První sázka na Get's Bet

Get's Bet je provozovatel hazardních her na dálku, který získal prozatímní právo organizovat a provozovat online hazardní hry prostřednictvím rozhodnutí 2653 vydaného Národním úřadem pro hazardní hry, platného od 1. 1. 2018.

Krok 1 – Registrace účtu

Oficiální stránky online sázení || | 541 Get’s Bet – www.getsbet.ro

Chcete-li vytvořit účet, na hlavní stránce webu vyberte tlačítko „Zaregistrovat se nyní

Se deschide apoi pe o singura pagina un formular de inregistrare, unde trebuie completate Detaliile personale, Detaliile contului si Confirmarea.

  • Osobní údaje: titul (pan / paní), jméno, příjmení, datum narození, národnost, CNP, e-mailová adresa, země, město, adresa, PSČ, číslo mobilního telefonu
  • Údaje o účtu: Uživatelské jméno, Heslo, Potvrzení hesla, Měnový účet, Jak zobrazit kvóty
  • Potvrzení: Zadání (Kopírování) bezpečnostního kódu, Zaškrtnutí políčka, podle kterého je vám alespoň 18 let a přečtení a přijetí pravidel, Nepovinné zaškrtnutí dvou políček, podle kterých souhlasíte se zasíláním profi informací a přijímat personalizovaný obsah

Poté vám bude zaslán e-mail k ověření vaší adresy. Pro aktivaci účtu stačí kliknout na odkaz v e-mailu

thumb_5b6a98a95e67e_1533712553.jpg

Při otevírání účtu je nutné používat pouze skutečná data. Následně budete požádáni o doklady pro ověření vaší identity a adresy, které pokud je neposkytnete, nebudete moci používat svůj sázkařský účet a nakonec bude váš účet uzavřen.

Krok 2 – Ověření účtu

Podle platného zákona musí být ověření účtu provedeno maximálně do 30 dnů od registrace. V opačném případě bude účet uzavřen a prostředky převedeny do státního rozpočtu k ověření. Případně můžete zadat „Můj účet“ na online platformě Getsbet a v kategorii „Osobní informace“ v seznamu nalevo vybrat „Nahrát dokument“. Tam máte zelené tlačítko s názvem „Hledat“. Kliknutím na něj vyvoláte okno, které vám umožní vybrat libovolný soubor na vašem počítači.

La selectarea linkului primit pe mail pentru activare si validare cont vei fi directionat pe site, exact pe pagina la care trebuie trmise documentele pentru verificare. Alternativ, poti intra in “Contul meu” de pe platforma online Getsbet, iar in categoria “Informatii personale”, aflata in lista din stanga, selecteaza “Incarcati documentul”. Acolo ti se pune la dispozitie un buton verde, denumit “Cautati”. Apasand pe el iti va aparea o fereastra care iti permite sa alegi orice fisier din calculatorul tau.

Obecně platí, že odeslaný dokument musí obsahovat kopii newsletteru, ale mohou být požadovány další dokumenty. Pokud narazíte na problémy s nahráváním dokumentů na web, můžete tak učinit e-mailem a odeslat je na adresu [e-mail chráněný].

thumb_5b6a99271c58a_1533712679.jpg

Krok 3: Proplacení nahoru na sázkařském účtu

Pentru a efectua o  depunere pe site-ul Getsbet trebuie sa accesezi “Contul meu”, categoria “Tranzactii”, sub-categoria “Depuneri” (a doua din lista). Online poti efectua depuneri doar folosind cardul, iar offline poti depune fara card la orice agentie de cartier Get’s Bet. 

Minimální vklad

Minimální vklad je 10 Kčv agenturách a 20 Kčs pomocí karty, bez provize, doba zpracování je okamžitá. Těm, kteří chtějí vložit velké částky, musí být sděleno, že maximální vklad je 10 000 Kčoběma způsoby.

5b6a99e3412f2_1533712867.jpg

Krok 4: Umístěte první sázku

Chcete-li uzavřít sázku, vyberte z nabídky vlevo je sport, pak soutěž a požadovaná událost. Jakmile je událost vybrána, na pravé straně najdete číslo, které vám řekne, kolik možností je pro danou událost k dispozici. Po výběru se tato možnost objeví na pravé straně sázkového tiketu. Pokud chcete na tiket umístit několik dalších událostí, jednoduše opakujte výše uvedený postup.

Po umístění všech sázek na tiket uvidíte celkový kurz, který se vypočítá vynásobením všech jednotlivých kurzů. Poté vloží vklad, přičemž případná výhra se vypočítá vynásobením celkového vkladu vkladem. Na Get's Bet můžete uzavírat jednotlivé sázky, více tiketů nebo systémové tikety.

5b6a9a3904608_1533712953.jpg

Minimální sázka pro sázku / tiket u Get's Bet je 1 Kč. Podrobnosti o každém typu sázky doporučujeme v článku "| || 628

Pentru mai multe informatii cu privire la particularitatile fiecarui tip de pariuri va recomandam articolul "Tipuri de pariuri".

Krok 5: Výběr prostředků ze sázkového účtu

Pentru a retrage fonduri selecteaza-ti contul, apoi categoria “Tranzactii”, sub-categoria “Retrageri”. Nu uita sa-ti verifici contul inainte de a efectua o retragere, deoarece altfel nu poti scoate banii din cont. Suma minima de retras este de 20 lei prin card si de 10 lei prin agentii, iar cea maxima este de 10 000 lei in 24 ore prin ambele metode. Daca prin intermediul agentiilor offline poti intra in posesia banilor chiar si in cateva ore de la anuntul retrageri, in cazul retragerii prin card bancar timpul de procesare este intre una si 5 zile lucratoare. Nu se percep comisioane la retragerile prin Get’s Bet.

thumb_5b6a9a71a8370_1533713009.jpg

Pentru detalii cu privire la taxele percepute de stat pe castigurile de la pariuri online va recomandam articolul “Legea pariurilor online - impozitul pe castiguri “.

Zaslal:

Motorga.Paul
Motorga.Paul
Redaktor Legalbet
Další: Get's Bet-sázky a výběry