První sázka na 888sport

888 sport je provozovatel hazardních her na dálku, který získal právo organizovat a provozovat online hazardní hry prostřednictvím licence L1160654W000324 vydané Národním úřadem pro hazardní hry, platné od 01.09.2016 do 31.08.2026.

Krok 1: Zaregistrujte svůj účet

Oficiální stránky online sázkové kanceláře 888sport–www.888sport.ro.

Chcete-li vytvořit účet, na hlavní stránce webu klikněte na tlačítko v pravém horním rohu „Registrovat“ . || 528

Formularul de.  inregistrare este structurat in 3 sectiuni, si vi se solicita aceleasi informatii ca si la celelalte online sázkové kanceláře v Česká republika: jméno, příjmení, CNP, telefonní číslo, adresa, uživatelské jméno , heslo a odpověď na bezpečnostní otázku.

Pro registraci potřebujete pouze skutečné údaje. Poté budete požádáni o dokumenty pro ověření vaší identity a adresy, které pokud neposkytnete, nebudete moci používat svůj sázkařský účet a účet bude na konci uzavřen.

Krok 2: Ověřovací účet

Ověření účtu musí být podle platného zákona provedeno maximálně do 30 dnů od registrace. V opačném případě bude účet uzavřen a prostředky převedeny do státního rozpočtu ( podrobnosti zde).

Chcete-li ověřit svůj účet, klikněte na své uživatelské jméno v pravém horním rohu, vyberte „Pokladna“ a poté nahrajte dokumenty v části „Ověření ID“.

Potřebujete kopii sken nebo telefonický obrázek vašeho občanského průkazu, oboustrannou kopii kreditní karty, kterou použijete k financování svého účtu, a doklad o adrese (účet za energie nebo výpis z účtu kreditní karty).

888sport

Nebudete mít možnost provádět jakékoli výběry před kontrolou svého účtu klikněte na uživatelské jméno, vyberte "Pokladna" a poté v sekci "Úložiště" vyberte způsob vkladu ze stávajících a vložte peníze na účet.

Pasul 3: Alimentarea cu bani a contului de pariuri

Pentru a efectua o depunere in contul dv de pariuri dati click pe numele de utilizator, selectati "Casierie" si apoi la sectiunea "Depozitare" alegeti metoda de depunere dintre cele existente si depuneti banii in cont.

888sport nabízí všechny obvyklé způsoby vkladu:

  • Kreditní / debetní karta
  • Skrill
  • Neteller
  • Paysafecard
  • Bankovní převod

Minimální částka vkladu

Minimální částka, kterou můžete vložit na svůj sázkařský účet, je 40 Kč, bez ohledu na způsob. Nejsou účtovány žádné poplatky za vklad, jmenovitě uzavírání sázek.

888sport

Pasul 4: Plasarea primului pariu

Daca ati facut macar o depunere minima in contul de pariuri, putem trece la partea care va intereseaza de fapt, si anume plasarea pariurilor.

Nabídka webu je intuitivní a těží z rychlých odkazů, abyste vždy měli na paměti nejpřístupnější sekce. Zleva si můžete vybrat sport a soutěž, na kterou chcete vsadit

Jako typy sázek můžete u 888sport podávat jednoduché, kombinované a systémové sázky.

Minimální sázka na tiket sázek na 888sport je 0,50 Kč.

Pro více informací o typech sázek doporučujeme článek " Typy sázek". | || 577

Krok 5: Výběr prostředků ze sázkařského účtu

Způsoby výběru dostupné u 888sport:

  • Bankovní karta
  • Skrill
  • Neteller
  • Bankovní převod

Minimální výběr: limit pro výběr je 20 Kčprostřednictvím všech platebních metod, kromě výběrů bankovním převodem, kde je minimum 40 Kč.

Výběry prostřednictvím Skrill a Neteller jsou zpracovány maximálně do 48 hodin a výběry bankovní kartou obvykle trvají 2–3 dní. Pokud požádáte o výběr bankovním převodem, doba zpracování je 3–5 pracovních dnů.

Žádné poplatky za výběr se neúčtují. výhry z online sázení doporučujeme článek „

Pentru detalii cu privire la taxele percepute de stat pe castigurile de la pariuri online va recomandam articolul “ Online sázení Právo – Daň z výhry”.

Vložil:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Další: 888 Sportovní sázková kancelář - vklady a výběry