Prohráváte často sázkový tiket kvůli jedinému zápasu? Zde je to, co můžete udělat

Určitě mnozí z nás zažili ten pocit, když prohrajeme tiket kvůli jedinému zápasu. A pak jsme přemýšleli, co bychom mohli udělat, abychom tomu zabránili. Známe dost sázkařů na začátku cesty a nejen těch, kteří umístí sázkový tiket a druhý den zkontrolují výsledky, aby zjistili, zda vybrali peníze. Když se podívá na výsledky, všimne si, že k vítěznému lístku chyběl pouze jeden zápas. Rozhodně ne tak, jak jedná profesionální sázkař, a tak se nedá bojovat se „smůlou“ ztráty tiketu v jediném zápase. Protože to mnozí nazývají špatnou věcí, nikoli špatným přístupem k tomu zápasu. V následujícím textu uvedeme pár tipů, jak neztratit vstupenky na jediný zápas. Když je budete sledovat, uvidíte, že z dlouhodobého hlediska vyhrajete více, než kdybyste pro ztrátu lístku na jediný zápas neudělali nic.

Tipy, jak neprohrát tikety na jeden zápas – Najděte promo akce, které vrátí vaši sázku v případě ztráty tiketu na sázka na jeden zápas

V poslední době stále více bookmakeři v Česká republika přijít s různými řešeními, které vám pomohou neprohrávat sázky tak často. Někteří vám vrátí váš vklad v případě prohraného jediného zápasu na tiketu. Ostatní vám vrátí peníze, pokud prohrajete sázku, ale tento fotbalový zápas skončil 0:0. Pro nárok na vrácení peněz je samozřejmě nutné splnit určité podmínky. Můžete také využít propagačních akcí, které určují vaši sázku jako vítěznou, jakmile tým v určitém okamžiku hry vede o dva góly / sety (fotbal / tenis) nebo 20 bodů (basketbal). Pak, i když vedený tým zápas vrátí, nebudete mít zájem, protože vaše sázka již vyhrává.

Tipy, jak neztratit tikety v jediném zápase – Zaměření na systémové a základní tikety

Pentru a nu mai pierde toata miza de pe bilet atunci cand pierzi un singur meci iti recomandam sa plasezi bilete tip sistem. De acord, in caz ca toate meciurile vor fi castigatoare nu vei obtine intreg castigul pe care l-ai fi putut avea daca jucai un bilet normal. Folosind sistemul vei putea insa castiga chiar daca nu iti va iesi un meci, doua sau chiar mai multe de pe bilet, in functie de sistemul jucat. Este adevarat, daca vei juca niste cote mici pe bilet, castigul va fi nesemnificativ in caz ca nu vor iesi toate meciurile. Te poti intalni cu situatia in care castigul este mai mic ca miza. Cu cat cotele castigatoare vor fi mai mari, cu atat si castigul va fi mai mare, lucru destul de logic, de altfel.

Jak vyhraju systémový tiket?

V závislosti na počtu zápasů vybraných v systému existuje mnoho možných výherních možností. Řekněme například, že položíme tiket s 5 zápasy. Zde můžeme umístit kombinace 2, 3 nebo 4 zápasů. Pokud zvolíme systém 2/5, respektive 3/5, budeme mít 10 možných kombinací a pro systém 4/5 budeme mít 5 možných kombinací. Aby byl tiket vítězný, musí mít systém 2/5 alespoň dva zápasy, aby byl „zelený“. Pro 3/5 musí být vítězné alespoň 3 zápasy, pro 4/5 musí být vítězné alespoň 4 sázky. Tak například v posledním systému (4/5) budeme mít 5 variant, z nichž každá bude obsahovat 4 kvóty. Jsou to 1-2-3-4, 1-2-3-5, 1-2-4-5, 1-3-4-5 a 2-3-4-5.

Výdělky se počítají snadněji, než by se na první pohled mohlo zdát. Pokud jsme tedy na tiket umístili sázku 100 lei, vydělíme ji 5 (počet sázek na tiketu), výslednou částku (20 lei) vynásobíme těmito kurzy na vítězné sázky. Pro výhru samozřejmě musí být vítězné alespoň 4 události. Pokud jsme vyhráli všech 5 událostí, vyhrajeme součet vyplývající ze součtu 5 výše uvedených možností. || Česky 548

Ce este acela un bilet cu baze?

Poti castiga chiar daca nu iti vor iesi unul, doua sau mai multe meciuri nu doar plasand bilete tip sistem, ci plasand si bilete cu baze. Vom pastra exemplul de mai sus, in care spuneam ca luam 5 meciuri. Vom alege doua meciuri cu baza dintre cele 5. Acestea trebuie sa fie neaparat castigatoare pentru ca biletul sa fie, la randul lui, castigator. De asemenea, si la biletul cu baze suntem nevoiti sa plasam pariuri tip sistem. Urmand exemplul de mai sus, vom avea 3 pariuri care pot fi combinate in sistem (cele pe care nu le-am selectat ca baza). Biletul va fi “verde” daca vor iesi cele doua baze, dar si minim unul sau doua meciuri din celelalte 3, in functie de sistemul ales. Evident, cu cat vor iesi mai multe evenimente dintre cele 3, cu atat castigul tau va fi mai mare. 

Tipy, jak se vyhnout ztrátě tiketu na jeden zápas – Použijte možnost „Vyplacení“ nebo sázení

Také k odstranění rizika ztráty tiketu v důsledku poslední události použijte „ Možnost Cash Out“. Téměř všechny online sázkové kanceláře mají tuto možnost, která se nachází ve spodní části sázkového tiketu. Za tímto účelem byste měli jednat okamžitě po skončení předposlední hry na tiketu. Bylo by vhodnější, abyste po uzavření sázky pomocí možnosti Vyplacení nesledovali poslední zápas na tiketu. Tímto způsobem se vyhnete možnému litování použití této možnosti v případě, že je výběr vítězem.

Pokud z různých důvodů pro daný tiket neexistuje možnost Vyplacení, doporučujeme umístit přepážku . Pokud nejste spokojeni, můžete také započítat proti hodnotě Cash Out. Umístění žetonu znamená, že v případě poslední události (událostí) vsadíte opak výběru na tiketu tak, aby byly pokryty všechny výherní možnosti. Pokud například vsadíte na tiket, že hosté hru vyhrají (2), proti sázce to říká, že hostitelé hru neprohrají (1X). Ujistěte se, že pokud zvolíte tuto možnost, výhra bude přibližně stejná jako na tiketu. Pokud je to možné, takže zisk je uspokojivý bez ohledu na výsledek daného zápasu, můžete se rozhodnout pro sázkové počítadlo.

Postat de:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Předchozí: Deset nejčastějších chyb, kterých se sázkaři dopouštějí a jak je můžeme napravit Další: Jak generovat zisk uzavíráním sázek s dvojitou šancí