Sázení na fotbal: Výhody, nevýhody, typy sázek a strategie

Pariurile pe Fotbal: avantaje, dezavantaje, tipuri de pariuri si strategii

Fotbal je v současnosti bezpochyby nejoceňovanějším sportem. V těchto podmínkách je snadné pochopit, že provozovatelé sázek věnují tomuto sportu opravdu velkou pozornost. Při sázení na fotbal obecně těžíte ze široké škály možností, od sázek na výsledek zápasu, celkový počet gólů, správné skóre, přestávku / finále až po sázky na karty a trestné body.

Velké online sázkové kanceláře nabízí více než 100 hlavních předzápasových sázek na fotbal na každý zápas. Živé sázení také přidává mnoho dalších možností sázení, díky čemuž je fotbal nejkomplexnější sázkou, pokud jde o všechny sporty nabízené provozovateli sázek. || česky 512

Avantajele pariurilor pe fotbal

Vysoké limity sázení

Vzhledem k tomu, že fotbal je nejoblíbenější sport, nabízí sázení na fotbal obvykle nejvyšší limity. Velcí operátoři vám také umožňují vsadit na jednu událost více než 150 000 Kč.V mnoha dalších nejvyšších soutěžích sázkové kanceláře obecně nabízejí přes 100 možností předzápasového sázení. Nabídka je mimořádně rozmanitá, s možností sázet nejen na klasické typy sázek, ale také na mnoho velmi zajímavých sázkových příležitostí, jako je například první tým, který bude těžit z ručního auta.

Oferta de pariuri extrem de bogata

La evenimentele importante, precum Campionatul Mondial, Campionatul European, Liga Campionilor si multe alte competitii de top, casele de pariuri ofera in general peste 100 de optiuni de pariere pre-meci. Oferta este extreme de diversa, avand posibilitatea sa pariati nu doar pe tipurile clasice de pariuri, ci si pe multe piete foarte interesante, precum prima echipa care va beneficia de un aut de mana. 

Velký počet přímých přenosů

Fotbal je nejpopulárnější sport a těší se působivému pokrytí, pokud jde o počet televizních událostí po celém světě. Nejen sportovně zaměřené TV stanice, ale některé sázkové kanceláře vám nabízejí možnost sledovat určité zápasy přímo na jejich stránkách. Máte tak možnost sledovat zápasy živě a zároveň živě sázet.

Fotbal je týmový sport

Vzhledem k této skutečnosti, pokud jeden z členů týmu není ve skvělé kondici, může kolektivní úsilí týmu toto mínus zničit. Totéž se nedá říci například o tenisu, kde ve většině případů slabá forma hráče nevyhnutelně povede ke ztrátě zápasu.

Nevýhody sázení na fotbal

Relativně nízký počet tzv. „hodnotových sázek“

Vzhledem k popularitě tohoto sportu věnují bookmakeři této skutečnosti velkou pozornost a analyzují včetně kurzů nabízených konkurencí, takže šance na proklouznutí value bet jsou velmi nízké || anglicky 525

Operatorii de pariuri reactioneaza rapid la orice schimbare

Indiferent ca este vorba de o accidentare de ultim minut, de o schimbare de tactica a unei echipe sau in oricare alta situatie, operatorul de pariuri va reactiona imediat si va modifica cotele corespunzator, nelasand timp de reactie pentru a incerca sa profitati de o astfel de schimbare.

Principalele tipuri de pariuri la fotbal

Sázení na konečný výsledek zápasu

Je to nejjednodušší typ sázení a zpravidla stačí jen správně předpovědět výsledek zápasu.

 • 1 - představuje vítězství hostitelů
 • X - představuje výsledek remízy
 • 2 - představuje vítězství hostů

Dvojitá šance

Je to typ sázky, který vám nabízí možnost pokrýt dva možné výsledky prostřednictvím jedné sázky

 • 1X - představuje vítězství hostitelů nebo výsledek remízy
 • X2 - představuje vítězství hostů nebo výsledek remízy
 • 12 – představuje vítězství hostitelů nebo vítězství hostů

Celkový počet gólů

V této sázce vám provozovatelé obecně nabízejí více možností. Nejoblíbenější možností je sázka více než 2,5 gólu / méně než 2,5. Pokud vsadíte na zápas více než 2,5 gólu, pro výhru v sázce je nutné, abyste v daném zápase vstřelili alespoň 3 góly. Podobně sázka pod 2,5 je vítězná, pokud v zápase padly 2 nebo méně než 2 góly. Podobně jako u sázek na konečný výsledek, 1 znamená, že domácí tým bude muset vést o přestávce, X nerozhodně a 2 bude tým hostů ve vedení po prvních 45 minutách.

