Kompletní průvodce podáním první sázky v sázkové kanceláři. Krok za krokem, od registrace k výdělku!

Casa Pariurilor je provozovatel hazardních her na dálku, který získal právo organizovat a provozovat online hazardní hry prostřednictvím licence č. L1160652W000306, vydané Národním úřadem pro hazardní hry, platné od 01.08.2016 do 30.07.2026. Krok 1: Zaregistrujte svůj účet

Afla aici care sunt toate casele de pariuri 100% legale si incaseaza bonusuri consistente, inclusiv fara depunere!

Pasul 1: Inregistrarea contului

Oficiální stránky online bookmaker Sázková kancelář - www.casapariurilor.ro

Pro vytvoření účtu klikněte na hlavní stránce webu na tlačítko "Registrovat" umístěné v pravém horním rohu.

Formularul de inregistrare este structurat in doua sectiuni:

1. Vaše údaje: uživatelské jméno, heslo a e-mailová adresa.

2. Ověření údajů: jméno, příjmení, datum narození, CNP, adresa, PSČ, telefonní číslo

Pro registraci potřebujete pouze skutečné údaje. Poté budete požádáni o dokumenty pro ověření vaší identity a adresy, které pokud neposkytnete, nebudete moci používat svůj sázkařský účet a účet bude na konci uzavřen.

Krok 2: Ověřovací účet

Ověření účtu musí být podle platného zákona provedeno maximálně do 30 dnů od otevření účtu. V opačném případě bude účet uzavřen a prostředky převedeny do státního rozpočtu ( podrobnosti zde).

Pro ověření vaší identity musíte poslat e-mail na adresu [email protected] s vaším uživatelským jménem a obrázkem vašeho občanského průkazu. | || 571

Timpul de verificare difera de la caz la caz - au fost semnalate cazuri in care verificarea a durat si 2 zile, dar si situatii in care verificarea a avut loc in cateva ore. 

Dokud neověříte svou identitu, je váš účet omezen na vklady až do výše 440 Kč. Také nebudete moci provádět výběry, pokud nemáte předem ověřený účet, proto vám doporučujeme projít si na začátku postupy ověření a aktivace účtu.

Krok 3: Dodávka peněz na sázkařský účet

Jako způsoby vkladu má Casa Pariurilor všechny nejběžnější způsoby nabízené ostatními sázkovými kancelářemi v Česká republika, kromě Neteller, se zmínkou, že u sázkové kanceláře můžete také vložit peníze přímo v pouličních agenturách.

Minimální vklad

Limita pentru depunerile cu cardul de credit/debit si Paysafecard este de 20 Kč, prin Skrill este de 50 Kč, iar la agentiile stradale puteti depune un minim de 10 Kč.

Casa Pariurilor

V Casa Pariurilor můžete vložit na svůj účet online a přímo od pouličních agentur, bez karty. Vklad v pouličních agenturách a sázejte online. Bez ohledu na zvolený způsob se neúčtují žádné poplatky za vklad.

Krok 4: Umístěte první sázku

Na levé straně stránky si můžete vybrat sport a poté soutěž, kterou chtít se vsadit. Stránka nemá rychlé odkazy na nejoblíbenější sekce, ale rozhraní se snadno používá, i když nenabízí nejmodernější design

Jako typy sázek můžete podávat jednoduché sázky na || | 581

La pariurile in sistem, miza pe care o introduceti este miza totala, ci nu miza pe fiecare combinatie, precum in cazul celorlalte case de pariuri.
Minimální sázka na sázkový tiket v sázkové kanceláři je 2 Kč.

Další informace o specifikách jednotlivých typů sázka doporučujeme článek " Druhy sázek".

Krok 5: Vyberte prostředky ze sázkového účtu

Pokud nevíte, jak zkontrolovat, zda vyhráli jste, doporučujeme tento článek, kde jsem krok za krokem vysvětlil, jaký je postup.

Pro výběr musíte vstoupit do sekce „Eportofel“ v pravém horním rohu.

Minimální výběr se liší v závislosti na zvolené metodě:

  • banka účtu, na kartě - 20 Kč
  • Výběr prostřednictvím Skrill - 50 Kč
  • Výběr v pouličních agenturách - 10 Kč
V Casa Pariurilor můžete vybírat přímo z silnice agentur. Bez ohledu na zvolený způsob nejsou účtovány žádné poplatky za výběr

Doba zpracování transakcí je dobrá, výběry kartou a Skrill jsou zpracovány maximálně do 48 hodin. Byly případy, kdy byly peníze k dispozici ještě tentýž den. Pokud jde o výběry bankovním převodem, doba trvání je 1–3 pracovní dny.

Pokud se rozhodnete vybrat peníze od pouliční agentury, musíte nejprve provést rezervaci na webu. Po provedení této rezervace mohou být peníze okamžitě vybrány z agentury, kde jste provedli rezervaci.

Pentru detalii cu privire la taxele percepute de stat pe castigurile de la pariuri online va recomandam articolul “Legea pariurilor online - impozitul pe castiguri ".

Vložil:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Předchozí: Sázková kancelář - online kontrola tiketů. Zjistěte stav svého tiketu několika kliknutími!