První sázka na Fortunu

Fortuna je vzdálený provozovatel hazardních her, který získal právo organizovat a provozovat online hazardní hry prostřednictvím licence L1160665W000326 vydané Národním úřadem pro hazardní hry, platné od 1. 9. 2016 do 31. 8. 2026.

Krok 1: Zaregistrujte svůj účet

Oficiální stránky online sázkové kanceláře Fortuna Bet - || | 537 www.eFortuna.ro.

Chcete-li otevřít účet online sázení, na hlavní stránce webu klikněte na tlačítko "Zaregistrovat se nyní!", umístěn v pravém horním rohu.

V registračním formuláři budete muset zadat potřebné údaje pro vytvoření účtu: jméno, příjmení, uživatelské jméno, heslo, CNP, adresa.

casa de pariuri online fortuna

Pro registraci je nutné používat pouze reálné údaje. Poté budete požádáni o dokumenty pro ověření vaší identity a adresy, které pokud neposkytnete, nebudete moci používat svůj sázkařský účet a účet bude na konci uzavřen.

Krok 2: Ověřovací účet

Ověření účtu musí být podle platného zákona provedeno maximálně do 30 dnů od registrace. V opačném případě bude účet uzavřen a prostředky převedeny do státního rozpočtu ( podrobnosti zde).

Dokumenty potřebné pro ověření účtu

U online sázkové kanceláře Fortuna budete požádáni o stejné dokumenty jako u ostatních legální sázkové kanceláře Pro | | upload 551

Pentru incarcarea documentelor trebuie sa accesati sectiunea "Asistenta" si sa dati click pe "Verificarea identitatii".

pariuri sportive Fortuna

Nu veti putea face nicio retragere pana nu veti avea contul verificat.

Krok 3: Krmení penězi ze sázkového účtu

Doplnění účet s penězi musíte stisknout zelené tlačítko "Vklad", které se nachází v pravém horním rohu

U Fortuny můžete vložit prostředky na svůj účet těmito způsoby:

  • Skrill
  • Neteller
  • Paysafecard
  • Bankovní karta
  • Fortune Cashpoint

Kromě klasických metod které lze nalézt i u ostatních online sázkových kanceláří v Česká republika, má Fortuna i možnost Cashpoint, která umožňuje vklady přímo v offline agentuře, bez karty. Fortuna má v Česká republika kolem 600 agentur a svým klientům tak nabízí možnost provádět transakce přímo od pouličních agentur. Vše, co potřebujete, je hlasovací lístek a množství peněz, které chcete vložit.

Pro více podrobností o Fortuna Cashout doporučujeme tento článek.

Minimální vklad metodou Fortuna Cashpoint je 10 Kč, a podle ostatních metod je to 25 Kč.

Bez ohledu na zvolený způsob vkladu nebudou účtovány žádné poplatky

Fortuna Cashpoint: u Fortuny můžete vložit peníze na online účet přímo od pouliční agentury. Minimální částka, kterou můžete touto metodou vložit, je 10 Kča neplatí se žádná provize

Krok 4: Umístěte první sázku

Rozhraní se snadno používá, vložte || 575

La fel ca la majoritatea caselor de pariuri online din Čeština, din partea stanga puteti selecta sportul si competitia pe care doriti sa pariati.

"Rychlá sázka" vám umožňuje nastavit standardní sázku a poté sázet jediným kliknutím kliknutím na kurz, který chcete vsadit.

Jako typy sázek můžete u Fortuny podávat jednoduché kombinované sázky. , v systémové a sázky se základy.

Minimální sázka na sázkový tiket Fortuna je 0,40 Kč.

Pro více informací o specifikách jednotlivých typů sázek doporučujeme článek "Tipuri de pariuri ".

Krok 5: Výběr prostředků ze sázkařského účtu

Pro výběr musíte mít přístup k výběrům z "Můj účet".

Minimální částka, kterou můžete vybrat bankovním převodem a bankovní kartou, je 50 Kča přes Fortuna Cashpoint je minimum pouze 10 Kč.

Pokud zvolíte Chcete-li vybrat peníze od pouliční agentury, musíte si nejprve na webu domluvit schůzku. Následně je možné peníze kdykoliv vybrat z příslušné agentury. Minimální částka, kterou můžete tímto způsobem vybrat, je 10 Kča není účtována žádná provize. Operace je zpracována za 1–2 dny. || 629

Fortuna Cashpoint: la Fortuna puteti retrage castigurile din contul online direct in agentia stradala. Suma minima pe care o puteti retrage prin aceasta metoda este de 10 Kčsi nu se aplica niciun comision.

Timpul de procesare in cazul unui transfer bancar este de aproximativ 2-3 zile, iar la retragerea cu cardul bancar operatiunea este procesata in 1-2 zile.

Pentru detalii cu privire la taxele percepute de stat pe castigurile de la pariuri online va recomandam articolul “Legea pariurilor online - impozitul pe castiguri”.

Zaslal:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Další: Fortuna - inovativní aplikace pro mobilní sázení