První sázka na Admirála

Admiral je provozovatel hazardních her na dálku, který získal právo organizovat a provozovat online hazardní hry prostřednictvím licence L1172564W000756 vydané Národním úřadem pro hazardní hry, platné od 01.07.2017 do 30.06.2018.

Krok 1: Zaregistrujte svůj účet

Oficiální stránky online sázení | || 526 Admiral – www.admiral.ro

Registrační formulář je strukturován do 4 sekcí:

  • Účet: v této V této sekci budete muset zadat následující informace: uživatelské jméno, e-mailovou adresu a heslo adresa bydliště: město, ulice, číslo, blok atd.
  • Personal: in aceasta sectiune va trebui sa introduceti urmatoarele date: prenume, nume, data nasterii, sex, tara si detalii despre adresa de resedinta: oras, strada, numar, bloc etc.
  • Právní: v této sekci budete muset zadat následující údaje: státní příslušnost, CNP
  • Další: v této sekci budete muset zadat následující údaje: bezpečnostní otázka, odpověď na bezpečnostní otázku a osobní telefonní číslo
Je nutné použít pouze skutečné údaje při registraci. Poté budete požádáni o dokumenty pro ověření vaší identity a adresy, které pokud neposkytnete, nebudete moci používat svůj sázkařský účet a bude nakonec uzavřen. || Česky 569

Pasul 2: Verificarea contului

Ověření účtu musí být podle platného zákona provedeno maximálně do 30 dnů od registrace. V opačném případě bude účet uzavřen a prostředky převedeny do státního rozpočtu ( podrobnosti zde).

Pro ověření účtu budou vyžadovány následující dokumenty:

  • Občanský průkaz – kopie občanského průkazu nebo pasu.
  • Doklad o adrese – výpis z účtu, a poslední faktura dokládající adresu bydliště. Faktura nesmí být starší než 3 měsíce.

Nahrávání dokumentů se provádí na webu, zpřístupněním "Účet" - "Dokumenty", jako na obrázku níže:

thumb_5968ffe8a37b9_1500053480.png

Krok 3: Přísun peněz na sázkařský účet

Admiral má všechny obvyklé způsoby vkladu: kreditní / debetní karta (Visa, Mastercard), Skrill, Neteller, paysafecard, hotovost v agenturách.

thumb_596901a740afc_1500053927.png

Chcete-li provést vklad hotovosti v jednom od agentur Admiral, stačí mít u sebe ID kartu Zde zjistíte která je nejbližší admirálská agentura k vašemu místu.

Minimální vklad: minimální částka, kterou lze vložit na účet, bez ohledu na způsob, je 30 Kč. Nejsou účtovány žádné poplatky. Vklady jsou zpracovány okamžitě

Na účet nelze vložit bankovním převodem Velmi intuitivní sázková platforma s moderním designem. V nabídce na levé straně webu máme v horní části zástupce živých zápasů, ale také zápasů, které brzy začnou.

Pasul 4: Plasarea primului pariu

Admiral dispune de o platforma de pariere foarte intuitiva, cu un design modern. In meniul din partea stanga a site-ului avem in partea de sus comenzile rapide catre meciurile live dar si meciurile care urmeaza sa inceapa in curand.

Ze stejné postranní nabídky můžeme vybrat sport a událost chceme vsadit

Jako typy sázek můžete u Admiral uzavírat jednoduché, kombinované a systémové sázky

Minimální sázka na sázkový tiket u Admiral je 1 Kč.

Pro více informací o specifikách jednotlivých typů sázek doporučujeme článek "|| | 625 Tipuri de pariuri ".

Krok 5: Výběr prostředků ze sázkařského účtu

Výběry lze provést následujícími způsoby: Banka kartou , Skrill a Neteller

Bez ohledu na způsob platby je minimální částka, kterou můžete vybrat, 30 Kč. Nejsou účtovány žádné poplatky za výběr, je 50 Kč. Bankovním převodem je minimum 100 Kč. Žádné poplatky za výběr.

Suma minima pe care o uteti retrage din contul de pariuri variaza in functie de metoda aleasa: prin card de credit, Neteller, Skrill si intr-una din agentiile stradale Admiral, minimum este de 50 Kč. Prin transfer bancar minimul este de 100 Kč. Nu se percep taxe la retragere.

Pentru detalii cu privire la taxele percepute de stat pe castigurile de la pariuri online va recomandam articolul “Legea pariurilor online - impozitul pe castiguri “.

Vložil:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Další: Admiral Bookmaker - vklady a výběry