Betanova první sázka

Betano je vzdálený provozovatel hazardních her, který získal prozatímní právo organizovat a provozovat online hazardní hry na základě rozhodnutí 3311 vydaného Národním úřadem pro hazardní hry, platného od 18. 12. 2015.

Krok 1: Zaregistrujte svůj účet

Oficiální stránky online sázení | || 538 Betano– www.betano.ro.

Chcete-li otevřít účet, na hlavní stránce webu klikněte na tlačítko "Registrovat" umístěné v pravém horním rohu.

V registračním formuláři, který se otevře, vyplňte požadované osobní údaje: email, uživatelské jméno, heslo, jméno, jméno, pohlaví, datum narození, telefonní číslo, adresa, CNP

Po registraci vám budou zaslány dva potvrzovací kódy: jeden e-mailem a druhý telefonicky. K dokončení procesu registrace budou vyžadovány oba kódy.

Při vytváření účtu musíte použít pouze skutečná data. Poté budete požádáni o dokumenty pro ověření vaší identity a adresy, které pokud neposkytnete, nebudete moci používat svůj sázkařský účet a účet bude na konci uzavřen.

Krok 2: Ověřovací účet

Ověření účtu musí být podle platného zákona provedeno maximálně do 30 dnů od registrace. V opačném případě bude účet uzavřen a prostředky převedeny do státního rozpočtu ( podrobnosti zde).

Chcete-li ověřit svůj účet, klikněte na své uživatelské jméno a v okně, které se otevře, klikněte na „Profil“ a poté na „Nahrát dokumenty“.

casa de pariuri betano

Budete muset poskytnout || kopii 557 = == Krok 3: Vydělejte na svém sázkařském účtu

Pasul 3: Alimentarea cu bani a contului de pariuri

Pentru a efectua o depunere in contul dvs de pariuri trebuie sa dati click pe butonul "Depunere" situat in coltul din dreapta sus. Suma maxima pe care o puteti depunere inainte de a va verifica contul este de 900 Kč, dar va recomandam sa faceti acest lucru inca de la inceput pentru ca oricum vi se vor solicita aceste documente de verificare la retragere.

Otevře se nové okno, kde budete muset vybrat způsob platby. Betano vám nabízí všechny nejběžnější platební metody, takže stačí vybrat požadovanou možnost, zadat údaje o zvolené kartě nebo platební metodě, částku, kterou chcete vložit do sázkařského lokte a kliknout na "Vklad . || | 562

metode depunere Betano

Suma minima pe care o puteti depune in contul de pariuri variaza in functie de metoda de plata aleasa:

  • Depunere minima Card Bancar, Paysafecard, si Portofelul Electronic Skrill: 20 Kč
  • Depunere minima Neteller: 40 Kč 
  • Minimální vklad bankovním převodem: Bez limitu

Vklady prostřednictvím všech výše uvedených metod jsou okamžité (peníze jsou na účtu k dispozici okamžitě ), s výjimkou bankovního převodu, který zahrnuje dobu zpracování až 48 hodin.

Nejsou účtovány žádné poplatky za vklad.

Krok 4: Umístěte první sázku

Interfata este intuitiva si plasarea unui pariu este simpla.

Z nabídky nalevo vyberte požadovaný sport nebo událost t, vyberte kurz a vsaďte. Nechybí zkratky, takže máte vše vždy po ruce. Pokud jde o validaci, sázky jsou vyhodnoceny během několika sekund po zjištění výsledku a v případě výhry jsou peníze k dispozici na rychlém účtu.

Betano může podávat jednoduché, kombinované a systémové sázky || | 570

Minimální sázka na sázkový tiket Betano je 0,50 Kč.

Pro více informací o specifikách každého typu sázek doporučujeme článek " Typy sázek ".

Krok 5: Výběr prostředků ze sázkového účtu

Betano nabízí všechny nejběžnější dostupné způsoby výběru. Vybírat tak můžete bankovní kartou, bankovním převodem nebo elektronickými peněženkami Skrill nebo Neteller. Výběr musí být proveden stejným způsobem, jakým byl proveden vklad.

Minimální výběr u Betano je 120 Kč. Žádný poplatek za výběr

Doba zpracování výběrových transakcí je velmi dobrá, výběry přes Skrill nebo Neteller se většinou zpracovávají ve stejný den. Pokud jde o výběry kartou nebo bankovním převodem, jsou obvykle zpracovány do 48 hodin. 619

Pentru detalii cu privire la taxele percepute de stat pe castigurile de la pariuri online va recomandam articolul “Legea pariurilor online - impozitul pe castiguri “.

Vložil:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Další: Betano - super mobilní sázková aplikace