Sázení FIFA: Co potřebujete vědět

Sportovní videohra FIFA byla vytvořena na počátku 90. let a nyní je jednou z nejpopulárnějších her na světě.

V loňském roce zaznamenala řada hlavních lig a turnajů výrazný růst , nejprestižnější s obrovskými cenami pro účastníky.

Co potřebujete vědět o sérii videoher FIFA?

Zde si povíme o nejdůležitějších věcech o hrách FIFA ...

Sérii FIFA vyvinul studio EA Canada, divize Electronic Arts Corporation.

První hra se objevila v roce 1993 a až do roku 2000 neměla na trhu fotbalových videoher žádné skutečné konkurenty.

Se zavedením Pro Evolution Soccer (PES) se však fotbaloví fanoušci rozdělili na dva tábory.

Každá videohra má své mouchy, ale v závislosti na počtu probíhajících online turnajů je FIFA nepochybně nad svým konkurentem, PES.

Jeden z důležitých kroků v vývoj hry jako sportu byl její vystoupení na World Cyber ​​​​Games v roce 2000 a později na Electronic Sports World Cup, stejně jako na dalších prestižních turnajích.

Série FIFA se rychle rozvíjí, je vidět zlepšení hry, stejně jako počet profesionálních a amatérských hráčů a počet a hodnota dostupných cen. Oceňujeme, naopak.

Nu este de mirare că numărul pariurilor pe aceste competiții s-a apreciat, la rândul său.

Co mohu vsadit na hry FIFA?

Sázení ve FIFA je prakticky podobné sázení na skutečné fotbalové zápasy. Hlavní typy sázek jsou:

 • sázky na výsledek;|| 531

 • pariurile pe handicap;

 • sázky na celkový počet karet, rohů, faulů; || | 533

Pe lângă pariurile standard, avem pariurile pe scor exact, număr de goluri (iar aici sunt multiple variante, care nu implică neapărat varianta ca ambele echipe să înscie).

Pariuri pe rezultat

 1. tento typ sázky se uzavírá v řádné hrací době

 2. možnosti sázení jsou buď na vítězství jednoho ze dvou týmů, nebo na remízu;

 3. Existuje také možnost vsadit proti remíze; V tomto případě se spoléháte na skutečnost, že kterýkoli tým vyhraje na konci 90 minut;|| 538

 4. pe acest tip de pariu se înregistrează, în general, cel mai mare număr de bilete de pariuri. 

Sázení na handicap

 1. Handicap je předem určená gólová výhoda nebo rozdíl mezi týmy;

 2. Týmům lze například udělit kladný handicap +1,5 nebo záporný handicap -1,5.

 • V prvním případě, aby byl tiket vítězem, nemůže handicapovaný tým prohrát o více než jeden gól
 • V druhém případě musí vybraný tým | | 544

Pariuri pe totaluri

 1. Nejběžnější sázky tohoto typu se uzavírají na celkový počet vstřelených gólů. | || 546

 2. Spre exemplu, în cazul unui total de sub 2,5 goluri, pariorul are nevoie de mai puțin de 2 goluri înscrise în meci.

Live sázení

Pak Při zvažování živého sázení na soutěže FIFA je třeba mít na paměti, že umělá inteligence je není náchylný k drastickým změnám situace, takže velkolepé návraty do zápasů budou poměrně vzácné. je to soutěž FIFA - eSports zápasy (mezi skutečnými hráči) a počítačové simulační hry (kyberfotbal).

Așadar, dacă o echipă a început meciul în forță și înregistrează deja un avantaj de două goluri la pauză, este foarte ușor de prezis învingătoarea.

Caracteristicile pariurilor pe FIFA

Există două tipuri de competiție FIFA -  meciuri eSports (între jucători reali) și  jocuri de simulare pe calculator (fotbal cyber). 

Tedy sázkové strategie se bude výrazně lišit v závislosti na typu zvolené hry.

Když vsadíte na eSports pamatujte, že zvolené týmy nebo hráči nejsou určujícím faktorem pro vítězství, ale spíše vše závisí na schopnostech her.

Chcete-li úspěšně vsadit na tento typ hry, musíte sledovat zápasy hráčů, jejich schopnosti, záznamy zápasů a streamovat, rozumět složitosti pravidel soutěže a znát mechaniku hry.

Například jednou z chyb ve FIFA 19 byl známý „kick-off“. Chyba skončila uprostřed hřiště. Mnoho sázkařů v jejich prospěch, ale ve FIFA 20 vývojáři tuto chybu opravili.

Acest bug a fost folosit de mulți pariori în favoarea lor, însă în FIFA 20 dezvoltatorii au remediat acest bug.

V počítačové simulaci hry hodnota týmů stojících proti sobě hraje nejdůležitější roli.

Výsledek zápasu je poměrně obtížné předvídat, protože vše je počítačově simulováno a děje se náhodně. Na druhou stranu, výhodou virtuálního sázení na fotbal jsou vysoké kurzy.

Nejlepší strategií je hledat vzory na základě nedávných výsledků nebo statistik.

Pokud například tým odehraje pět zápasů v řadě bez remízy, pravděpodobnost remízy v šesté hře bude poměrně vysoká.

V tomto případě má smysl vsadit na remízu.

Tato strategie sázení funguje lépe pro virtuální hru FIFA než pro hru eSports.

Sázkové kanceláře FIFA

Obvykle online sázkové kanceláře | || 568  prestigioase ofera, aproape in corpore, si posibilitatea de a paria pe jocurile FIFA. Cu atat mai mult, o perioada de repaus in fotbalul de pe gazonul verde aduce o mare emulatie in randul fotbalului virtual.

Betano sázková kancelář má samozřejmě ve své sázkové nabídce zápasy FIFA. Nedávnou premiérou v polovině března byl zápas FIFA 20 mezi Craiovou University a FC Botosani, který těžil z předzápasových i přímých kurzů. Kouzelnou zprávou pro rumunské sázkaře, ale i pro fanoušky FIFA je tedy to, že League 1 byla představena ve verzi hry FIFA 20.

Oferta Esports FIFA  de la casa de pariuri Unibet obsahuje v tomto období, kdy skutečný fotbal chybí z portfolia lákavá nabídka hráčů bundesligových týmů, turnaj Bundesliga Home Challenge, kterého se účastní fotbalisté Hakimi z Dortmundu nebo Dabbur z Hoffenheimu.

Fortuna Betting House má bohatou nabídku zápasů FIFA: Pro Efootball League, ale také zápasů Ligy mistrů evropských lig, které si můžete vsadit před zápasem nebo živě. || 576 == = Netbet Bookmaker

Casa de pariuri Netbet má zase ve své aktuální nabídce zápasy Ligy mistrů FIFA Esports Battle, ale také zápasy Evropské ligy FIFA Esports Battle v délce 8 minut a 12 minut. 580

Casa de pariuri Superbet are o oferta foarte bogata din competitiile  Esport Leagues – FIFA 20 Quaranteam, dar are si partide virtuale din Champions League, Europa League, dar si  FIFA 20 eSports Battle - Anglia - Premier League.

Během fotbalové přestávky se odehrály zápasy FIFA 20. Zapleteni jsou i známí fotbalisté a to exponenciálně zvyšuje atraktivitu těchto sporů mezi fanoušky a zároveň sázkaři. Tento sázkový trh je v plném proudu a bookmakeři se budou předhánět, aby svou nabídku okořenili dalšími a dalšími spory. || English 583

Sursa foto: www.playstation.com

Vložil:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Další: League of Legends (LoL) sázení pro každého