500 Kč

Vše, co potřebujete vědět o hlavních sázkách na TENIS

Tot ce trebuie sa stii despre principalele pariuri pe TENIS

Tenis je na druhém místě v sázkových preferencích Rumunů. Tenis je dynamický sport a vývoj zápasu je méně předvídatelný než v případě fotbalu. Během zápasu může dojít k mnoha situacím, které překlopí rovnováhu z jednoho hráče na druhého, a paradoxně právě tato nepředvídatelnost předurčuje sázkaře věnovat tomuto sportu větší pozornost. Tenisové sázení v mnoha dnech dokonce převyšuje objem sázek na fotbal, jako týmový, ale individuální sport je sledování momentální formy určitého hráče mnohem snazší než například v případě fotbalu, kde efektivní analýzy je nutné sledovat celý tým. || anglicky 518


Avantajele pariurilor pe tenis

Posibilitatea de a monitoriza forma jucatorilor – nefiind vorba de un sport de echipa, ci un sport individual, monitorizarea formei de moment a unui anumit jucator este mult mai usor de facut decat in cazul fotbalului, de exemplu, acolo unde pentru o analiza eficienta este necesara monitorizarea intregului lot.

 

Un numar mare de reveniri si schimbari de situatie pe parcursul unui meci - většina takových návratů se vyskytuje v ženský tenis, ale z mužského tenisu jsme nemohli říci, že chybí. Těm, kteří se sportovním sázením teprve začínají, se může nepředvídatelnost jevit spíše jako nevýhoda než výhoda. Pro hráče s určitými zkušenostmi jsou však změny situace tak běžné v tenise příležitostí k lepším kurzům a implicitně vyšším výhrám. Je to výhoda zejména pro fanoušky sázení Live, kteří mají možnost o těchto změnách situace během zápasu spekulovat a těžit z lepších kurzů.

 

Regulérnost soutěží - zatímco ve fotbale jsou určité soutěžní přestávky, v tenise se jediná přestávka tohoto druhu koná na konci soutěžního roku. Fanoušci tenisu nemají přestávky, takže je velká šance, že i na začátku ledna najdete události ke sledování a sázení na tento sport.


Nevýhody sázení na tenis

Incertitudinea orelor de inceput si final ale meciurilor - alespoň na velkých turnajích se začátek zápasu může prodloužit o několik hodin, pokud je na stejný den naplánováno více zápasů ve stejné aréně. Zatímco ve fotbale je čas začátku zápasu dobře znám alespoň pár dní předtím, na velkých tenisových turnajích, kde je v jeden den naplánováno několik zápasů na stejné aréně, je čas začátku zápasu pouze odhadovaný.

 

Tenis je individuální sport (tenis dvouhry) - v jednom z výše uvedených bodů kategorizujeme nepředvídatelnost jako výhodu, zejména pokud jde o živé sázení. Jsou však situace, kdy skutečnost, že tenis je individuální sport, může být nevýhodou. Pokud vsadíte před zápasem na vítězství určitého hráče a hráč má psychický pád nebo se prostě jen lehce zranil, nemá prospěch z podpory týmu jako v případě fotbalu, aby kompenzoval takové nepředvídané události.


Hlavní typy sázek na tenis

Sázení na zápasy - Toto je nejoblíbenější typ sázek na tenis a jak už pravděpodobně víte, měli byste Tipněte si vítěze zápasu. sety, handicapové sázky na sety a mnoho dalšího. online nahoru

 

Pariurile pe seturi – in aceasta categorie ar putea fi incluse mai multe tipuri de pariuri precum: castigatorul setului, numar total de seturi, pariuri cu handicap pe seturi si multe altele.

 

Pariurile pe game-uri – la majoritatea caselor de pariuri online de top na každý bod ve hře najdete živé kurzy


Toto jsou základní kategorie sázení na tenis, v závislosti na každém c Nabídka však může být chudší nebo bohatší, ale obecně pro tyto 3 typy, výsledek zápasu, sázky na sety a hry, najdete sázkové kurzy u každé agentury.