Rezultatul primei reprize

Trebuie sa pronosticati corect ce rezultat se va inregistra la pauza. Similar pariurilor pe rezultatul final, 1 inseamna ca echipa gazda va trebui sa conduca la pauza, X egalitate, iar 2, echipa oaspete va fi in avantaj dupa primele 45 de minute. 

Správné skóre

Musíte správně předpovědět konečné skóre zápasu. Je to obtížná sázka, ale existuje mnoho kombinací, které obecně těží z velmi vysokých kurzů.

Pauza / Konečná

Musíte správně předpovědět výsledek o přestávce i konečný výsledek zápasu.

Příklad: fotbalová předpověď pro zápas Bayern Mnichov vs Arsenal; Break / Finále, predikce 2 / X - v tomto případě, aby byla sázka vítězná, musí Arsenal vést k přerušení a konečný výsledek musí být stejný. aby zápas vyhrál

 • 1/1 – Gazdele sa conduca la pauza si sa castige meciul
 • 1 / X – Domácí vedou přestávku a zápas skončí remízou
 • 1/2 – Domácí vedou přestávku a hosté vyhrají zápas
 • X / 1 - Remíza v poločase a domácí vyhrají zápas
 • X / 2 - Remíza v poločase a hosté vyhrají zápas
 • X / X - Stejný výsledek o přestávce, stejný výsledek v konec
 • 2/2 - Hosté vedou o přestávce a vyhrají zápas
 • 2 / X - Hosté vedou o přestávce a jejich zápas skončí remízou | || 555
 • 2/1 – Oaspetii sa conduca la pauza si gazdele sa castgie meciul

Analýza fotbalového zápasu – co je třeba zvážit před podáním sázky | || 557

Forma de moment a echipei

Je to jedna z nejdůležitějších fotbalových statistik str který z nich musíte vzít v úvahu při provádění analýzy před podáním sázky. Pro správnou analýzu aktuální formy je vhodné rozebrat posledních 5-10 zápasů týmu - je to jedna z nejúčinnějších metod. Pokud tým hraje na vlastním hřišti, věnujte zvláštní pozornost zápasům, které tento tým v posledních fázích hraje na vlastním hřišti. Podobné pro venkovní zápasy. Analýzou těchto čísel můžete odvodit trend, který může být později užitečný pro správné rozhodnutí.

Historie přímých zápasů

Analyzujte informace o přímých setkáních dotyčných týmů v posledních letech. Také sem můžeme zahrnout rivalitu mezi týmy, která má vliv na nepokoje na hřišti a v hledišti, což může ovlivnit výsledek sázek.

Nedostupní hráči a zranění hráči

velmi důležité, které musíte zahrnout do své analýzy Absence hráče na hřišti může zcela naklonit rovnováhu ve prospěch týmu soupeře a může ovlivnit výsledek zápasu.

Rozhodčí zápasu

I když je to zjevně málo důležitý faktor, ignorování této analýzy může mít nezamýšlené důsledky. Porovnejte styl hry obou týmů a vyvažte se stylem rozhodčího – je to tolerantní rozhodčí, nebo rigidní rozhodčí, kdo rozděluje hru?, můžeme usoudit, že fotbal je královský sport i z hlediska sázek.

Tinand cont de toate cele prezentate in acest articol, si nu numai, suntem indreptatiti sa concluzionam faptul ca fotbalul este sportul rege si prin prisma pariurilor.     

Hlavní strategie a schémata sázení na fotbal

O každém systému sázení jsme již publikovali spoustu článků, proto doporučujeme následující materiály:

Také nemůžeme uzavřít článek o sázení na fotbalové sporty, aniž bychom vám připomněli, že jsme zveřejnili vodicí sázky rtive má odpovědět na všechny vaše otázky a poskytnout vám informace a tipy pro sázení na fotbal a další sporty, které jsou nezbytně nutné pro každého začátečníka, ale i zkušeného sázkaře - projděte si materiál až do konce a budete naučte se základní pravidla, se kterými se budete ukáznit jako sázkaři a budete mít větší šanci na výhru!

Přidal:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Předchozí: Sázení na fauly, vyloučení a další fotbalové zločiny Další: Jak sázet na správné skóre ve fotbale