Sportovní sázení na branku – co o nich potřebujeme vědět

Sportovní sázení nabízí rostoucí škálu možností, jak zvýšit atraktivitu hry. Jedním ze základních kritérií pro výběr bookmakera nebo jiného je rozmanitost jeho nabídky.

To platí také pro sázení na gól, což je velmi životaschopná alternativa ke klasickým typům sázek 1, x, 2. pouze dvě možnosti sázení, takže 50% šance na výhru. || 518

Și spun asta deoarece, din start, pur intuitiv, îți oferă, din punct de vedere matematic, doar două opțiuni de pariere, deci o probabilitate de 50% de câștig.

Pariurile de tip total goluri/puncte/game-uri over-under

Acest tip de pariu se numără printre cele mai jucate de către pariori, deoarece oferă o siguranță superioară prin psihologia care stă la baza sa, cea referitoare la șansele de “jumătate-jumătate” de a câștiga.

Sázka samotná přináší mnoho výhod a níže uvedu některé z nich:

 • În primul rând, în cazul unui meci echilibrat între două echipe la fotbal sau doi jucători la tenis este pur și simplu dificil să stabilești un învingător. Partida se poate decide la detalii, iar din această cauză, de multe ori, nu poți decât să speri că “șansa” va fi de partea ta. În această situație, acest gen de pariu pe număr de goluri sau puncte poate fi cel mai potrivit, deoarece și prin intermediul înfruntărilor recente dintre cei doi combatanți/cele două combatante poți să iei decizia dacă va fi un meci de tatonare (cu mai puține reușite) sau unul spectaculos, în care se va înscrie sau se va puncta mai mult.
 • Na druhou stranu, v zápasech s jasným favoritem můžete vsadit na malý počet her (pokud trochu extrapolujeme a na tenis) nebo na sudý počet gólů (v případě fotbalového nebo hokejového zápasu). závisí pouze na jednom z týmů nebo pouze na jednom z hráčů. Naopak na konečném výsledku se podílejí obě strany a na sázku „pod 2,5 gólu“ řekněme favorit není v nejlepší formě, tiket může být vítězný, pokud má i soupeř špatný den. ||
 • Nu în ultimul rând, acest tip de pariu oferă privilegiul ca “salvarea”, câștigarea biletului mai exact, să nu depindă dedoar una dintre echipe sau doar de unul dintre jucători.  Din contră, ambele părți implicate contribuie la rezultatul final, iar la un pariu pe “under 2,5 goluri”, să spunem, favoritul nu este în cea mai bună formă, biletul poate fi unul câștigător dacă și  adversarul prinde o zi proastă.

Jaké máme možnosti pro sázku pod/nad

Fotbal

Nejběžnějším typem sázky je zde „méně/nad 2,5 gólu“. Úspěšně používám varianty s nižšími kurzy, ale i vyššími šancemi na výhru jako „nad 1,5 gólu“ (pro ligy jako Premier League, La Liga nebo první liga v Nizozemsku) a „pod 3,5 gólu“ (pro soutěže jako Liga 1, Ligue 1 nebo Serie A). =. Dodává se s možnostmi nastavitelných asijských součtů, které nabízejí širokou škálu možností sázení, které minimalizují riziko sázení. || Česky 529

Cand vorbim despre opțiunile de total goluri, trebuie să scoatem în evidență neapărat casa de pariuri Unibet.  Ea vine cu opțiunile de totaluri asiatice ajustabile, care oferă o plajă largă de variante de pariere ce minimizează riscul pariorilor.

Pentru că cei mai mulți pariori știu ce înseamnă sub și peste 2,5 goluri, voi vorbi un pic doar despre aceste totaluri asiatice ajustabile întâlnite la Unibet.

Să presupunem că ai ales opțiunea „peste 2,75 goluri” la  un meci dintre Juventus și Roma.

 • În această situație, dacă echipele vor înscrie 2 goluri sau mai puțin, biletul va fi unul pierdut.

 • Dacă cele două echipe marchează în total 4 goluri sau mai mult, biletul va fi unul câștigător.

 • Dacă în acest meci se înscriu în total 3 goluri, jumătate din suma pariată se înmulțește cu cota pariului, iar jumătate din miză se returnează.

