Tipy na tenis: Jak důležité jsou přímé zápasy, když dáváme tip na tenis?

Tenisové tipy jsou na trhu online sportovních sázek v Česká republika stále velmi marginalizovány, což souvisí s kvazicelkovou orientací sportovních fanoušků směrem k fotbalu. Upřímně věřím, že se to v blízké budoucnosti změní. Výkony Simona Halepová přiměly mnoho fanoušků jít na tenis.

Mnoho tenisových fanoušků je ve věkové skupině 60+ a o sázení na tenis se nezajímají, zůstávají přísní na krásu sportu . Což je skvělé. Tipy na tenis, pokud jste zastánce křesla, a to je vše

Dintre cei mai tineri, foarte multi se cred specialisti fara a fi pus mana in viata lor pe racheta, ceea ce e ingrozitor,

Nu poti da ponturi din tenis daca tu esti suporter de fotoliu si atat. Puls hry prostě neucítíte, když nevíte, jak sníst třeba „klopovou mouchu“.

Přímé zápasy v analýze tenisového zápasu

Aby bylo možné analyzovat tenisový zápas s cílem poskytnout nejlépe zdokumentovaný tip v tenise, mají přímé zápasy mezi hráči různou roli v závislosti na na okolnosti.

Podívejme se, jaké situace mohou nastat:

1. Hráči se nikdy nepotkali v oficiálním zápase

V tomto případě analyzujeme další aspekty hry, je jasné, že z toho nemůžeme nic odvodit, pokud dva protagonisté proti sobě ještě nehráli. || 572

Tinem cont cu precadere de: 

  • formu hry za poslední dva týdny
  • Celkový záznam na ploše, kde se zápas odehrává || | 577 == = (struska, tráva, tvrdé dřevo venku nebo uvnitř); ( zgura, iarba, hard otdoor sau indoor);
  • Hodnocení ATP – na tomto aspektu také do určité míry záleží; mít zařízení
  • Punctele pe care le au de aparat ( in functie de rezultatele obtinute la acel turneu, la editia precedenta a acestuia, jucatorul poate pierde sau castiga puncte, daca atinge sau nu performantele editiei trecute);
  • Osobní problémy - lze nalézt na osobních stránkách sociálních sítí nebo na vyhrazených skupinách fanoušků hráčů.

2. Hráči nedávno odehráli jeden nebo více zápasů

Když říkám „nedávno“, myslím zápas přímo odehraný za posledních 30–60 dní.

Pokud se tento zápas odehrál na stejném typu povrchu jako zápas, který analyzujeme, výsledek nám může poskytnout cenné vodítko.

Jak o případném vítězi, tak o jiných typech sázky jako „počet míčů v prvním setu“ nebo celkový počet míčů v zápase. „

Char a pokud se zápas nyní odehrává na jiném povrchu, máme nějaké vodítka, jak došlo k nepřátelství, existují relativně nové statistiky, na kterých můžeme postavit životaschopný tip.

3. Hráči mají bohatou historii přímých zápasů, ale v poslední době se nesetkali

Můžeme nakreslit nějaké vodítko, pokud má jeden z hráčů příznivé výsledky v přímých sporech, ale pokud je záznam vyrovnaný, na přímých zápasech záleží více

V tom případě se vrátíme k zásadám, které jsme uvedli v bodě 1, budeme je skutečně brát v úvahu.

4. Djokovič vs Nadal, Djokovič vs Federer nebo Nadal vs Federer

Tohle je o něčem jiném, o tenisových gigantech, o nejlepších hráčích všech dob, je to úroveň tenisového Everestu. Je to skoro jiný sport, je to superlativ tenisu.

Hrdost je v takových zápasech pokaždé velká a očekáváme v zásadě vyrovnané zápasy s mnoha odehranými partiemi.

Nu trebuie sa uitam insa ca  Rafa Nadal je (stále) král škváry, že Djokovič vyniká na tvrdém povrchu Typ Australian Open a podobné Roger Federer nejlépe se cítí na trávě ve Wimbledonu.

Ale ať už je to cokoliv, nedávná forma je stále nejdůležitějším kritériem pro tipy na tenis.

V závěr, zkušenosti s tenisovými tipy mi říkají, že na přímých zápasech mezi hráči zapojenými do sporu skutečně záleží pouze v případě, že se hrály nedávno.

Nebo pokud existuje mnoho předchozích přímých zápasů a lze vyvodit závěry bohaté statistiky (například Rafa Nadal má 17 neporažených vítězství v přímých sporech s Richardem Gasquetem)

Sázejte na tenis, pouze pokud máte znalosti. solidní v tomto sportu a pokud jste hráli nebo hrajete tenis. A nezapomeňte na zlaté pravidlo v sportovní sázení: vsaďte pouze částky, které si můžete dovolit prohrát!

Vložil:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Další: Jako profík hraje sportovní sázení na tenis