  • výhra hosta : 3,10
  • remíza: 3,30

Abychom mohli umístit opce odpovídající dvojité šanci, vybereme dvě samostatné sázky. Řekněme, že zastáváme názor, že hostitelé vyhrají nebo remízují, a na úspěch hostitelského týmu vsadíme 100 lei. Potenciální zisk tedy bude 230 lei. Abychom získali stejnou výhru a v případě, že hra skončí remízou, vsadíme 230 / 3,3 = 69,7 lei na remízu (konečný výsledek X).

Sázka Vklad Kurz Výhra
Vítězní hostitelé 100 lei 2,30 230 lei
Egal 69,7 lei 3,30 230 lei
Pokud v daném příkladu dojde k vítězství hostitelů nebo remíze, investujeme 169,7 lei, abychom vyhráli 230 lei. Vidíme tedy, že zisk bude 60,3. || . Pokud bychom tedy vsadili 100 lei na vítězství hostitelů, mohli bychom vyhrát 230 lei.

Vom pastra exemplul si in cazul in care dorim sa mizam pe victoria unei echipe, insa vrem, de asemenea, sa nu pierdem daca se va inregistra un rezultat de egalitate. Astfel, daca vom paria 100 lei pe victoria gazdelor am putea castiga 230 lei.

Samozřejmě je trochu těžší vypočítat sázku, kterou musíme vsadit na remízu, v tomto případě je to 44 lei. Proto investujeme 142 lei, a pokud se hostitelé prosadí, vyděláme 230 lei, což znamená zisk 88 lei. Na druhou stranu, pokud zápas skončí remízou, vyhrajeme 145,2 lei, což znamená, že i zde budeme mít malý zisk 1,2 lei.

Tedy, i když si vyberete hru ze skromného fotbalového mistrovství nebo jiných sportů, hru, která nemá možnosti Dvojitá šance a / nebo Remíza bez sázky, můžete tyto sportovní sázky velmi snadno nahradit spoléháním se na dva konečné výsledky (1X2).

Samozřejmě, vzhledem k tomu, že na světě je tolik fotbalových šampionátů, z nichž každé má několik stupňů, je normální, že sport s kulatým míčem má několik her, které tyto dvě možnosti netěží.

Jak jsem řekl na začátku, sporty, ve kterých se takové sportovní sázky nejčastěji vyskytují, jsou fotbal a lední hokej, přičemž u ostatních týmových sportů je méně pravděpodobné, že zápas skončí remízou. || | 549

Rezumat

  • Dvojitý kurz a sázky na remízu bez sázek na zápas lze snadno nahradit dvěma sólo variantami (1X2)
  • Tyto dvě možnosti se obzvlášť setkávají a zaslouží si to vsadit si na fotbalové a hokejové zápasy
  • Místo dvojité šance vsaďte na konečný výsledek s libovolným vkladem a další sázku na jiný konečný výsledek, ve kterém máte stejnou výhru jako ten druhý možnost
  • Namísto možnosti Draw No Bet vsaďte na úspěch týmu, jakou částku chcete, a pro remízu počítejte tak, aby celková investovaná sázka nepřesáhla potenciální výhru, ale ne moc větší

Vložil:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Předchozí: Evropský handicap Další: Live sázení – schůdná možnost pro zkušené sázkaře