Analýza tenisového zápasu - co hledat před podáním sázky

Hrací pole – jeden z klíčových faktorů, který je třeba mít na paměti při analýze zápasu

  • Tvrdý povrch – dva z Na takovém povrchu se hrají grandslamové turnaje soutěžní sezóny. Výhodu mají hráči se silným podáním, kteří odpalují míček nahoru. Vzhledem k tvrdému povrchu může ke zranění během zápasu docházet častěji, protože je tlak na klouby vyšší. Toto je pomalejší oblast, z níž mají užitek hráči, kteří využívají hodně efektů a nedělají mnoho nevynucených chyb.
  • Zgura – Roland Garros este singurul turneu de Mare Slem care se joaca pe zgura. Aceasta este o suprafata mai lenta care avantajeaza jucatorii care folosesc mult efect si care nu comit multe greseli nefortate.
  • Iarba – sezonul de iarba dureaza in jur de 5 saptamani si include si turneul de Mare Slem de la Wimbledon. Este o suprafata care avantajeaza strategia servici-vole.
  • Hall – v mnoha ohledech je podobný tvrdému povrchu, upřednostňuje stejný typ hráčů se silným podáním

 

- jsou špičkoví hráči, kteří na určitých typech povrchů nemají přesvědčivý výkon. Před zápasem se tedy doporučuje provést komplexní analýzu a nespoléhat se pouze na aktuální pozici určitého hráče v hierarchii ATP nebo WTA – exista jucatori de top care nu au prestatii convingatoare pe anumite tipuri de suprafete. Astfel, inainte de meci este recomandat sa faceti o analiza complexa sis a nu va bazati doar pe pozitia actuala a unui anumit jucator in ierarhia ATP sau WTA.

 

Motivace hráče || | 554 – poate influenta scorul intr-o maniera decisiva in multe situatii. Pe langa motivatia financiara si numarul de puncte cu care este dotat turneul, o motivatie superioara poate fi data si de urmatoarele aspecte: motivatie suplimentara pentru jucatorii aflati la un turneu din tara natala, suportul publicului, faza actuala a turneului si multe altele.

 

Přímé konfrontace mezi hráči - existuje mnoho příkladů špičkových hráčů, kteří s určitými hráči nepodávají výkon jako obvykle od kterého se dokonce oddělují a desítky pozic. Jedním z vysvětlení by mohl být nepříjemný styl, který neumožňuje oblíbenému hráči předvést jeho obvyklou hru. Bez ohledu na pozici v hierarchii ovlivňuje současná forma všechny hráče pozitivně nebo negativně.

 

Forma de moment – un alt aspect esential ce poate influenta un meci de tenis in mod decisiv. Indiferent de pozitia in ierarhie, forma de moment afecteaza toti jucatorii in mod pozitiv sau negativ.

 

Statistiky - nic vám nedá úplnější obrázek o shoda než čísla. Statistiky počtu es, procenta úspěšnosti v prvním podání, nevynucené chyby, vítězné returny a mnoho dalšího


Strategie sázení na tenis

stránka o každé strategii sázení na tenis , ale zvláště doporučujeme následující 3 články, abyste si tento sport lépe osvojili a přesně viděli, jak každé schéma sázení platí:Sázení na tenis je věda, má své vlastní vzorce, konstantní, proměnlivé a neznámé - jako v případě Pro jakékoliv sportovní sázky platí stejné všeobecně platné pravidlo – neexistují žádné bezpečné sázky! Proto doporučujeme sázet zodpovědně. Nesázejte na žádné předpovědi nebo tipy, které najdete na internetu na sázkařských stránkách, než informace předáte přes filtr osobních myšlenek.


V tomto článku jsem uvedl pouze základy, ale k přechodu do další fáze potřebujete vlastní zkušenosti.


Nezapomeňte, že jsem také zveřejnilghid pentru pariuri sportive v myšlence shromáždit všechny informace na jednom místě, posypané ve stejnou dobu a s rozsáhlými osobními zkušenostmi a které vám doporučujeme konzultovat, kdykoli budete potřebovat radu, nápad, nespokojenost nebo jakýkoli problém související se sázením obecně.Vložil:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Předchozí: Jako profík hraje sportovní sázení na tenis