Zní to zatím složitě? Víte téměř vše, co potřebujete vědět, ale je toho víc. Na konci máme opět stejné tři možné možnosti:

Ce se întâmplă atunci când alegi să pariezi „peste 3,25 goluri” la un meci?

Din nou, avem aceleași trei variante posibile la final:

 • Pokud dáte dva nebo méně gólů, lístek prohraje ;

 • Tiket je vítězný, pokud vstřelíte alespoň čtyři góly; | || 539

 • Dacă se marchează exact 3 goluri în meci, jumătate din miză se înmulțește cu cota pariului, iar jumătate se returnează.

Jiné sporty

 • Tenis – nejběžnější jsou číselné sázky her a setů, ale existují také sázky na počet bodů ve hře, v případě live sázky.celkový počet bodů na konci zápasu, ale i na konci každého poločasu (doporučuje se nahlédnout do pravidel sázkové kanceláře, na kterou sázíte, abyste se ujistili, že tento typ sázky zahrnuje i prodloužení m 543

 • Baschet  - opțiunea cea mai utilizată de către jucători este cea legată de numărul total de puncte la finalul meciului, dar și la finalul fiecărei reprize (este recomandat să consulți însă regulamentul casei de pariuri la care pariezi, pentru a fi sigur că acest tip de pariu include și prelungirile meciului) 

 •  Hochei –pariul de tip under/over, cel mai utilizat, se află în relație directă cu numărul de goluri marcat în total de către formații la finalul timpului regulamentar, sau incluzând prelungirile (atenție la această nuanță)

Obojí týmy skóre

Tato možnost sázení je velmi vhodná pro konfrontace mezi ofenzivními týmy, které neznají poločasy zápasu.

Rozhodnout lze až po podrobném prostudování statistik těchto týmů v závislosti na počtu zejména jimi vstřelených branek.

Další situací, ve které lze tento typ sázky použít, je situace, kdy v obraně jednoho z týmů chybí důležitý hráč, základní článek formace, což může mít značné důsledky na výsledek. .

Sázení na cíl

Jste připraveni? Nyní vstupujeme do další oblasti sázení na gól…

Co přesně mám na mysli intervaly gólů? Dobře, uhodli jste: toto je uzavřený interval, jako ve skvělé matematice, a určuje celkový počet vsazených gólů, které ve hře vstřelíte.

Existuje tedy mnoho možností, ze kterých můžete vyberte (1-4, 2-4, 2-5, 2-6, 3-6 atd.)

Čím delší jsou intervaly, tím štědřejší, tím je pravděpodobnější, že vyhrajete. | 553

Eu nu sunt un fan al acestei opțiuni de pariere, rămân la variantele pe care le- am zis mai sus: peste 1,5 goluri  și sub 3,5 goluri. 

Góly vstřelené v obou poločasech

Myslím, že pro tuto kategorii nepotřebujeme příliš mnoho vysvětlení; krátký popis by byl takový, že alespoň jeden ze dvou týmů zapojených do tohoto fotbalového zápasu musí skórovat v každé směně, aby byl tiket prohlášen za vítěze.

Kombinované sázky

La Betano sázková kancelář nebo Superbet sázky na celkem góly lze kombinovat s dalšími možnostmi, které zvyšují hodnotu kurzu, ale úměrně tomu i riziko této sázky.

Pro mě jsou nejatraktivnější možnosti dvojité šance v kombinaci s počtem gólů v zápas.

Příklad

Sázka jako „1x a méně než 3,5 gólu“ na zápas Liverpool vs Manchester City vyžaduje dvě podmínky, aby se stala vítězem: domácí tým, Liverpool Nesmíte prohrát zápas a celkový počet vstřelených gólů ve hře musí být maximálně tři.

Pariurile combinate de acest timp au o multime de variante, cele doua case de pariuri mentionate výše soutěží o obohacení své nabídky v této oblasti.

Sázky na gól jsou velmi často používané a schválené sázejícími. Na našem webu je často najdete ve formě tipů v sekci jim věnované.

Postat de:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Předchozí: Live sázení – schůdná možnost pro zkušené sázkaře