Efbetova první sázka

Efbet je vzdálený provozovatel hazardních her, který získal právo organizovat a provozovat online hazardní hry prostřednictvím licence L1173067W000796 vydané Národním úřadem pro hazardní hry, platné od 01.11.2017 do 31.10.2027.

Krok 1: Zaregistrujte svůj účet

Oficiální stránky online sázení | || 551 Efbet - www.efbet.ro. Pro vytvoření účtu klikněte na hlavní stránce webu na tlačítko „Registrovat“ umístěné v pravém horním rohu a otevře se registrační formulář.

V registračním formuláři budete v první fázi muset zadat informace o účtu: uživatelské jméno, heslo, bezpečnostní kód, platnou e-mailovou adresu a zaškrtnout políčka „Jsem starší 18 let“, „ Souhlasím se všeobecnými obchodními podmínkami“ a „Souhlasím se zásadami ochrany osobních údajů“. Také, pokud chcete být upozorněni, když má sázková kancelář novou akci nebo bonus, musíte zaškrtnout políčko „Chci informace o bezplatných sázkách a akcích spojených s produkty efbet“.

Ve druhém kroku budete muset zadat osobní identifikační údaje, jako je národnost, měna účtu, telefonní číslo, jméno, příjmení, datum narození, CNP a adresa.

Pro registraci musíte použít pouze skutečná data. Poté budete požádáni o dokumenty pro ověření vaší identity a adresy, které pokud neposkytnete, nebudete moci používat svůj sázkařský účet a účet bude na konci uzavřen.

Okamžitě po vyplnění všech Pro informace požadované ve formuláři pro otevření účtu bude na e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali, zaslán automatický e-mail.

5a378fda76f23_1513590746.png

Pro dokončení registrace účtu musíte kliknout na odkaz "Aktivovat účet".

Krok 2: Ověřte svůj účet

Podle platného zákona Ověření účtu musí být dokončeno do 30 dnů od registrace. V opačném případě bude účet zrušen a finanční prostředky budou převedeny do státního rozpočtu. Před provedením prvního vkladu doporučujeme zkontrolovat svůj účet

Ověření účtu je vyžadováno zákonem. Proces ověření identity a aktivace účtu je jednoduchý a může trvat až dva dny, během kterých budete moci vložit maximální vklad až 800 Kč, budete moci uzavírat sázky, ale nebudete moci provádět jakékoli výběry, dokud dokumenty neodešlete.ověření identity.

Na webu online sázkové kanceláře Efbet nenajdete speciální sekci, kam můžete nahrávat dokumenty, ale můžete je poslat e-mailem na adresu [email protected] In acest email va trebui sa specificati numele de utilizator cu care v-ati inregistrati si sa atasati o copie dupa cartea de identitate si o dovada a adresei (chiar daca dovada adresei nu va este solicitata de la inceput este bine sa o trimiteti, pentru ca ulterior va va fi solicitata). 

Krok 3: Vydělejte peníze na svém sázkařském účtu

Chcete-li provést vklad na svůj sázkařský účet, vyberte tlačítko „Vklad“ v pravé horní části domovské stránky Efbet. V okně, které se otevře, si všimnete 6 způsobů platby. Pro vklad stačí vybrat jeden ze způsobů a zadat údaje, že bankovním převodem by to mělo být 50 lei. V současné době není možné provádět vklady bez karty prostřednictvím pouličních agentur.

Depunere minima

Atat pentru metodele Skrill si Neteller, cat si pentru cardul bancar depozitul minim este 20 lei, pentru ca prin transfer bancar acesta sa fie de 50 lei. Momentan nu exista posibilitatea de a efectua depuneri fara card, prin intermediul agentiilor stradale.

Vklady všemi platebními metodami jsou okamžité, s výjimkou bankovního převodu, kde bude trvat 3 až 5 dní, než peníze přijdou dorazí.

5b717eacd913d_1534164652.jpg

Žádný vklad není účtován.

Krok 4: Umístěte první sázku

V sázkové kanceláři Efbet vyberte požadovaný sport ze seznamu vlevo, poté můžete vybrat soutěž a událost. Poté najdete vybranou možnost na sázkovém tiketu, kde uvidíte celkový kurz, musíte zadat sázku, čímž si spočítáte svou případnou výhru.

Na Efbet můžete uzavírat jednotlivé sázky, více tiketů a systémové sázky. Minimální sázka na sázku / tiket je 2 Kč.

5b717eeb8d9e4_1534164715.jpg

Pro více informací o zvláštnostech každého typu sázek doporučujeme článek " Druhy sázek ".

Krok 5: Vyberte peníze ze svého sázkařského účtu

Na Efbet můžete vybírat pouze určitým způsobem pokud jste dříve provedli vklad tímto způsobem. Vybírat můžete pomocí své kreditní karty, virtuálních peněženek Skrill a Neteller nebo bankovním převodem. , přičemž jeden bankovním převodem trvá dva až deset pracovních dnů.

O retragere prin card bancar dureaza intre doua si patru zile lucratoare, una prin portofele virtuale este procesata in 1-2 zile, in vreme ce una prin transfer bancar dureaza intre doua si zece zile lucratoare.

Minimální výběr kartou a virtuálními peněženkami je 60 Kča bankovní převod je 500 Kč.

Metody Skrill a Neteller účtují 3% poplatek. daň z příjmu

Pentru detalii cu privire la taxele percepute de stat pe castigurile de la pariuri online va recomandam articolul “Legea pariurilor online - impozitul pe castiguri “.

Zaslal:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Další: Sázková kancelář Efbet - vklady a výběry