sázky na faul

Sázení na fauly, vyloučení a další fotbalové zločiny

Při výběru svých fotbalových událostí pro sázkový tiket se nemusíte omezovat na nejběžnější sázkové trhy, jako je konečný výsledek nebo počet gólů. Chcete-li využít širokou nabídku, kterou přináší online sázkové kanceláře, můžete se také zaměřit na speciální sázky a vsadit na zločiny spáchané ve hře. Hovoříme zde o faulech, kartách, penaltách a vyloučeních, ve fotbale je to čin, kterým se hráč dopustí přestupku, a to je sankcionováno rozhodčím. Zde mluvíme o zastavení soupeře nepravidelnými metodami (samotný faul, jak jej chápe většina fotbalových fanoušků), stejně jako hent. V "technickém boxu" po zápase nebudou ofsajd, simulace, ale ani časové remízy zařazeny pod hlavičku "fauly", i když rozhodčí přeruší hru, i když se dopustí.

Ce consideram fault la fotbal?

Faultul in fotbal este actiunea prin care un jucator comite o infractiune, iar aceasta este sanctionata de arbitru. Aici ne referim la stoparea adversarului prin metode neregulamentare (faultul propriu-zis, cum este inteles de cei mai multi pasionati de fotbal), cat si de hent. In “caeta tehnica” de dupa meci, ofsaidul, simularile, dar si tragerile de timp nu se vor pune la rubrica “faulturi”, desi arbitrul opreste jocul si atunci cand ele sunt comise.

Tipuri de pariuri pe faulturi

Většina sázkové kanceláře pokud jde o fauly, nemají žádnou rozmanitost. Obvykle najdeme čáry pro "nad / pod" určitý limit pro celkové fauly, stejně jako pro "nad / pod" pro každé pásmo.

Sázející mají také možnost vybrat si, který tým se během 90 minut dopustí nejvíce přestupků.

Několik možností pro sázející je k dispozici v nabídkách na || | 519 cartonase.

Můžete vsadit na celkový počet karet, na celkový počet karet na hostitelský nebo hostující tým nebo na to, který tým nasbírá více karet (zde máme také možnost rovnosti v případě, že oba týmy obdrží stejný počet karet). Další možností je časový rámec pro podání první karty nebo karetních sázek „nad / pod“ v časových intervalech. || 522

Stim cu totii ca unii fotbalisti sunt mai predispusi la a fi avertizati, din cauza stilul de joc sau a pozitiei lor din teren. De aceea, bookmakerii ofera si aceasta posibilitate, de a miza daca un jucator va incasa un cartonas in partida respectiva.

Existuje také možnost vsadit na karty nasbírané v prvním nebo druhém poločase. A tady máme dvě možnosti (celkem nebo za tým).

Před sázkou na karty se musíte seznámit s pravidly sázkové kanceláře. A dávejte si pozor na to, co sázíte.

Některé sázkové kanceláře nabízejí pro sázení nabídku „celková karta“, zatímco v jiných najdeme „úplně žlutou kartu“.

U druhé možnosti se berou v úvahu pouze žluté karty nasbírané hráči, nikoli červené. Dalším dilematem pro sázkaře je otázka rezervní banky. Karty mohou sbírat i fotbalisté na okraji, takže je vhodné podívat se, co se v této situaci poskytuje pravidla sázkové kanceláře ke které máte účet

Tipy na červenou kartu přinášejí velké šance, protože vyloučení není nikdy snadné. V závislosti na náročnosti duelů na hřišti by se měl kurz na červenou kartu pohybovat kolem 3,00.

Přítomnost trestu v zápase může přinést pěknou výhru, pokud se sázející rozhodne vsadit na tento aspekt. Je také zajímavé, že většina sázkových kanceláří nabízí živou možnost proměnit nebo nepropásnout penaltu, i když je udělena.

Co je třeba vzít v úvahu při sázení na fauly

Sunt multe optiuni la pariurile pe faulturi a karty, ale nejlepší možnost lze vybrat, pokud budete věnovat pozornost následujícím detailům:

  • Zvažte hodnotu obou týmů. Slabší tým bude mít méně míče, a proto bude častěji faulovat ve snaze ho získat zpět;

  • Spolehněte se na individuální statistiky. Někteří hráči obdrží kartu téměř v každé hře a přihlásí se k faulům, snadné;

  • In prima repriza, faulturile dure sunt, de regula, ceva mai rare, iar arbitrii vor tine cartonasele in buzunar, preferand sa lase jocul mai lejer; 

  • Nezapomeňte na důležitost hry. Zápas o trofej bude velmi napjatý, což znamená, že fauly a karty budou teoreticky jednodušší;

  • Vezměte v úvahu statistiky rozhodčího. Někteří střední obránci netolerují tvrdé nebo nesouvisející vstupy a neváhají velmi rychle ukázat karty; Bez ohledu na situaci v tabulce bude zápas mezi dvěma rivaly generovat napětí jak na tribuně, tak na hřišti.

  • “Derby-urile” au “prioritate” la pariurile pe cartonase/faulturi. Indiferent de situatia din clasament, o partida intre doua rivale va genera tensiune atat in tribune, cat si pe teren.

Pečlivě si vybírejte svou sázkovou kancelář

Ne všechny sázkové kanceláře nabízejí trhy s více kartami a fauly. Pokud je v případě karet málo těch, kteří tento trh v nabídce nezavedli, většinou se u důležitých zápasů objevují čáry na fauly.

U Betano sázková kancelář, najdeme širokou škálu možností nekalého sázení při sázení na Premier League, Bundesligu, Evropskou ligu, Ligu mistrů a dokonce i League 1. Dalšími pozoruhodnými domy v tomto ohledu jsou Unibet nebo Superbet.

Pariurile pe faulturi, cartonase si eliminari sunt o optiune viabila mai ales pentru pariorii care sunt pasionati de statistici. Nu omiteti niciodata studiul amanuntit al meciurilor pe care le jucati la  sportovní sázení, toto je podmínka sine-qua-non, abyste mohli profitovat z této vášně.

Zaslal:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Předchozí: Vše o sázení na rohy Další: Sázení na fotbal: Výhody, nevýhody, typy sázek a strategie